Podhale pokonane przez Stoczniowca
 dodano: 27 Września 2009

Niedzielny mecz ze Stoczniowcem hokeiści Podhala na pewno nie zaliczą do udanych. Na własnym lodzie ulegli gdańszczanom 4-7.
W galerii fotoreportaż z meczu!!!

Stoczniowiec w dwóch I tercjach miał wyrażną przewagę na lodzie i zdobył  w obu tercjach łacznie 5 bramek, podczas gdy gospodarzom udało się zdobyć jednego gola.  Pomimo stworzonych kilku dobrych sytuacji pod bramkowych naszym hokeistom nie udało się przebić przez obronę gdańszczan. W III tercji coś drgnęło Po 6 bramce Stoczniowca Szarotki mobilizują się i drugą bramkę w 47 minucie spotkania strzela Tomasz Malasiński. Na kolejnego gola kibice musieli poczekać jescze dziewieć minut. stan meczu zmienia Frantisek Bakrlik, który  wykancza strzałem  akcję Baranyka i umieszcza krażek w bramce Solińskiego. Dwie minuty później Dmitri Suur  strzela piękną bramke w samo okienko gdańskiej bramki. Nieststy jescze w ostatniej miucie spotkanie Stoczniowiec strzela siódmą bramkę.
 Wojas Podhale po 6 kolejce odnotowuje spadek na 5 lokatę w tabeli

Wojas Podhale- Energa Stoczniowiec Gdańsk 4-7 (0-2, 1-3,3-2)
Bramki:
 0-1 Michał Smeja 12 min, 0-2 Jarosław Rzeszutko 12 min, 0-3 Jozef Vitek 22 min, 0-4  Marek Wróbel 24 min, 0-5 Jozef Vitek 24 min, 1-5 Milan Baranyk 38 min, 1-6 Jarosław Rzeszutko 44 min, 2-6 Tomasz Malasiński 47 min, 3-6  Frantisek Bakrlik 56 min, 4-6 Dmitri Suur 58 min 4-7 Roman Skutchan 60 min.