27 kolejka PLH Podhale wygrywa z liderem tabeli
 dodano: 6 Grudnia 2009    (źródło: fot: J. Matyasik)

strona: 1/2
1 2
Bramka Malasiński

Niedzielne spotkanie hokeiści Podhala rozgrali u siebie z liderem tabeli GKS Tychy. Mecz bardzo ciężki ale gospodarze wygrywaja  go 4-3:
 Tym samym Podhale wysuwa się na drugie miejsce w tabeli.

Hokeiści Podhala od pierwszych minut spotkania atakują mocno bramkę Tychów ale dopiero w 18 minucie Frantisek Bakrlik strzela pierwszą bramkę  w asyście Dimitri Suura.  Pierwsza odsłona meczu kończy się wynikiem 1-0.  II tercję ropoczynaja goście i w 21 minucie po strzale Śmiełowskiego - jest remis  Szarotki kontratakują i dwie minuty później kolejny gol  dla Podhala.  Strzela Tomasz Malasiński w asyście Dariusza Gruszki  i... Krzysztofa Zborowskiego, Tychy kontratakują   i w tej samej minucie Paciga pokonuje Zborowskiego i znowu jest remis.  Kolejną bramkę dla Szarotek kibice widzą dopiero w 35 minucie . Tym razem strzelcem jest Dariusz Gruszka ale kontratak Tychów znowi przynosi remis.
Przewagę hokeiści Podhala zdobywają w 37 minucie po akcji tria :Voznik -Baranyk -Bakrlik . Na przerwę hokeiści zjeżdżają przy stanie 4-3.
Trzecia odsłona meczu to walka z obydwu stron ale Podhale utrzymuje wynik i ostatecznie  wygrywa z liderem tabeli.

Kolejny mecz Podhale rozegra we wtorek na wyjeździe z Cracovia . Początek godz 18.00
 Wojas Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 4-3 (1-0,3-3 ,0-0)
 Bramki:
1 : 0 František Bakrlik 17:07 min, 1 : 1 Krzysztof Śmiełowski 20:58 min, 2 : 1 Tomasz Malasiński 23:11 min,
2 : 2 Ladislav Paciga 23:56  min, 3 : 2 Dariusz Gruszka 34:04 min, 3 : 2 Dariusz Gruszka  34:04 min, 3 : 3 Krzysztof Śmiełowski  34:44 min, 4 : 3 Martin Voznik 36:26 min,