9 i 10 marca w sali sportowej w Podczerwonem rozegrany został V Memoriał Im Z. Duraja w mini piłce siatkowej .
W rozgrywkach wzięło udział po sześc reprezentacji szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Czarny Dunajec, w tym reprezentacja gimnazjum Łapsze Niżne.
Wśród szkół podstawowych zwycieżyła drużyna z Pieniążkowic a w gimnazjach reprezentacja Czarnego Dunajca.
Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu, przy współpracy ze Szkołą Podstawową i UKS Krokus w Podczerwonem.
Szkoły Podstawowe
Sędzia i kierownik zawodów - Szuba Marek
Grupa I
Podczerwone - Czerwienne 1 2 - 0 (15:10, 15:6)
Odrowąż - Czerwienne 1 2 - 1 (13:15, 20:18, 15:13)
Podczerwone - Odrowąż 2 - 0 (15:12, 15:11)
1m. Podczerwone - 4 pkt
2m. Odrowąż - 3 pkt
3m. Czerwienne 1- 2 pkt
Grupa II
Pieniążkowce - Czarny Dunajec 2 - 1 (15:1, 10:15, 15:7)
Ratułów - Czarny Dunajec 1 - 2 (15:9, 13:15, 6:15)
Pieniążkowce - Ratułów 2 - 0 (15:2, 15:4)
1m. Pieniążkowce - 4 pkt
2m. Czarny Dunajec - 3 pkt
3m. Ratułów - 2 pkt
PÓŁFINAŁ
Podczerwone - Czarny Dunajec 2 - 1 (15:10, 6:15, 15:12)
Pieniążkowce - Odrowąż 2 - 0 (15;9, 15:12)
MECZ O 3 MIEJSCE
Czarny Dunajec - Odrowąż 2 - 1 (8:15, 15:7, 15:8)
MECZ O 1 MIEJSCE
Pieniążkowce - Podczerwone 2 - 0 (15:9, 15:12)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1 m - Pieniążkowce
2 m - Podczerwone
3 m - Czarny Dunajec
4 m - Odrowąż
5-6 m - Ratułów, Czerwienne 1
Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Gawron Robert, Habas Sylwester, Cislak Krystian, Dzielski Marek, Majchrowicz Tomasz, Komperda Natalia, Kluska Angelika, Iwan Katarzyna, Kesek Alicja, Słodyczka Sabina
Opiekun: Małgorzata Luberda
Gimnazja
Kierownik Zawodów Małgorzata Ruchała
Grupa I
Ratułów - Piekielnik 0 - 2 (6;15, 4:15)
Ciche - Piekielnik 2 - 1 (15:9, 11:15, 15;10)
Ratułów - Ciche 0 - 2 (9:15, 16:18)
1m. Ciche - 4 pkt
2m. Piekielnik - 3 pkt
3m. Ratułów - 2 pkt
Grupa II
Czarny Dunajec - Załuczne 1 - 2 (9:15, 15:7, 11:15)
Łapsze Niżne - Załuczne 2 - 1 (6:15, 15:11, 15:8)
Czarny Dunajec - Łapsze Niżne 2 - 1 (15:8, 7:15, 15:6)
1m. Czarny Dunajec - 3 pkt (71-66)
2m. Załuczne - 3 pkt (71-71)
3m. Łapsze Niżne - 3 pkt (66-77)
PÓŁFINAŁ
Ciche - Załuczne 2 - 0 (17:15, 15:7)
Czarny Dunajec - Piekielnik 2 - 0 (15:11, 15:7)
MECZ O 3 MIEJSCE
Ciche - Piekielnik 2 - 0 (15:11, 15:10)
MECZ O 1 MIEJSCE
Czarny Dunajec - Załuczne 2 - 1 (10:15, 15:12, 16:14)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1 m - Czarny Dunajec
2 m - Załuczne
3 m - Ciche
4 m - Piekielnik
5-6 m - Łapsze Niżne, Ratułów
Organizator składa podziękowanie Pani Ewie Vermessy-Gruber - dyr. Szkoły Podstawowej w Podczerwonem za udostępnienie Hali Sportowej oraz Pani Małgorzacie Jakubowicz za przygotowanie sali do rozgrywek.
Dojazd na zawody i wyżywienie oraz nagrody sfinansował Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu.
Ze sportowym pozdrowieniem
Marek Szuba
|