KS GORCE BRĄZOWYM MEDALISTĄ UNIHOKEJOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIOREK!
 dodano: 25 Maja 2008

Niedzielny mecz nie pozostawił  żadnych wątpliwości- Nowotarżanki zasłużenie wywalczyły brązowy medal pokonując w podobnym stylu jak w sobotę unihokeistki z Gdańska.
Zdobyły osiem bramek tracąc cztery. Mecz był bardzo  szybki i pełen pięknych akcji.
Medale  wręczał Prezes Polskiego Związku Unihokeja Marek Budziński.
W galerii fotoreportaż z meczu.!!!

" BArdzo się cieszymy wreszcie brąz, który w ubiegłym roku przeszedł nam koło nosa. Wielkie podziękowania  dla naszej bramkarki- to kolejny wspanały mecz w jej wykonaniu- oczywiście nie tylko jej- wszystkie dziewczęta walczyły dzielnie-jeszce raz im bardzo dziękuję " - Nie kryła radości  Karolina Piekarczyk - kapitan  unihokiestek Gorców. " Teraz odpoczynek a potem w dalszym ciągu praca - by w przyszłym roku sięgnąc po złoto- O to na pewno zadba nasz trener" dodaje  Karolina Piekarczyk.

KS GORCE NOWY TARG – GGS ENERGA OSOWA OLIMPIA GDAŃSK 8:4 (3:1) (3:1) (2:2)

strzały (13:4) (7:6) (7:14)
    Rozpoczęła sie I tercja.
 00:55 1:0 Sral Agnieszka Szybki atak Gorców po raz kolejny i słupek. Przed szansa strzału była Jagoda Wieczorek jednak Katarzyba Guzik wyciąga piłeczkę niemal z bramki. Przerwa techniczna z powodu bramkarki GGSu, która zeszła do boksu.
 07:34 2:0 Siuta Magdalena - Bryniarska Ewelina
08:29 3:0 Sarna Agata - Bryniarska Marzena Przerwa w grze.Zmiana bramkarku w drużynie GGSu Katarzynę Tołysz zastępuje Mariola Szarmach, która rozpoczęła grę na innej pozycji.Jednak z powodu kontucji Kazi schodzi do szatni, aby sie przebrać. Dzis GGS ma problem z bramkarzami. Na boisku polała sie krew! Kontuzjowana Mariola Szarmach. Wznowiono grę. Do zakończenia I tercji 7 minut. Przed szansa zdobycia bramki Magda Sołtys, która jednak w sytuacji sam na sam nie wykorzystuje okazji.
14:49 2min. Krawczyk Karolina (ostra gra)
15:30 3:1 Littwin Karolina Do końca tercji 2 minuty. Strzał na bramkę Karoliny Krawczyk, jednak niecelny. Wznowiene pod bramka Gorców, kolejny strzał powstrzymany przez Agatę Sarnę. Koniec I tercji.
Rozpoczęła się II tercja.
25:09 4:1 Sołtys Magdalena - Piekarczyk Karolina
25:23 5:1 Bryniarska Ewelina - Sarna Agata Szturm na bramkę Gorców, lecz ewidentnie Guzik Katarzyna jest dzis w dobrej formie i niełatwo jest ją pokonać.
 29:07 6:1 Piekarczyk Karolina - Sołtys Magdalena
Minęła 10 minuta II tecji. Littwin Karolina przebiega przez całe boisko z piłeczką, ale trafia w bok bramki. Akcja nadal toczy sie pod bramka Gorców. Szybka kontra i pada strzał w Mariolę Szarmach. Gra zaczyna sie robić brutalna! Co raz wiecej faulów.
 38:01 2min. Krawczyk Karolina (ostra gra)
38:01 2min. Mikoś Kinga (ostra gra)
 38:44 6:2 Wieczorek Jagoda
Koniec II tercji.
Rozpoczęła sie III tercja.
40:17 6:3 Łęgowska Natalia - Krawczyk Karolina Od początku tej tercji GGS reprezentuje inną grę - ostro i wysoko. Jednak Gorce odpowiadają kontrą.
40:58 7:3 Sral Agnieszka Karolina Krawczyk sam na sam z bramkarką jednak strzał okazał się za słaby. GGS napiera na bramkę rywalek - pada kolejny słupek. Do końca meczu pozostało 10 minut.
52:09 8:3 Sołtys Magdalena - Piekarczyk Karolina
 53:06 2min. Łęgowska Natalia (ostra gra)
57:56 rzut karny w wykonaniu Littwin Karoliny
 57:56 2min. Grynia Aneta (gra ręką)
Bramkarka Gorców nie zostaje pokonana.
Drużyny nadal walczą o punkty. Do końca meczu pozostała minuta.
59:08 8:4 Stefanowska Monika W bramce GGSu nie ma bramkarki
 KONIEC MECZU

KS Gorce Nowy Targ:
Katarzyna Guzik, Agata Sarna, Aneta Grynia, Magdalena Sołtys, Ewelina Bryniarska, Karolina Piekarczyk, Sabina Lech, Marzena Bryniarska, Magdalena Siuta, Agnieszka Sral, Kinga  Mikoś
 Trener: Jacek Michalski

GGS Energa Osowa Gdańsk:
Mariola Szarmach, Katarzyna Tołysz, Karolina Littwin, Jagoda Wieczorek, Monika Stefanowska, Karolina Krawczyk, Klaudia Wiśniewska, Monika Kraus, Natalia Łęgowska, Paulina Paszkiewicz, Karolina Herman Trener: Paweł Ludwichowski    Sędziowie: Lukas Mikula, Kamil Sojka