2-go marca nasza Szkółka rozegrała XI już Puchar Narciarski Frajdy .
Zawody odbyły się na Kompleksie Nosal- na połówce Nosala dla starszych dzieci oraz na mniejszym stoku dla młodszych Frajdowiczów.
W galerii fotoreportaż nadesłany przez Ł. Nawalańca!!!
O Puchar Narciarski Frajdy ubiegało się tego roku blisko 100 Frajdowców, walka była bardzo zacięta, nie obyło się bez pechowych wywrotek a także niespodzianek. Po Zawodach narciarskich do rywalizacji przystąpili nasi Snowboardziści, co ciekawe część z nich brała udział także w Zawodach narciarskich… to się nazywa wszechstronność!!
Nasi Frajdowi zawodnicy przysporzyli nam sporo emocji i wrażeń, Rodzice i kibice na mecie stworzyli wspaniałą atmosferę, wszystkiemu przyświecało słoneczko …i było naprawdę bardzo miło…
Oczekiwania na wyniki umiliła pyszna kiełbaska, jak zwykle ufundowana przez Firmę Majerczyk…. Zapach jej przygotowań unosił się od samego początku zawodów i kusił brzuchy…i na szczęście międzyczasie można było przekąsić niezastąpione pączki, którymi uraczyła nas Cukiernia Samanta.
W tym roku profesjonalny pomiar czasu z tablicą świetlną użyczyła nam Szkoła Strama, dzięki czemu Zawody przebiegły bardzo szybko i sprawnie… a tablica świetlna z czasem zawodników skupiała na sobie wzrok przez całe Zawody, dla niektórych czas na niej biegł nieubłagalnie szybko…. dla innych wolno…, ale czas, który się zatrzymywał był niepodważalny…..
Jak zwykle na Frajdowych zawodach wszyscy uczestnicy dostali dyplomy i nagrody, Ci najlepsi dodatkowo zostali uhonorowani pucharami
…teraz przygotowania do kolejnych zawodów z cyklu Puchar Rodzinny Frajdy- już 17-go marca
wyniki:
WYNIKI NARCIARSKIEGO PUCHARU FRAJDY – NOSAL 02.03.2013
DZIEWCZYNKI ROCZNIK 2009
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
ŻEGLEŃ JAGODA
|
35,20
|
2
|
GURBA MARYSIA
|
36,14
|
3
|
WALCZEWSKA LENKA
|
36,74
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2008
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
TRUSKOLASKI JANUSZ
|
34,25
|
2
|
LEWANDOWSKI WOJTEK
|
35,14
|
3
|
TRYZNA KOSTEK
|
41,52
|
DZIEWCZYNKI ROCZNIK 2008
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
ZOSIA NAWALANIEC
|
21,18
|
2
|
WERONIKA WĄDRZYK
|
21,94
|
3
|
GĄSIENICA – ROJ ANNA
|
23,05
|
4
|
GRZESIAK DOMINIKA
|
27,95
|
5
|
ŚLIWIŃSKA NATASZA
|
28,24
|
6
|
KOLASA MARYSIA
|
28,57
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2008
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
WOJTEK WIELGUS
|
21,13
|
2
|
WYDRA PATRYK
|
29,98
|
3
|
PILCH OLIWIER
|
31,12
|
4
|
STĘPIŃSKI BENIO
|
42,06
|
5
|
KOMPERDA ANDRZEJ
|
49,67
|
DZIEWCZYNKI ROCZNIK 2007
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
ANIELKA WÓJCIAK
|
19,18
|
2
|
HANIA NAWALANIEC
|
20,28
|
3
|
BUŃDA ANNA
|
21,11
|
4
|
CYGAN WIKI
|
21,43
|
5
|
TRUSKOLASKA MARYSIA
|
22,09
|
6
|
GRZESIAK PATRYCJA
|
23,11
|
7
|
BOCHNAK MARYSIA
|
27,77
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2007
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
ZIÓŁKOWSKI KAZIK
|
17,29
|
2
|
GALICA GRZESIEK
|
18,70
|
3
|
GURBA ANTEK
|
20,52
|
4
|
MACIUSIAK MATEUSZ
|
20,66
|
5
|
PORĘBSKI MICHAŁ
|
23,85
|
6
|
GĘBIK FRANEK
|
24,28
|
DZIEWCZYNKI ROCZNIK 2006
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
PALUCH MAJA
|
18,24
|
2
|
DAWIDEK WERONIKA
|
18,79
|
3
|
STACHOŃ JULKA
|
19,22
|
4
|
BUKOWSKA OLA
|
19,47
|
5
|
ŻÓŁTEK JULIA
|
19,76
|
6
|
BABOŃ MARTYNA
|
20,51
|
7
|
MORAŃDA MATYLDA
|
21,65
|
8
|
MAJCHER MARYSIA
|
22,15
|
9
|
CZAJKOWSKA TONIA
|
26,11
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2006
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
LEWANDOWSKI MAX
|
18,60
|
2
|
KULPIŃSKI ANATOL
|
19,43
|
3
|
JANIK MICHAŁ
|
19,78
|
4
|
JANICKI MATEUSZ
|
20,21
|
5
|
WOJTIUK MACIEJ
|
20,64
|
6
|
KOŁACIAK TYMEK
|
22,08
|
7
|
DYKA MACIEJ
|
23,62
|
DZIEWCZYNKI ROCZNIK 2005
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
ZIĘBA HANNA
|
17,51
|
2
|
BAŃDO MAGDA
|
17,57
|
3
|
GĄSIENICA –ROJ ALICJA
|
18,61
|
4
|
BYSTROWSKA MARTYNA
|
19,34
|
5
|
CYGAN NIKOLETTA
|
20,43
|
6
|
ŻEGLEŃ ZUZA
|
20,54
|
7
|
ORAWIEC OLA
|
20,64
|
8
|
DYKA MILENA
|
21,22
|
9
|
GRANAT JULIA
|
21,46
|
10
|
DZIUBASIK EWELINA
|
21,77
|
11
|
RYBA MONIKA
|
22,11
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2005
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
WIELGUS MICHAŁ
|
17,95
|
2
|
LIS RAINER
|
18,31
|
3
|
ZIOBROWSKI STEFAN
|
18,33
|
4
|
SULARZ KLEMENS
|
20,67
|
5
|
GÓRKA RADEK
|
20,80
|
6
|
PORĘBSKI MACIEK
|
23,09
|
DZIEWCZYNKI ROCZNIK 2004-2003
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
MAJERCZYK MARCELINA
|
21,10
|
2
|
GRADZIK GOSIA
|
21,74
|
3
|
WILCZEK RENATA
|
21,97
|
4
|
LEJA LIDIA
|
26,69
|
5
|
KUCHTA KINGA
|
26,70
|
6
|
GĄSIENICA SAMEK PATRYCJA
|
24,99 - PK
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2003
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
KRZYSIEK WIELGUS
|
20,53
|
2
|
KACPER WALAS
|
20,63
|
3
|
DAWIDEK MACIEJ
|
23,42
|
4
|
KOWALSKI JAN
|
24,17
|
5
|
MICHNA JAKUB
|
25,59
|
6
|
LISOWSKI MATEUSZ
|
26,38
|
7
|
ZWIJACZ BARTEK
|
27,50 - PK
|
8
|
ZIĘBA KLIMEK
|
35,51 – PK
|
9
|
MOTYKA MIKOŁAJ
|
DSQ
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2002-2001
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
MARCISZ MIŁOSZ
|
18,63
|
2
|
GUZIK MAKSYMILIAN
|
19,29
|
3
|
ŁOWCZOWSKI WIKTOR
|
21,29
|
4
|
WILCZEK KRYSTIAN
|
21,95
|
DZIEWCZYNY ROCZNIK 2000-1999
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
WALAS WERONIKA
|
18,59
|
2
|
TYCNER EMILIA
|
18,93
|
3
|
GĄSIENICA NATALIA
|
19,10
|
4
|
KURZYDŁO KATARZYNA
|
19,84
|
5
|
ŁOWCZOWSKA ELA
|
19,92
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2000-1999
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
PUCH PIOTR
|
18,10
|
2
|
MORAŃDA SERGIUSZ
|
18,71
|
3
|
FIJAŁKOWSKI JAN
|
19,95
|
4
|
STAWARZ JAKUB
|
21,44
|
5
|
OLSZEWSKI TYTUS
|
DSQ
|
DZIEWCZYNY KATEGORIA SNOWBOARD
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
MARCISZ OLA
|
20,36
|
2
|
WALAS WERONIKA
|
21,04
|
3
|
BAŃDO MAGDA
|
21,75
|
4
|
GĄSIENICA NATALIA
|
23,97
|
5
|
WALCZEWSKA KASIA
|
25,35
|
6
|
BUŃDA MARYSIA
|
26,60
|
CHŁOPCY KATEGORIA SNOWBOARD
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
CZAS
|
1
|
MARCISZ MIŁOSZ
|
19,56
|
2
|
MARCHEWKA SZYMON
|
20,45
|
3
|
FIJAŁKOWSKI JAN
|
21,65
|
4
|
ZWIJACZ MATEUSZ
|
22,83
|
5
|
WALAS KACPER
|
26,00
|
6
|
STAWARZ JAKUB
|
29,99
|
|