START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  



TZN Zakopane





     





KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Pływanie
Pływacki Puchar Frajdy
 dodano: 20 Czerwca 2011    (źródło: Ł. Nawalaniec SSR Frajda)

strona: 1/2
1 2 

W sobotę 18 czerwca na basenie w Hotelu Mercure Kasprowy odbyła się II edycja Pływackiego Pucharu Frajdy oraz I Puchar Pływackich Sztafet Rodzinnych. Na starcie zawodów stanęło blisko 50 uczestników oraz 10 Sztafet Rodzinnych. 


 Zawody zorganizowane były zarówno dla dzieci które niedawno zaczęły przygodę z pływaniem jak również dla dzieci które z powodzeniem startują w zawodach I Pływackiej Ligii Zakopiańskiej .  Wszystkie dzieci otrzymały dyplom oraz nagrody rzeczowe a na najlepszej trójki w danej kategorii wiekowej czekały Puchary.
 
 
 
WYNIKI II PŁYWACKIEGO PUCHARU FRAJDY 18.06.2011

GRUPA ROCZNIK 2007
 
1 MIEJSCE NELKA WALCZUK 
2 MIEJSCE HANIA NAWALANIEC
3 MIEJSCE JULIA SABUDA
4 MIEJSCE ZOSIA NAWALANIEC
5 MIEJSCE GOSIA GRAFCZYŃSKA
 
GRUPA ROCZNIK 2006 DZIEWCZYNKI
1 MIEJSCE MARTYNA BABOŃ 
2 MIEJSCE MAJA PALUCH
3 MIEJSCE PATRYCJA SZAJTER
 
GRUPA ROCZNIK 2006  CHŁOPCY
1 MIEJSCE MIŁOSZ GRUSZKA
2 MIEJSCE ANATOL KULPIŃSKI
3 MIEJSCE JAN ROGOWSKI
4 MIEJSCE SZYMON PARA
5 MIEJSCE MICHAŁ JANIK
6 MIEJSCE SZCZEPAN GRAFCZYŃSKI
7 MIEJSCE SZYMON KRÓL-ŁĘGOWSKI
 
GRUPA ROCZNIK 2005
1 MIEJSCE KECPER HEŁMECKI
2 MIEJSCE HANIA CHILECKA
3 MIEJSCE MATEUSZ SABUDA
4 MIEJSCE OLA ORAWIEC
5 MIEJSCE ANDRZEJ ŻYGADŁO  

 
GRUPA ROCZNIK 2004 DZIEWCZYNKI
1 MIEJSCE RENATA WILCZEK 
2 MIEJSCE JULIA KRUPA
3 MIEJSCE IZA JANKOWSKA
4 MIEJSCE OLA ZWIJACZ
 
GRUPA ROCZNIK 2004 CHŁOCY
1 MIEJSCE KACPER WALAS
2 MIEJSCE KACPER WALCZUK
3 MIEJSCE MAX BODZIONY
4 MIEJSCE NIKOŚ BODZIONY
5 MIEJSCE JAN BATKIEWICZ
 
GRUPA ROCZNIK 2001-2003
1 MIEJSCE MACIEJ WALCZUK
2 MIEJSCE KRYSTIAN WILCZEK
3 MIEJSCE MIŁOSZ MARCISZ
4 MIEJSCE MIKOŁAJ PARA
5 MIEJSCE BARTOSZ CZAJKOWSKI
6 MIEJSCE STASZEK MIĘTUS
7 MIEJSCE STASZEK KARP
 
GRUPA ROCZNIK 2000-1998
1 MIEJSCE WERONIKA WALAS
2 MIEJSCE MIRA FECKO
3 MIEJSCE MARCELINA JASIŃSKA
4 MIEJSCE PAULINA CUKIER
5 MIEJSCE NATALIA CUKIER
6 MIEJSCE NATALIA SULKA
 
1 MIEJSCE JUREK KARP
 
SZTAFETY RODZINNE GRUPA 2007-2000
1 MIEJSCE MACIEJ WALCZUK Z TATĄ
2 MIEJSCE KACPER WALCZUK  Z TATĄ
3 MIEJSCE MIKOŁAJ PARA Z MAMĄ
4 MIEJSCE NELKA WALCZUK Z TATĄ
5 MIEJSCE MIŁOSZ GRUSZKA Z TATĄ
6 MIEJSCE ANATOL KULPIŃSKI Z MAMĄ
7 MIEJSCE PATRYCJA SZAJTER Z TATĄ
SZTAFETY RODZINNE GRUPA 2000-1999
1 MIEJSCE PAULINA CUKIER Z TATĄ
2 MIEJSCE NATALIA PALUCH  Z TATĄ
 
 
 
 

 




strona: 1/2
1 2 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    4470



 
  
 
 
 
 
  

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017