PLH - Zaległa kolejka. Podhale wygrywa z Toruniem.
 dodano: 29 Września 2009    (źródło: fot J. Matyasik)
Baranyk w ataku

Po niedzielnej porażce hokeiści Podhala zmobilizowali się i kolejny mecz wygrali. Było to przeniesione zaległe spotkanie z TKH Toruń.
Toruń uległ Szarotkom 4-1. Bramki  dla Podhala zdobyli Piotr Ziętara, Rafał Dutka, Piotr Kmiecik i Rafał Sroka.

Nowotarżanie od pierwszych minut mocno atakowali bramkę gości i przyniosło to efekty już w szóstej minucie. Piotr Ziętara dobija strzał Suura i gool. Dwie minuty poźniej Dutka strzela tuż pod poprzeczką i Podhale ma koncie już dwie bramki. Torunianie mocno kontratakują i w 16 minucie  goście zamykaja w tercji Podhale i bramkę zdobywa Koseda.
Pierwsza częśc meczu kończy się wynikiem 2-1
W drugiej tercji  trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Piotr Kmiecik w 31 minucie a toruńskim hokeistom nie udało się przedrzeć przez obronę Zborowskiego.
 III odsłona meczu należy ponownie do Podhala. Czwartą bramkę zdobywa w 45 minucie  kapitan Szarotek Rafał Sroka , z podania Piotra Ziętary. Spotkanie kończy się zwyciestwem Szarotek.
Kolejny mecz Podhale rozegra 2 października na wyjeździe z Janowem

Wojas Podhale- TKH Toruń 4-1 (2-1,1-0,1-0)
 Bramki 1-0 Piotr Ziętara 6 min, 2-0 Rafał Dutka 8 min, 2-1  Piotr Koseda 16 min, 3-1 Piotr Kmiecik 31 min, 4-1 Rafał Sroka  45 min.
Kary :Wojas Podhale 10 min, TKH Toruń 12 min
Sędziowali: Waldemar Kupiec - Hyliński, Bernacki