Zawodnicy zakopiańskiego AZS oraz F2 Dawidek team zdominowali rywalizację XX OOM w snowboardzie, która zakończyła się własnie w Wiśle.
Snowboardziści zdobyli łącznie 17 medali : 6 złotych , 6 srebrnych i 5 brązowych
Zawodnicy AZS przywieźli 8 krążków a pozostałe 9 padło łupem F2 Dawidek Team-u.
wyniki
PSL
Juniorki młodsze
1 Michalik Aleksandra 1999 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 56.53
2 Gąsienica-Mikołajczyk Hanna 1998 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 55.45
3 Pawlikowska Paulina 1998 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 59.27
4 Majerczyk Paulina 1998 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 57.29
Juniorzy młodsi
1 Miklasiński Konrad 1998 MKS Rabka-Zdrój małopolskie 54.93
2 Rymkiewicz Stanisław 1998 KS Spójnia Warszawa mazowieckie 58.75
3 Krysiak Paweł 1998 KS Spójnia Warszawa mazowieckie 59.26
4 Smajdor Karol 1998 KKS Krynica-Zdrój małopolskie 1:03.33
PSL Juniorki
1 Ciesielska Angelika 1994 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 26.85 28.18 55.03
2 Bachulska Katarzyna 1996 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 28.74 27.79 56.53 1.50
3 Wiesiołek Aleksandra 1995 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 28.42 29.19 57.61 2.58
4 Jankowska Katarzyna 1996 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 28.21 29.42 57.63 2.60
PSL Juniorzy
1 Kwiatkowski Oskar 1996 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 23.03 24.02 47.05
2 Guziak Maciej 1997 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 23.71 23.61 47.32 0.27
3 Nowaczyk Michał 1996 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 25.95 24.26 50.21 3.16
4 Liolios Aleksandros 1994 UKS KUSY Warszawa mazowieckie 24.56 26.05 50.61 3.56
SG
Juniorka młodsza
1 Gąsienica-Mikołajczyk Hanna 1998 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 38.89
2 Majerczyk Paulina 1998 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 41.32 2.43
3 Pawlikowska Paulina 1998 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 41.94 3.05
4 Stopka Julia 2000 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 42.57 3.68
Junior młodszy
1 Rymkiewicz Stanisław 1998 KS Spójnia Warszawa mazowieckie 41.58
2 Miklasiński Konrad 1998 MKS Rabka-Zdrój małopolskie 42.68 1.10
3 Krysiak Paweł 1998 KS Spójnia Warszawa mazowieckie 43.37 1.79
4 Seroczyński Gabriel 2000 WTW Warszawa mazowieckie 45.15 3.57
Juniorka
1 Ciesielska Angelika 1994 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 36.67
2 Wiesiołek Aleksandra 1995 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 37.96 1.29
3 Jankowska Katarzyna 1996 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 38.04 1.37
4 Bałajewicz Alicja 1997 MSS Uniqe Team Nowy Targ małopolskie 40.41 3.74
Junior
1 Kwiatkowski Oskar 1996 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 34.15
2 Guziak Maciej 1997 KS F2 Dawidek Team.pl małopolskie 34.59 0.44
3 Liolios Aleksandros 1994 UKS KUSY Warszawa mazowieckie 36.80 2.65
4 Jakubowski Michał 1996 AZS Zakopane / SMS Zakopane małopolskie 37.57 3.42
Pkt województw
Miejsce |
Województwo |
Liczba punktów |
1 |
małopolskie |
730 |
2 |
mazowieckie |
154 |
3 |
śląskie |
79 |
4 |
wielkopolskie |
47 |
|
|
1010 |
Pkt klubowa\
Miejsce |
Klub |
Woj. |
Liczba punktów |
1 |
KS Ski Test Kraków |
małopolskie |
339 |
2 |
KS F2 Dawidek Team.pl |
małopolskie |
152 |
3 |
AZS Zakopane |
małopolskie |
115 |
4 |
KKS Krynica-Zdrój |
małopolskie |
95 |
4 |
UKS Kusy Warszawa |
mazowieckie |
95 |
6 |
UKS Snowboard Kangur Tychy |
śląskie |
73 |
7 |
KS Extremalta Poznań |
wielkopolskie |
47 |
8 |
KS Spójnia Warszawa |
mazowieckie |
36 |
9 |
WTW Warszawa |
mazowieckie |
23 |
10 |
MKS Rabka-Zdrój |
małopolskie |
17 |
11 |
MSS Uniqe Team Nowy Targ |
małopolskie |
12 |
12 |
AZS AWF Katowice |
śląskie |
6 |
|
KS Grapa Nowy Targ |
małopolskie |
|
|
|
|
1010 |
medale
Miejsce |
Województwo |
Złoty |
Srebrny |
Brązowy |
1 |
małopolskie |
14 |
12 |
13 |
2 |
mazowieckie |
2 |
3 |
3 |
3 |
śląskie |
|
1 |
|
|
wielkopolskie |
|
|
|
|
|
16 |
16 |
16 |