Hokej MMKS Druga wygrana Juniorów i awans do półfinału!

W 2 swoim występie podopieczni Łukasz Gila również bez większych problemów pokonali Unię Oświęcim. Jak na razie nowotarżanie misternie kontynuują plan, który ma ich zaprowadzić do obrony tytułu Mistrza Polski. Po dniu przerwy dojdzie w środę do meczu na szczycie Grupy B, w której zmierzą się MMKS Podhale i KTH Krynica. Oba zespoły już są pewne awansu do półfinału toteż pojedynek będzie toczył się o zajęcie I miejsca w grupie.

O wiele bardziej zagmatwana jest sytuacja w Grupie A gdzie Stoczniowiec ma 6 pkt. a Mazowsze i Janów mają po 3 pkt. W tej grupie może się jeszcze wszystko wydarzyć. Decydujące mecze rozegrane zostaną w środę.

Komentarz trenera Łukasza Gila:
- Mecz podobny jak wczoraj w pierwszej tercji strzeliliśmy rywalowi 4 bramki. W II odsłonie weszło do drużyny trochę rozprężenia i w minutę dostaliśmy 2 bramki. Tercja zakończyła się wynikiem 2:2. W III tercji ponownie dołożyliśmy 4 bramki i mecz zakończył się wynikiem 10:2. Gra jest na miarę oczekiwań, ale są przestoje i błędy w obronie i trzeba się starać by na następne mecze było ich coraz mniej by przez cały mecz gra była płynna.