XVII OOM MP Jun. Mł. Nowy Targ i Toruń na plus. Kontuzja Tomasika.

W pierwszym dniu rozpoczętego w Nowym Targu turnieju hokejowego w ramach XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Małopolska 2011 wygrane odniosły drużyny Torunia i Nowego Targu. Zawody te są jednocześnie ćwierćfinałowym Turniejem Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

W pierwszym meczu nowotarżanie pokonali Opolan, 6:0 ale ci twardo walczyli i dobrze się bronili toteż wynik skończył się tylko 6:0. Meczu nie dokończył Damian Tomasik, który po czystym wejściu ciałem jednego z przeciwników doznał złamania ręki w nadgarstku.
W innym meczu Sokoły Toruń pokonały Mazowsze 7:3.
Opinie trenerów:
Ryszard Kaczmarczyk (MMKS): Początek z obu stron bardzo nerwowy. Dużo goniliśmy po lodzie i graliśmy ciałem, ale w naszej grze był totalny chaos. Dwie bramki strzelone jednak w I tercji uspokoiły trochę grę. W drugiej tercji graliśmy swój hokej. Opolanie zagrażali nam tylko, gdy grali w przewadze. W trzeciej tercji na lodzie mieliśmy już zdecydowaną przewagę i tylko dzięki dobrej postawie bramkarza Opole nie przegrało wyżej. Rywale też w III tercji odpuścili trochę gdyż w niedzielę mają najważniejszy mecz, jeśli przegrają z Toruniem to odpadają z walki o medale.

Jerzy Pawłowski (Orlik Opole): Jestem zadowolony, bo Podhale było faworytem a i wyniki w trakcie rozgrywek były wysokie na korzyść zespołu z Nowego Targu. Podobała mi się jednak gra naszej drużyny, bowiem potrafili przewagę Podhala zmniejszyć poprzez grę taktyczną.
MMKS Podhale Nowy Targ – Orlik Opole 6:0 (2:0 ; 3:0 ; 1:0)
13:53 1:0  Filip Wielkiewicz – Kacper Guzik
19:48 2:0 Kacper Guzik – Dawid Olchawski
28:52 3:0 Konrad Stypuła – Tomasz Oraczko
36:26 4:0 Daniel Kapica – Filip Mienkina – Damian Zarotyński /5na4/
37:18 5:0 Radosław Mielniczek – Konrad Stypuła – Tomasz Oraczko
53:38 6:0 Radosław Mielniczek – Konrad Stypuła
Sędziowali: Mateusz Niżnik – Daniel Smarduch, Grzegorz Wsół