START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
   Zakopane    Powiat Tatrzański
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  
biwakowy.pl
 
  wyniki-skoki.pl


 
Gabinet Terapii

 
ZSPiG Szaflary
 European Climbing Route
  
   Z-ne.pl


Keti




www.foto.mom.pl

Harenda   Skijumping
timing
Montano  North Face Adventure Trophy
Sport Timing


AZS-Zakopane  TZN Zakopane





Stacja Narciarska Hawrań  MZSFK



      


Montana skiservice
Skituning


AKH-Górale
MTB team





KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Konkurencje konne
XXXX Karnawał Góralski w Bukowinie - wyścigi kumoterek.
 dodano: 13 Lutego 2012


 Tradycyjnie Karnawał Góralski w Bukowinie Tatrzańskiej zakończył się paradą gazdowską, wyścigiem kumoterek, skiringiem i skiskiringiem.
 Areną zmagań była polana położona tuz poniżej skoczni narciarskiej oraz hotelu Bukovina oraz Termy bukowiańskiej.
 
  W galerii fotoreportaż nadesłany przez Bukowiańskie Centrum Kultury!!!!



 Jak zwykle  konkurencje sportowe wzbudzały najwięcej emocji.
 W kumoterkach najszybszy był koń Gratis Stanisława Gała. W skiringu zwyciężył Stanisław Rzadkosz "Pulka" z koniem Nepal a skiskiringu Zbigniew Skwarek z koniem Forest.
 W paradzie gazdowskiej najlepiej się zaprezentwał zaprzęg  Wojciecha i Zofii Buckich z końmi Kantek i Cejron a w paradzie kumoterek  Andrzej Bucki powożący koniem Kubą.

 Wyniki
 

Sędzia główny zawodów- Maciej Jackowski

 

„KUMOTERKI”

Miejsce

Nr startowy

Koń

Imię i nazwisko

Czas

1

37

Gratis

Stanisław Gał

0,35,67

2

55

Nepal

Stanisław Rzadkosz

0,36,11

3

38

First Touch

Andrzej Skupień

0,36,19

4

52

Dragon

Wojciech Orłowski

0,47,61

5

56

Kuba

Jan Barnaś

0,52,91

6

36

Forest

Zbigniew Skwarek

q

7

54

Huragan

Stanisław Rzadkosz

q

8

57

Kuba

Wojciech Bucki

q


 

„SKJÓRING”

Miejsce

Nr startowy

Koń

Imię i nazwisko

Czas

1

55

Nepal

Stanisław Rzadkosz-Pulka

0,30,57

2

43

Pirat

Józef Galica Teremulka

0,31,06

3

46

Lantan

Andrzej Skupień

0,31,31

4

38

First Touch

Stanisław Skupień

0,31,81

5

48

Sułtan

Andrzej Skupień

0,31,83

6

37

Gratis

Stanisław Gał

0,32,61

7

51

Wiwat

Józef Galica-Teremulka

0,32,90

8

54

Huragan

Stanisław Rzadkosz

0,34,08

9

36

Forest

Zbignikew Skwarek

q

10

35

Galachad

Piotr Duda

q

11

53

Hultaj

Jan Handzel

q

12

56

Kuba

Stanisław Skupień

q


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKISKJÓRING”

Miejsce

Nr startowy

Koń

Imię i nazwisko

Czas

1

36

Forest

Zbigniew Skwarek

0,30,52

2

38

First Touch

Stanisław Skupień

0,30,68

3

46

Lantan

Andrzej Skupień

0,31,31

4

55

Nepal

Stanisław Rzadkosz Pulka

0,31,75

5

35

Galachad

Piotr Duda

0,31,85

6

51

Wiwat

Tomasz Skupień

0,32,31

7

42

Salem

Józef Galica

0,32,65

8

50

Jawor

Andrzej Galica

0,32,93

9

37

Gratis

Stanisaław Gał

0,33,00

10

54

Huragan

Stanisław Rzadkosz

0,33,16

11

53

Hultaj

Jan Handzel

0,33,31

12

49

Genton

Jan Kuchta

0,37,73

13

57

Kuba

Maciej Florek Gleba

0,37,90

14

56

Kuba

Jan Barnaś

q


 

 

 

 

Komisja oceniająca:

  1. Andrzej Skupień
  2. Wojciech Solik
  3. Kazimierz Kuchta
  4. Jan Bieniek
  5. StanisławPara

„PARADA GAZDOWSKA”

Miejsce

Koń

Imię i nazwisko

 

1

Kantek, Cejron

Wojciech Bucki i Zofia Bucka

 

2

Siwy, Rusin

Andrzej Rzepka

 

3

Wiza, Maks

Andrzej Stachoń i Maria Stachoń

 

4

Jankes, Abdul

Paweł Zawada

 

5

Wika, Dukat

Jan Budz, Sabina i Iwona Budz

 

6

Mały, Maks

Stanisław Marek

 


 

„PARADA KUMOTEREK”

Miejsce

Koń

Imię i nazwisko

 

1

Kuba

Andrzej Bucki

 

2

Evento

Wojciech Ścisłowicz

 

3

Jantar

Józef Skupień

 

4

Rewers

Piotr Chyc

 

5

Nepal

Stanisław Rzadkosz-Pulka

 

6

Warmus

Tomasz Skupień

 


 

 

                                              

 

Zwycięzcy  poszczególnych konkurencji otrzymują:

za I miejsce- 300,-zł. puchar i dyplom

za II miejsce- 200,-zł puchar i dyplom

za III miejsce- 100,-zł.puchar i dyplom

 

 

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania właścicielom gruntów za bezpłatne ich udostępnienie, celem przeprowadzenia imprezy.

                                                
 





«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    901



 
 
 
 
  
  71 Tour de Pologne
 

 

 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2014