I liga juniorek .Wygrana i przegrana unihokeistek Gorców

Unihokeistki  Gorców rozegrały dwa mecze z reprezentacją Killer Kraków Sobotni mecz nowotyarżanki wygrały. W niedzielnym zawodniczki z Krakowa pokonały podopieczne  Ryszarda Kaczmarczyka.
Poniżej opisy spotkań

Sobota:
W pięknym stylu dziewczęta z KS Gorce rozprawiły się z przyjezdnymi z Krakowa. Pod wodzą Ryszarda Kaczmarczyka, który zastępował trenera Leszka Ossowskiego będacego na wyjeździe z KS Szarotka w Suwałkach. Chociaż to przyjezdne rozpoczęły od pierwszego trafienia w 9-tej minucie pierwszej tercji (Grzelec Ewa). Jednak trzy minuty później Magda Chowaniec strzela wyrównującą bramkę. Pierwsza tercja kończy się remisem 1:1.
Druga tercja to szybka strata bramki w 16-tej sekundzie (Wójcik Ewa), jednak to zespół Gorców dominuje na boisku. Dużo sytuacji bramkowych po stronie nowotarżanek, i w końcu udaje się wyrównać w 31 minucie po dobiciu piłeczki do bramki przez Sabinę Kaczmarczyk. Od teraz przewaga KS Gorce nad Krakowiankami jest bardziej wyrazista, otwiera się worek z bramkami. W trzydziestej szóstej minucie Truty strzela bramkę po podaniu Chowaniec a dwie minuty później Chowaniec zdobywa bramkę po podaniu Chlebdy. Trzecią tercje zaczynamy od bramki na korzyść Gorców a pomaga w tym bramkarka z Krakowa wkładając piłeczkę do własnej bramki. W 43-ciej minucie Kubowicz zdobywa bramkę po asyście Chlebdy. Wójcik Ewa zdobywa jeszcze jedną bramkę dla Krakowa w 44-tej minucie, ale to nowotarżanki strzelają ostatnią bramkę w tym meczu kończąc spotkanie wynikiem 7:3 ( Sąder Sabina - Czaja Asia)

KS Gorce - Killer Kraków 7:3 (1:1,3:1,3:1)

8:52 0-1 Grzelec Ewa-Bugajska Kinga
11:43 1-1 Chowaniec Magda-Truty Małgorzata
20:16 1-2 Wójcik Ewa-Skamla Magdalena
30:18 2-2 Kaczmarczyk Sabina
30:35 K2 Truty Małgorzata i Skamla Magdalena (Nadmierna ostrość w grze)

Składy:
KS Gorce - Leśniak Kinga, Chowaniec Magda, Chlebda Joanna, Kaczmarczyk Sabina, Truty Małgorzata, Zapała Renata, Bujak Karolina, Kubowicz Anna, Czaja Joanna, Sąder Sabina, Sulka Natalia, Rajnisz Daria, Zapała Magdalena.
Trener - Ryszard Kaczmarczyk

Multi 75 Killers Kraków - Skamla Magdalena, Bugajska Kinga, Fountoikidis Magdalena, Mrugała Izabela, Jabłońska Natalia, Grzelec Ewa, Fuła Katarzyna, Dąbek Agnieszka, Wójcik Ewa.
Trener - Artur Pyjos

Niedziela
W niedzielnym spotkaniu KS Gorce uległy zawodniczkom z Krakowa 4:6, w tercjach (2:2,2:1,0:3). Mecz był wyrównany przez dwie pierwsze tercje, lecz w trzeciej zabrakło sił zawodniczkom z pola, natomiast w bramce Daria Rajnisz spisywała się wyśmienicie zarówno wczoraj jak i dzisiaj broniąc niemal stu procentowe bramki.
Mecz na styku wiele fauli po obu stronach, kilka sędziowskich pomyłek, ale ogólnie jesteśmy zadowoleni z wyniku w tym dwumeczu, bo to przecież Krakowianki były faworytem. Killers bardziej pilnowały naszych zawodniczek nie dopuszczają do czystych sytuacji strzeleckich a o zwycięstwie przyjezdnych zadecydowała trzecia tercja w której strzeliły trzy bramki a naszym dziewczynom brakło precyzji w wykończeniu ładnych i składnych akcji.

KS Gorce  - Killer Kraków 4:6 (2:2,1:0,0:3)
1:53 0-1 Fuła Katarzyna-Skamla Małgorzata
8:14 1-1 Sąder Sabina
10:21 1-2 Skamla Małgorzata
15:48 2-2 Chowaniec Magda-Chlebda Joanna
25:17 2-3 Fuła Katarzyna-Bugajska Kinga
26:13 K2 Mrugała Iza ( brak numery na koszulce)
28:36 3-3 Kubowicz Ania