Finały Unihokeja - Szarotka w dalszym ciągu walczy o złoto.
 dodano: 25 Maja 2008

Niedzielny mecz pomiędzy KS Szarotka a Góralami nie przyniósł rozstrzygnięcia. Dopiero rzuty karne przechyliły szalę zwyciestwa na korzyść obrońców mistrzowskiego tytułu i w we wtorek  nastąpi kolejna odsłona rywalizacji.
  W galerii fotoreportaż z meczu.!!!

Spotkanie było bardzo wyrównane.  Szybka mocna gra - ale bez przesadnej brutalności- Na uwagę zasługuje perfekcyjne sędziowanie w wykonaniu czeskich arbitrów.
  Pierwsza tercja pomimo kilku bardzo dobrych akcji zarówno z jednej jak i z drugiej strony zakończyłą się wynikiem bezbramkowym.
 Dwa pierwsze gole zdobywają Góralew II tercji. Euforia kibiców tego klubu sięga szczytu ale  Szarotki kontratakują i w przeciągu minuty gry zdobywają dwie bramki i ta część spotkania kończy się remisem. W trzeciej odsłonie meczu trzecią bramkę dla Szarotek zdobywa  Piotr Ligas ale Górale nie pozostają dłużni i Wiesław Firek zdobywa wyrównanie.
W przepisowym czasie gry  mecz nie przynosi rozstrzygnięcia a  w dogrywce zmęczeni zawodnicy nie zdobywają ani jednej bramki - i  rozpoczynają się rzuty karne- Lepsza okazuje się Szarotka -
We wtorek kolejne emocje- tym razem przy stanie rywalizacji 1-12 gra będzie się toczyć o mistrzowski tytuł.

KS GÓRALE NOWY TARG – KS SZAROTKA NOWY TARG 3:3  (0:0) (2:2) (0:0) d.0:0 karne 1:2
strzały (4:5) (6:7) (10:5)

Rozpoczęła się I tercja. Pada pierwszy strzał oddany na bramke Górali, ale wysoko ponad bramką. Małe starcie na bandzie Gotkiewicza i Chlebdy. Szarotka tak jak wczoraj występuje w białych koszulkach, a ich rywale w czerwonych.
 Mineła 5 minuta spotkania. Strzał na bramke Górali, ale w słupek. Atmosfera wśród zawodników nerwowa co przejawia sie w zaczepkach. Pada pierwsa kara.
07:00 2min. Budzoń Radosław (nadmierna ostrość w grze)
 09:21 2min. Bełtowski Piotr (blokowanie)
Szarotka zakłada zamek, ale z kontra wychodzi Mariusz Sąder.
Przewaga liczebna na boisku Szarotki jest niewykorzystana. Potężny strzał Dziurdzika pada jednak za bramkę i stan meczu nadal 0:0. Do końca I tercji pozostało 5 minut. Gotkiewicz podaje do Batkiewicza i ten mocno strzela, ale obok bramki. Szybka kontra Szarotki, ale bez efektu.
Koniec I tercji.
 Rozpoczęła sie II tercja.
20:54 2min. Podraza Mateusz (uderzanie) Druga tercja zacięta.Obie drużyny wiedzą o co walczą.
27:58 2min. Podraza Mateusz (nadmierna ostrość w grze)
27:58 2min. Chlebda Łukasz (nadmierna ostrość w grze) Minęła 10 minuta II tercji. S
ędzia trzyma rękę w górze i......będzie kara dla Szarotki.
33:19 2min. Chlebda Łukasz (nieprawidłowa wymiana)
33:56 1:0 Bisaga Jakub - Podraza Mateusz
37:23 2:0 Firek Wiesław - Mirek Maksymilian Doping publiczności pomaga Góralom bez watpienia.
38:48 2:1 Wojtak Amadeusz - Kasperek Artur
Gorąca końcówka II tercji.
39:06 2:2 Ossowski Lesław Wznowienie wygrywa Szarotka, ale do końca tej odsłony sekundy.  Koniec II tercji.
Rozpoczęła się III tercja. Padaja ostre, lecz niecelne strzały na bramke Szarotki.
 42:26 2min. Gotkiewicz Bartosz (uderzanie) Grę w przewadze wykorzystuje Szarotka i ....
43:44 2:3 Ligas Piotr - Dziurdzik Michał Przed szansą strzału Piotr Kostela, który trafia w nogi Batkiewicza.
 Padaja kolejne rykoszety Mirka Maksymiliana i Podrazy Mateusza.
44:46 3:3 Firek Wiesław
 Mecz trzyma w napięciu. Akcja toczy sie od bramki do bramki.
 Wznowienie pod bramka Górali i pada strzał, lecz ponad bramką. Do końca meczu pozostało 10 minut. Stan meczu nie uległ zmianie.
 Do końca spotkania pozostało 5 minut. Krótka przerwa techniczna. Górale oddaja strzały, ale za słabe by pokonać bramkarza rywali
. Do końca meczu pozostały 3 minuty.
Problem z bramkarzem Górali, który doznał kontuzji.
Piłka w grze. Do końca spotkania minuta.
DOGRYWKA! Stan meczu 3:3. Ogladamy dodatkowe 10 minut gry.Jeśli to nie da wyniku na przewage jednej z drużyny będą rzuty karne. Gra obu drużyn jest spokojna. Jeszcze 5 minut gry w dogrywce, jeśli nie padnie "złota" bramka.