Koszykówka
Puchar Gorc w Nowym Targu.
dodano: 3 Kwietnia 2009 (źródło: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu )
Od 27 do 29 marca w hali sportowej Gorce w Nowym Targu odbyły się rozgrywki w koszykówce o Puchar Gorc.
W turnieju zagrały zespoły kadetek i kadetów z czterech województw: Małopolskiego, Podkarpackiego Śląskiego i Mazowieckiego
PUCHAR GORC 27 – 29 marca 2009
Kadetki
Małopolska
:
Mazowsze
62 : 88
Podkarpacie
:
Śląsk
72 : 75
Małopolska
:
Podkarpacie
60 : 88
Śląsk
:
Mazowsze
46 : 109
Małopolska
:
Śląsk
61 : 75
Podkarpacie
:
Mazowsze
64 : 84
Tabela:
Mazowsze
6
281
172
Śląsk
5
196
242
Podkarpacie
4
224
219
Małopolska
3
183
251
Małopolska
Dybaś Karolina
2
Frankowska Sandra
26
Jamrozy Zuzanna
13
Krzysiak Kamila
2
Król Kaludia
10
Lipińska Paulina
24
Misiuda Katarzyna
5
Piszczek Patrycja
32
Rerutkiewicz Monika
35
Ruchała Daniela
6
Rybczyk Ewa
8
Zaucha Natalia
15
Żukrowska Kaja
5
Mazowsze
Skrzecz Monika
32
Michalska Maja
23
Michałowska Sylwia
13
Nowak Iweta
39
Czarnecka Martyna
20
Puchalska Karolina
19
Zduniak Karolina
19
Jaszczuk Joanna
6
Piechecka Joanna
13
Rukarz Magdalena
31
Miłoszewska Dominika
39
Olszewska Patrycja
27
Podkarpacie
Szwajka Magdalena
0
Górska Katarzyna
13
Południak Monika
13
Demkiewicz Anna
2
Majkut Martyna
15
Niemczyk Patrycja
41
Środoń Mariola
16
Strzempa Natalia
1
Kuziora Joanna
34
Finiarz Paulina
30
Chmiel Anna
19
Sposobiec Katarzyna
40
Śląsk
Wiewiórka Kamila
24
Furman Katarzyna
7
Mach Katarzyna
38
Reiss Gabriela
2
Kordalska Anna
14
Szybrowska Patrycja
21
Bartoszek Paulina
16
Wolańska Aleksandra
51
Bielski Sonia
5
Meller Wioletta
3
Swadzba Patrycja
12
Cholewa Alicja
3
Kadeci
Małopolska
:
Mazowsze
82 : 108
Podkarpacie
:
Śląsk
75 : 88
Małopolska
:
Podkarpacie
97 : 78
Śląsk
:
Mazowsze
74 : 68
Małopolska
:
Śląsk
77 : 91
Podkarpacie
:
Mazowsze
49 : 95
Tabela
Śląsk
6
253
211
Mazowsze
5
271
205
Małopolska
4
256
277
Podkarpacie
3
202
280
Małopolska
Stopka Michał
6
Batko Kamil
14
Marszałek Daniel
11
Schenk Jakub
18
Zawiślan Jakub
16
Leśniak Dariusz
13
Kajor Łukasz
24
Frankiewicz Jakub
46
Mamcarczyk Konrad
33
Kosiński Karol
14
Macięga Karol
41
Wisiecki Maciej
20
Mazowsze
Parszewski Maciej
17
Miturski Patryk
22
Garbacz Jakub
37
Fronc Łukasz
12
Rybak Karol
16
Zwęgliński Mateusz
10
Wierzchowski Rafał
19
Kubica Dariusz
17
Kulka Arkadiusz
19
Banit Konrad
20
Banach Maciej
32
Malinowski Mariusz
31
Słoniewski Przemysław
19
Podkarpacie
Mostrąg Partyk
21
Jagier Piotr
16
Diallo Natan
28
Kaczmarski Leszek
25
Szczytyński Bartek
20
Kułaga Sebastian
15
Gumiński Cezary
22
Borówka Michał
35
Pawłowski Mateusz
0
Aniszewski Damian
3
Bar Patryk
13
Siembida Marcin
0
Szwajka Adrian
2
Śląsk
Wolnik Piotr
5
Wójcik Marcin
23
Zawadzki Mateusz
7
Gilner Dawid
16
Kinczewski Dawid
18
Patoka Jakub
16
Żmuda Piotr
8
Sanny Stanferd
55
Pilch Rafał
36
Migała Mateusz
47
Grzybek Rafał
2
Kłósko Mateusz
20
««
Powrót do listy wiadomości