12 kolejka PLH Podhale pokonane przez "Pasy"
 dodano: 18 Października 2009

Wyjazdowy mecz Szarotki zagrały w Krakowie z Comarchem. Niestety pomimo wysiłków nowotarżanom nie udało się pokonać obrony Cracovii, która pokonała ich 3-0.

Już od pierwszych minut gry walka jest zacięta- agresywna gra zawodników Cracovii i kara dla Leszka Laszkiewicza.
Podhale atakuje ale bezskutecznie- mocne kontrataki gospodarzy - w 5 minucie spotkania strzał na bramkę Podhala- Radwański  umieszcza krążek w siatce "Zbory" ale sędzia nie uznaje gola. Podobna sytuacja powtarza się dwie minuty później- tym razem strzelcem jest Pasiut i znowu sędzia nie uznaje bramki.  Kary dla zawodników Podhala. Gospodarze grają w przewadze ale nie udaje się im strzelić gola. Gra jest bardzo wyrównana i tercja kończy się wynikiem bezbramkowym.
 II część meczu  rozpoczyna się wznowieniem dla Podhala ale zmasowane ataki nie przynoszą efektu- Gospodarze  kontratakują i w 23 minucie spotkania Rutkowski po podaniu Bieli umieszcza krążek w siatce Zborowskiego. Podhale naciska ale goolkiper Cracovii nie daje się ponkonać. W kontrataku Leszek Laszkiewicz w 28 minucie  zdobywa drugą bramkę dla gospodarzy. Ponownie kary i obie drużyny grają w 4-osobowych składach. Gra się zaostrza  Bakrilk atakuję bramkę Rączki ale bezskutecznie. Cracovia atakuje ale Zborowski czujnie broni. Ataki z jednej i z drugiej strony ale wynik do końca tercji się nie zmienia.

W III odsłonie meczu Szarotki mocno atakują a Cracovia uszczelnia obronę i wyprowadza szybkie kontry- . Biela strzela ale niecelnie - Kolejny atak gospodarzy - ale Zborowski broni. Cracovia w dalszym ciagu mocno atakuje  w 58 minucie Zborowski zjeżdża z lodu i na minutę przed końcem spotkania Słaboń strzela do pustej bramki i mecz kończy się wynikiem 3-0 dla gospodarzy.
 ComArch Cracova - Wojas Podhale Nowy Targ  3-0 ( 0-0, 2-0,1-0)
 Bramki  1-0 Łukasz Rutkowski 23 min, 2-0 Leszek Laszkiewicz 28 min, 3-0 Damian Słaboń 59 min