PLH Podhale przegrywa zaległy mecz z Cracovią
 dodano: 29 Grudnia 2009

Archiwum z Maja 2008

We wtorek Podhale Nowy Targ rozegrało u siebie zaległe spotkanie 23 kolejki z Comarchem Cracovią. Niestety Szarotki  gorąco dopingowane, po zaciętym meczu  przegrały 3-6
W galerii fotoreportaż ze spotkania!!!!

Pierwsza tercja  nie potoczyła się zbyt po myśli gospodarzy. Dwie bramki zdobyli hokeiści Cracovii a Szarotkom nie udało się zakończyć sukcesem żadnej z akcji.
  Druga tercja była zdecydowanie bardziej efektowniejsza w wykonaniu podopiecznych  Milana Jancuski.  Szybkie akcje i zmasowane ataki na bramkę "Pasów" zakończyły się dwukrotnie sukcesem. W 23 minucie Tomasz Malasiński pokonał goolkipera Cracovii, a w 36 minucie piękną bramkę strzelił Krzysztof Zapała.
 Na drugą przerwę zawodnicy schodzili przy remisowym wyniku.

Niestety trzecia tercja należała już do gości  Po wznowieniu dla Podhala  i złapaniu kar przez Baranyka i Zapałę . W 43 minucie Słaboń w przewadze strzela bramkę . Pięć minut później kolejny gol dla Pasów  zdobywa  Mikołaj Łopuski a jeszcze minutę poźniej kolejna bramka w  wykonaniu Filipa Drzewieckiego.
 W kontrataku  na dziesieć minut przed końcową syreną trzecią bramkę dla Podhala zdobywa Rafał Dutka.  W 58 minucie szóstego gola dla  Cracovii zdobywa Leszel Laszkiewicz.  i mecz kończy się wynikiem 3-6.

Kolejne spotkanie z Cracovią czeka Szarotki w niedzielę 3 stycznia - początek godz  17.00 a nowotarscy hokeiści ponownie będa grać przed włąsna widownią.

Wojas Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3-6(0-2,2-0,1-4)
BRAMKI:

0:1 Martin Dudas - Michał Radwański 9 min,  0:2 Damian Słaboń - Igor Bondarevs 18 min,  1:2 Tomasz Malasiński - Dariusz Gruszka 23 min,  2:2 Krzysztof Zapała 36 min,  2:3 Damian Słaboń 43 min,  2:4 Mikołaj Łopuski - Łukasz Rutkowski 48 min,  2:5 Filip Drzewiecki 49 min, 3:5 Rafał Dutka - Frantisek Bakrlik, 51 min,  3:6 Leszek Laszkiewicz - Daniel Słaboń 58 min

Kary:Wojas Podhale -34 min Comarch 39 min
Sędziowie: Sebastian Kryś- Tomasz Przyborowski, Marek Syniawa

Widzów: 2500

Wojas Podhale Nowy Targ: Krzysztof Zborowski (Jarosław Furca) - Rafał Dutka, Dmitrii Suur, Milan Baranyk, Martin Voznik, Frantisek Bakrlik - Martin Ivicic, Rafał Sroka; Tomasz Malasiński, Krzysztof Zapała, Marcin Kolusz - Daniel Galant, Sebastian Łabuz; Piotr Ziętara, Krystian Dziubiński, Dariusz Gruszka - Artur Kret, Maciej Sulka; Bartłomiej Neupauer, Kasper Bryniczka, Piotr Kmiecik.

ComArch Cracovia Kraków: Rafał Radziszewski (Marek Rączka) - Patryk Wajda, Igor Bondarevs; Leszek Laszkiewicz, Damian Słaboń, Daniel Laszkiewicz - Martin Dudas, Krzysztof Kozak; Michał Radwański, David Musial, Mikołaj Łopuski - Patryk Noworyta, Jarosław Kłys; Michał Piotrowski, Sebastian Biela, Filip Drzewiecki - Tomasz Landowski, Konrad Guzik; Łukasz Rutkowski, Marek Bryła, Sebastian Witowski.