45 kolejka PLH. Pewne zwycięstwo Podhala z Janowem.
 dodano: 2 Lutego 2010    (źródło: fot J. Matyasik)
Bramka Kolusz

Na trzy spotkania przed końcem II etapu hokeiści Wojasa Podhale wygrali z Janowem Naprzód 5-1 Do konca tej cześci ligi nowtarżanie zagrają jeszcze z 5 lutego z Jastrzębiem na wyjeździe 7 lutego z Tychami u siebie i 9 lutego z Cracovią w Krakowie.

I tercja w wykonaniu Szarotek nie należała do najmocniejszych bowiem gola w tej  części meczu zdobyli goście w 8 minucie i tercja zakończyła się wynikiem 0-1.
 Po przerwie Podhale zmobilizowało się i  w II tercji  zdobyło cztery bramki. W 24 minucie gola strzela Rafał Dutka, w 31 i 33 minucie Marcin Kolusz  oraz w 36 Milan Baranyk. W trzeciej odsłonie meczu Szarotki zdobywają jeszcze jednego gola  po strzale Martina Voznika w 50 minucie  a hokeiści Janowa nie zdobyli ani jednej bramki.

Wojas Podhale - Naprzód Janów  5-1  (0:1; 4:0; 1:0)

BRAMKI:
0:1 Marcin Słodczyk /4na5/,8 min,  1:1 Rafał Dutka - Dmitrii Suur - Frantisek Bakrlik /5na4/24 min, 2:1 Marcin Kolusz - Krzysztof Zapała /5na4/ 31 min, 3:1 Marcin Kolusz - Milan Baranyk 33 min, 4:1 Frantisek Bakrlik 36 min,  5:1 Martin Voznik - Frantisek Bakrlik 50 min