36 kolejka PLH Podhale liderem po wygranej z Toruniem.
 dodano: 23 Grudnia 2008    (źródło: fot J. Matyjasik)

Ostatni mecz rundy zasadniczej był niezwykle szczęśliwy dla nowotarskich Szarotek. Mecz z Toruniem przed własną publicznością  Podhale wygrało 6-0 i zostało liderem rundy zasadniczej z 75 pkt dorobku.

Pierwsza bramkę dla gospodarzy  strzela w 10 minucie  Krzysztof Zapała  z podania Mariana Kacira. Siedem minut poźniej duet Jarosław Różanski - Krzysztof Zapała -zdobywa drugą bramke.
 W II tercji padają kolejne gole. W 25 minucie krażek w bramce Torunia umieszcza Jarosław Różański w asyście Mariana Kacira i Macieja Sulki. Dziesięć minut później ponownie Krzysztof Zapała zdobywa gola a podającymi sa maciej Sulka i Marian Kacir.
 Podhale na przerwę schodzi przy stanie 4-0
 III tercja to popis strzelecki Martina Voznika, który zdobywa bramki w 47 z w asyście Łukasza Batkiewicza  i 54 minucie   Milana Baranyka. Mecz kończy się 6-0 Podhale zostaje Liderem.

Wojas Podhale Nowy Targ - TKH Nesta Toruń 6:0 (2:0, 2:0, 2:0).

Bramki: 1:0 Krzysztof Zapała (10), 2:0 Jarosław Różański (17), 3:0 Jarosław Różański (25), 4:0 Krzysztof Zapała (35), 5:0  Martin Voznik (47), 6:0 Martin Voznik (54).

Kary: Podhale 24; TKH  16 minut.
Sędzia główny: Pachucki Maciej
Sędzia liniowy: Heltman Tomasz
Sędzia liniowy: Syniawa Marek