START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Strzelectwo
V Turniej Strzelecki o Puchar Regionu IPA Nowy Targ
 dodano: 27 Lipca 2008    (źródło: www.nowytarg.pl)

19 lipca  na strzelnicy w Nowym Targu przeprowadzono zawody strzeleckie o puchar Medzynwrodowego Stowarzyszenia Policji IPA .
 W zawodach wzięły udział  reprezentacje policji ze Słowacji, Austri (Wiedeń) oraz Polski, którą reprezentowały drużyny z Gorlic, Nowego Sącza i Nowego Targu. Prócz tego w zawodach wzięli udział pracownicy: Urzędu Miasta, Urzędu Skarbowego w Nowym Targu. oraz Steskala.

 Poniżej wyniki


WYNIKI DRUŻYNOWE
lp grupa drużyna pistol kbks WYNIK
1 4 IPA Gorlice 255 264 519
2 12 IPA Nowy Targ 246 248 494
3 5 UM Nowy Targ 215 253 468
4 1 IPA Słowacja II 229 225 454
5 3 IPA Słowacja I (SL) 201 253 454
6 6 Steskal 204 247 451
7 2 IPA Nowy Sącz 211 225 436
8 7 IPA Wiedeń 196 238 434
9 9 US Nowy Targ 190 244 434
10 10 IPA Wadowice 177 205 382


WYNIKI INDYWIDUALNE - w Grupie
zawodnik drużyna pistol kbks WYNIK nazwa drużyny
Radisław Ribović 1 82 79 161 IPA Słowacja II
Robert Kondrat 1 75 78 153 IPA Słowacja II
Jozef Vasilik 1 72 68 140 IPA Słowacja II
Sławomir Pawlikowski 2 81 74 155 IPA Nowy Sącz
Józef Szabla 2 69 78 147 IPA Nowy Sącz
Monika Kalarus 2 61 73 134 IPA Nowy Sącz
Jozef Marhefka 3 74 90 164 IPA Słowacja I (SL)
Anton Budoś 3 69 77 146 IPA Słowacja I (SL)
Slavko Kulanga 3 58 86 144 IPA Słowacja I (SL)
Marek Nogawka 4 93 87 180 IPA Gorlice
Jan Ślusarz 4 86 89 175 IPA Gorlice
Robert Karwat 4 76 88 164 IPA Gorlice
Jan Czaja 5 76 86 162 UM Nowy Targ
Paweł Maczek 5 77 83 160 UM Nowy Targ
Piotr Górka 5 62 84 146 UM Nowy Targ
Piotr Steskal 6 83 91 174 Steskal
Roman Wolski 6 61 78 139 Steskal
Robert Czaja 6 60 78 138 Steskal
Andreas Kaudinger 7 74 84 158 IPA Wiedeń
Helmut Feigl 7 58 81 139 IPA Wiedeń
Kinga Baliczek 7 64 73 137 IPA Wiedeń
Paweł Walkosz 9 74 88 162 US Nowy Targ
Zdzisław Cięciel 9 65 73 138 US Nowy Targ
Zbigniew Górnisiewicz 9 51 83 134 US Nowy Targ
Paweł Kufel 10 72 73 145 IPA Wadowice
Marek Niewiadomski 10 71 72 143 IPA Wadowice
Krystian Kufel 10 34 60 94 IPA Wadowice
Andrzej Biaduń 12 85 83 168 IPA Nowy Targ
Darek Babiak 12 77 87 164 IPA Nowy Targ
Kazimierz Matuła 12 84 78 162 IPA Nowy Targ
WYNIKI INDYWIDUALNE
zawodnik drużyna pistol kbks WYNIK nazwa drużyny
Marek Nogawka 4 93 87 180 IPA Gorlice
Jan Ślusarz 4 86 89 175 IPA Gorlice
Piotr Steskal 6 83 91 174 Steskal
Andrzej Biaduń 12 85 83 168 IPA Nowy Targ
Robert Karwat 4 76 88 164 IPA Gorlice
Jozef Marhefka 3 74 90 164 IPA Słowacja I (SL)
Darek Babiak 12 77 87 164 IPA Nowy Targ
Kazimierz Matuła 12 84 78 162 IPA Nowy Targ
Jan Czaja 5 76 86 162 UM Nowy Targ
Paweł Walkosz 9 74 88 162 US Nowy Targ
Radisław Ribović 1 82 79 161 IPA Słowacja II
Paweł Maczek 5 77 83 160 UM Nowy Targ
Andreas Kaudinger 7 74 84 158 IPA Wiedeń
Mateusz Ślusarz 4 71 86 157 IPA Gorlice
Sławomir Pawlikowski 2 81 74 155 IPA Nowy Sącz
Robert Kondrat 1 75 78 153 IPA Słowacja II
Robert Siemek 12 69 80 149 IPA Nowy Targ
Józef Szabla 2 69 78 147 IPA Nowy Sącz
Piotr Górka 5 62 84 146 UM Nowy Targ
Anton Budoś 3 69 77 146 IPA Słowacja I (SL)
Paweł Kufel 10 72 73 145 IPA Wadowice
Slavko Kulanga 3 58 86 144 IPA Słowacja I (SL)
Marek Niewiadomski 10 71 72 143 IPA Wadowice
Jozef Vasilik 1 72 68 140 IPA Słowacja II
Helmut Feigl 7 58 81 139 IPA Wiedeń
Roman Wolski 6 61 78 139 Steskal
Zdzisław Cięciel 9 65 73 138 US Nowy Targ
Robert Czaja 6 60 78 138 Steskal
Kinga Baliczek 7 64 73 137 IPA Wiedeń
Stanislaw Chowanec 1 68 67 135 IPA Słowacja II
Monika Kalarus 2 61 73 134 IPA Nowy Sącz
Zbigniew Górnisiewicz 9 51 83 134 US Nowy Targ
Zdzisław Knurowski 9 56 69 125 US Nowy Targ
Rastislav Blaśćak 3 68 53 121 IPA Słowacja I (SL)
Claus Haintzinger 7 44 67 111 IPA Wiedeń
Robert Tomasik 2 44 67 111 IPA Nowy Sącz
Krystian Kufel 10 34 60 94 IPA Wadowice
Mirosław Trzópek 6 19 72 91 Steskal
Maria Kufel 10 37 54 91 IPA Wadowice




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3616



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024