START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Konkurencje konne
Parada Gazdowska i Wyścigi Kumoterek Rabka
 dodano: 22 Lutego 2006

 
19 lutego  odbyła się kolejna edycja w tegorocznym cyklu Parad Gazdowskich i wyścigu kumoterek.
W tym roku do grona organizatorów tych zawodów dołączyła Rabka. Pewnym nowum było przeprowadzenie jeszcze jednej klasyfikacji - Parady Gorczańskiej   Taka ocena konieczna byłą ze względu na odrębność w strojach.





Parada Gazdowska Tatrzańska :
I m     Lichaj Maciej Tylka Maria -Biały Dunajec
II m    Ścisłowicz Jan i Maria - Ludźmierz
III m   Rzepka Wojciech Tylka Maria - Leśnica
IV m   Pietras Jakub i Julia -BukowinaTatrzańska
 
Parada Gazdowska  Gorczańska :

I m    Pędzimąż Antoni Nawara Renata -Ponice
II m   Rodzina Czyszczoniów -Ponice
III m  Gacek Paweł Wyka Agnieszka - Rabka Słone
IV m  Słoński Stanisław  - Rabka Słone
 
Wyróżnienia :
 
Stanuch Wojciech , Ania i Jaś z Kościeliska
Marysia Majerczyk z Chabówki
 
Parada kumotersko
I m    Komperda Klemens Wiśniewska Anna - Rogożnik
II m   Rusnak Michał Lassak Monika -Biały Dunajec
III m  Pintscher Józef Marta Wajda - Rabka
IV m  Czyszczoń Wojciech Majerczyk Katarzyna - Ponice
V m  Gał Stanisław i Joanna  - Poronin
VI m  Klaś Stanisław i Jadwiga -Skrzypne
 Przeprowadzono równie zawody czasowe
Skiring:
KońNARCIARZCZAS
1GRATISGAŁ STANISŁAW32.00
2AKSELRZADKOSZ STANISŁAW34.65
3FIRST TOUCHMAŁGORZATA SKUPIEŃ34.78
4SZAMANJACEK WÓJCIAK35.84
5DYZIOHANDZEL JAN35.99
6MITEKPĘKSA WOJCIECH36.05
7DAGARANDRZEJ KARPIEL36.15
8GIEWONTRZADKOSZ STANISŁAW36.82
9KARINOTADEUSZ STASIK37.24
10LANTANSKUPIEŃ ANDRZEJ37.57

Skiskiring:


Imię JEZDZIECCZAS 
miejscekoniaNARCIARZSKI-SKIRING
1FIRST TOUCHMAŁGORZATA SKUPIEŃ 34.98
TADEUSZ STASIK
2ELOR 2OLA KOZIOŁ35.04
WILKUS PIOTR
3AKSELOLA KOZIOŁ35.85
WILKUS PIOTR
4RAJTARJACEK DZIUBAN         36.16
    TADEUSZ STASIK
5KARINOJACEK DZIUBAN 36.45
TADEUSZ STASIK
6LANTANANDRZEJ DORULA BIZIOM 36.88
WILKUS PIOTR
7DOLNIKMAŁGORZATA SKUPIEŃ 37.47
TADEUSZ STASIK
8DAGARANDRZEJ KARPIEL37.83
 ANDRZEJ SKUPIEŃ
9GIBEKSTANISŁAW RUSNAK 37.97
MICHAŁ RUSNAK
10HUCPERGIEWONT GĄSIENICA38.29
SZYMON…

Kumoterki:

Imię Nazwisko i imię
miejscekoniakumotra i kumoskiCZAS 
1FIRST TOUCHMAŁGORZATA SKUPIEŃ JACEK DZIUBAN40.34
2DOLNIKANNA  BOBAK                         JACEK DZIUBAN42.74
3MITEKPĘKSA W.                        GAŁ JOANNA42.77
4LANTANSKUPIEŃ ANDRZEJ               KASIA GUT43.15
5JANKESKLUŚ St.                      KLUŚ  JADWIGA43.25
6GUSTERKLUŚ St.                       KLUŚ JADWIGA45.05
7DYZIOHANDZEL JAN             MAGDALENA HANDZEL45.31
8ZEFIRBARNAŚ JAN                       KUSTRA KATARZYNA45.82
9KARINOJACEK DZIUBAN                   ANNA BOBAK46.90
10MISTRALRZADKOSZ STANISŁAW47.67
RZADKOSZ ELŻBIETA

Punktacja po Gońbie w Rabce
Wyścig kumoterek  
1. Małgorzata Skupień, Jacek Dziuban   - koń First Touch  125 pkt
2. Andrzej Skupień, Halina Skupień        - koń Lantan            92 pkt.
3. Stanisław Kluś, Jadwiga Kluś              - koń Jankes I         80 pkt.
4. Anna Bobak, Jacek Dziuban                - koń Dolnik             63 pkt.
5. Wojciech Pęksa, Joanna Gał               - koń Mitek               61 pkt.
6. Jan Barnaś, Kat. Kustra                        - koń Zefir                 58 pkt.
7. Stanisław Gał, Joanna Gał                   - koń Gratis              37 pkt.
8. Jacek Dziuban, Anna Bobak                - koń Rajtar              29 pkt.
9. Stanisław Kluś, Jadwiga Kluś             - koń Guster             25 pkt.
10. Andrzej Kasperek, Mag. Handzel        - koń Figa               21 pkt.
Skiring
1. Małgorzata Skupień          - koń First Touch            116 pkt.
2. Andrzej Karpiel                  - koń Dagar                      83 pkt.
3. Andrzej Skupień               - koń Lantan                     77 pkt
4. Jan Handzel                      - koń Dyzio                        59 pkt.
5. Krzysztof Wójciak             - koń Szaman                   53 pkt.
6. Stanisław Gał                   - koń Gratis                       48 pkt.
7. Wojciech Pęksa               - koń Mitek                        47 pkt.
8. Grzegorz Pintscher         - koń Dudek                       41 pkt.
9. Marcin Zubek                   - koń Rumek                      35 pkt.
10. Jan Handzel                 - koń Jagielończyk              32 pkt.

Ski-skiring
1. Małgorzata Skupień, Tadeusz Stasik                   -koń First Touch    110 pkt.
2. Grzegorz Pintscher, Stanisław Rzadkosz Pulka -koń Dudek              97 pkt.
3. Andrzej Skupień, Piotr Wilkus                                -koń Lantan              76 pkt.
4. Stanisław Rusnak, Michał Rusnak                       -koń Gibek                54 pkt.
5. Olga Kozioł, P. Wilkus                                            - koń Elor II                 45 pkt.
6. Marian Król, Andrzej Karpiel                                   -koń Dagar               39 pkt.
7. Jacek Dziuban, Tadeusz Stasik                           -koń Karino                32 pkt.
8. Krzysztof Wójciak, Jacek Wójciak                         -koń Szaman             30 pkt.
9. Andrzej Galica                                                         -koń Jawor                  23 pkt.
   Jacek Dziuban, Tadeusz Stasik                           - koń Rajtar                  23 pkt.
10. Wojciech Ścisłowicz, Piotr Wilkus                     -koń Liza                    18 pkt.
     Janusz Nawalaniec, Tomasz Cudzich              -koń Haber                 18 pkt.
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    5808



 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022