PLH Wygrana Podhala z Toruniem.
 dodano: 21 Października 2008    (źródło: fot J. Matyjasik)

Dobra passa Podhala trwa - 17 mecz tegorocznej ekstraligi nowotarscy hokeiści wygrali z Toruniem 5-2 i znajdują się na trzecim miejscu w tabeli z 30 pkt  Szarotki wyprzedają jedynie Energa Stoczniowiec 44 pkt i Zagłębie Sosnowiec 37 pkt.
 Kolejne spotkanie Wojas Podhale rozegra w najbliższy piątek z KH Sanok w Nowym Targu poczatek godz 18.00

Pierwszą bramkę  w meczu dla gości zdobywa w pierwszej minucie Dołęga, ale minutę póżniej Marian Kacir po celnym strzale na bramkę torunian wyrównuje wynik. W kolejnej minucie Milan Baranyk zyskuje przewagę zdobywając pieknego gola  z podania Pacigi. Tercję kończy kolejna bramka Szarotek którą w 19 minucie zdobywa Łukasz Batkiewicz.
 W drugiej tercji nowotarżanie nie zdobywaja ani jednego gola a Toruń zdobywa jedną bramkę w 38 minucie po strzale Koszarka.  Trzecia tercja to juz popis nowotarżan, którzy strzelają jeszcze dwie bramki w końcówce  spotkania. W 58 minucie krążek w bramce Torunia umieszcza Łukasz Batkiewicz a w 60 minucie kropkę nad i stawia Krzysztof Zapała.

Wojas Podhale Nowy Targ - TKH Nesta Toruń 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Bramki: 0:1 Jarosław Dołęga (1), 1:1 Marian Kacir (2), 2:1 Milan Baranyk (3), 3:1 Łukasz Batkiewicz (19), 3:2 Tomasz Koszarek (38), 4:2 Łukasz Batkiewicz (57), 5:2
Krzysztof Zapała (60).
Kary: Podhale - 10; TKH - 12 minut. Widzów 900.

Podhale Nowy Targ: Zborowski (Rajski) - Sroka, Gil, Batkiewicz, Zapała, Kacir - Dutka, Priechodsky, Paciga, Voznik, Baranyk - Łabuz, Petrina, Malasiński, Dziubiński, Gruszka - Galant, Iskrzycki, Sulka, Ziętara.
TKH Toruń: Plaskiewicz (Ciesielski) - Buril, Dąbkowski, Marmurowicz, Dzięgiel, Dołęga - Cychowski, Kubat, Jastrzębski, Koszarek, Minge - Koseda, Piotrowski, Wiśniewski, Kuchnicki, Wieczorek - Lidtke, Gościmiński, Chyliński.