START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Konkurencje konne
Podsumowanie Kumoterskiej Gońby 2006
 dodano: 16 Marca 2006

 
Po emocjach gonitw  nadszedła czas na podsumowanie. Tegorocznym koordynatorem Parad Gazdowskich oraz Kumoterskiej Gońby był Oddział Związku Podhalan w Ludźmierzu.
W zwiazku z tym uroczyste podsumowanie tej cyklicznej imprezy nastąpiło 19 marca o godz 18'00 w Domu Podhalańskim im. K.P. Tetmajera i Wł Orkana  w Ludźmierzu.
 Wręczone zostały nagrody za końcową klasyfikację po wszystkich zawodach, które odbyły się w okresie karnawału na całym Podhalu.
Były to gonitwy zorganizowane w: Szaflarach, Małem Cichem, Zakopanem, Ludźmierzu, Kościelisku, Rabce i Bukowinie Tatrzańskiej.












 Przypomnijmy tak wyglądała końcowa  punktacja po wszytskich zawodach
Wyścig kumoterek
1.Małgorzata Skupień, Arkadiusz Górski   -  koń First Touch nr start. 14   150 pkt
2.Andrzej Skupień, Halina Skupień            - koń Lantan  nr start. 7               92 pkt.
3.Stanisław Kluś, Jadwiga Kluś                 - koń Jankes I nr start. 1              89 pkt.
4. Wojciech Pęksa, Joanna Gał                 - koń Mitek nr start. 36                  76 pkt.
5. Bronisław Sral, Anna Bobak                   - koń Dolnik nr start. 15               75 pkt.
6. Jan Barnaś, Kat. Kustra                           - koń Zefir     nr start. 17               58 pkt.
7. Stanisław Gał, Joanna Gał                       - koń Gratis nr start. 37               57 pkt.
8. Jacek Dziuban, Anna Bobak                    - koń Rajtar nr start. 44                39 pkt.
9. Stanisław Kluś, Jadwiga Kluś                  - koń Guster nr start. 2               25 pkt.
10. Andrzej Kasperek, Mag. Handzel          - koń Figa nr start. 39                  21 pkt.
Skiring
1. Małgorzata Skupień              - koń First Touch nr start. 14           141 pkt.
2. Andrzej Skupień                    - koń Lantan  nr start. 7                      97 pkt
3. Andrzej Karpiel                      - koń Dagar nr start. 4                        83 pkt.
4. Jan Handzel                          - koń Dyzio nr start. 3                          59 pkt.
    Wojciech Pęksa                    - koń Mitek nr start. 36                        59 pkt.
5. Stanisław Gał                        - koń Gratis nr start. 37                      55 pkt.
6. Krzysztof Wójciak                  - koń Szaman nr start. 5                      53 pkt.
7. Grzegorz Pintscher               - koń Dudek nr start. 6                        41 pkt.
8. Marcin Zubek                         - koń Rumek nr start. 48                     35 pkt.
9. Jan Handzel                           - koń Jagielończyk nr start.16             32 pkt.
10. Małgorzata Skupień            - koń Dolnik nr stzrt. 15                       29 pkt.
Ski-skiring
1. Małgorzata Skupień, Tadeusz Stasik     -koń First Touch nr start. 14        125 pkt.
2. Grzegorz Pintscher, Stanisław Rzadkosz Pulka  -koń Dudek nr start. 6      97 pkt.
3. Andrzej Skupień, Piotr Wilkus                   -koń Lantan nr start. 7                   96 pkt.
4. Jacek Dziuban, Tadeusz Stasik               -koń Karino nr start. 43                  57 pkt.
5. Stanisław Rusnak, Michał Rusnak           -koń Gibek nr start. 27                 54 pkt.
6. Olga Kozioł, P. Wilkus                                 - koń Elor II nr start.84                  45 pkt.
7. Marian Król, Andrzej Karpiel                      -koń Dagar nr start. 4                    39 pkt.
8. Jacek Dziuban, Tadeusz Stasik                - koń Rajtar nr start. 44                35 pkt.
9. Andrzej Galica                                              -koń Jawor nr start. 54                 32 pkt.
10. Krzysztof Wójciak, Jacek Wójciak           -koń Szaman nr start. 5               30 pkt.
  Najlepszym Koniem tegorocznych wyścigów został First Touch Małgorztay Skupień, który we wszystkich konkurencjach zajął pierwsze miejsce.
 Zdjęcia z podsumowania wkrótce w galerii!! 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3484



 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022