START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  



TZN Zakopane





     





KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Pływanie
Na pływalni – potrójne zawody
 dodano: 4 Lutego 2015    (źródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Aż trzy imprezy sportowe: Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada Powiatu Nowotarskiego - odbyły się na torach miejskiej pływalni w Nowym Targu. Zawody pod patronatem Starosty Nowotarskiego oraz burmistrza Nowego Targu po raz pierwszy zorganizowało Powiatowe Centrum Kultury.
 


 
 
Wzięli w nich udział uczniowie szkół z różnych miejscowości powiatu.
 
Sędzią głównym był Maciej Haras.
 
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (sztafeta stylem dowolnym) triumfowały dziewczęta z SP Nr 5 w Nowym Targu, przed pływaczkami z „jedenastki". W klasyfikacji chłopców kolejność była odwrotna.
 
W Gimnazjadzie triumfowały ekipy dziewcząt i chłopców z Gimnazjum Nr 2 w Nowym Targu. II miejsce w klasyfikacji chłopców należało do Gimnazjum Nr 1.
 
W Licealiadzie chłopcy z II LO w Nowym Targu uzyskali nieco lepszy wynik od kolegów z I nowotarskiego LO. W klasyfikacji dziewcząt I miejsce zdobyła reprezentacja I LO z Rabki-Zdroju.
 
A oto wyniki indywidualne:
 
KONKURENCJA DZIEWCZĄT STYL Dowolny DYSTANS 50 m
 
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 4 D Wilczek Renata 2004 SP Skrzypne 00:35,90
2 2 C Chrobak Anna 2002 SP Ochotnica Dolna 00:40,80
3 5 C Borkowska Barbara 2004 SP 5 Nowy Targ 00:43,69
4 2 E Jankowska Izabela 2004 SP 3 Nowy Targ 00:46,50
5 2 A Kostańczyk Lidia 2002 SP 6 Nowy Targ 00:46,66
6 3 A Waniczek Gabriela 2002 SP Maniowy 00:46,74
7 6 D Gabryś Patrycja 2004 SP Krościenko n.D. 00:47,76
8 3 D Regiec Marcelina 2003 ZPO Sromowce Niżne 00:47,79
9 6 C Koszarek Gabriela 2002 SP 11 Nowy Targ 00:49,22
10 6 A Rusnak Zofia 2002 SP 5 Nowy Targ 00:49,89
11 3 C Bibro Sandra 2003 SP 5 Nowy Targ 00:50,54
12 5 B Dyda Magdalena 2004 SP Krościenko n.D. 00:51,30
13 4 A Maciaszek Amelia 2002 SP 11 Nowy Targ 00:51,48
14 6 B Szewczyk Wiktora 2003 SP 5 Nowy Targ 00:51,92
15 2 D ŚCIESZKA ALEKSANDRA 2002 SP 5 Nowy Targ 00:53,24
16 5 E Chrobak Natalia 2003 SP 11 Nowy Targ 00:53,90
17 1 A Żurek Wiktoria 2002 SP 11 Nowy Targ 00:55,02
18 4 B Mroczka Zuzanna 2004 SP 2 Nowy Targ 00:55,29
19 4 E Janocha Aneta 2004 ZSPiG Chabówka 00:55,74
20 1 B Waniczek Rozalia 2003 SP Maniowy 00:55,97
21 3 B Kołodziej Barbara 2003 SP 11 Nowy Targ 00:57,24
22 2 B Żuławińska Martyna 2004 SP 2 Nowy Targ 00:59,83
23 5 D Stołowska Magdalena 2004 SP Krościenko n.D. 01:00,10
24 4 C Wsół Wiktoria 2002 SP 11 Nowy Targ 01:01,08
25 3 E Cygoń Aleksandra 2002 SP 3 Nowy Targ 01:29,34
5 A Zgama Amelia 2002 SP 6 Nowy Targ DSQ
6 E Wolska Natalia 2002 SP 2 Nowy Targ DSQ
 
KONKURENCJA DZIEWCZĄT STYL GRZBIET DYSTANS 50 m
 
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 1 A Gumny Paulina 2002 SP 5 Nowy Targ 00:54,01
2 3 A Piotrowska Karolina 2003 SP 5 Nowy Targ 00:54,78
3 2 A Wysoczyńska Paulina 2003 ZPO Sromowce Niżne 00:55,61
4 4 A Dyda Gabiela 2003 SP Krościenko n.D. 00:56,37
5 5 A Sułkowska Martyna 2004 SP 5 Nowy Targ 00:57,05
 
KONKURENCJA DZIEWCZĄT STYL klasyczny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 4 A Osmala Anna 2002 SP 5 Nowy Targ 00:55,42
2 2 B Fyźlewicz Kamila 2002 SP 2 Nowy Targ 00:57,79
3 5 B Kula Maria 2003 SP 5 Nowy Targ 01:01,77
4 3 B Wojtczyk Anna 2004 SP 5 Nowy Targ 01:02,63
5 5 A Sinkiewicz Anna 2002 SP1 Szczawnica 01:03,44
6 2 A Tworek Karolina 2004 SP 11 Nowy Targ 01:06,27
7 4 B Kępa Amelia 2002 SP 11 Nowy Targ 01:17,02
3 A Grojec Matylda 2002 SP 5 Nowy Targ DSQ
 
KONKURENCJA CHŁOPCÓW STYL dowolny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 5 E Kalata Michał 2002 SP 1 Szczawnica 00:32,48
2 4 E Wilczek Krystian 2002 SP Skrzypne 00:33,45
3 3 E Kaczmarczyk Sebastian 2002 SP 11 Nowy Targ 00:36,47
4 4 F Rzepka Oliwer 2002 SP 11 Nowy Targ 00:39,79
5 4 B Pyż Patryk 2002 SP 6 Nowy Targ 00:40,29
6 6 F Gołgyn Mateusz 2004 SP Ochotnica Dolna 00:42,57
7 4 D Maciaszek Oskar 2002 SP 11 Nowy Targ 00:42,72
8 4 A Morawski Szymon 2003 SP 5 Nowy Targ 00:43,60
9 2 D Leja Adrian 2002 SP 5 Nowy Targ 00:45,50
10 3 C Limanowski Piotr 2003 SP 11 Nowy Targ 00:45,58
11 4 C Reguła Dawid 2002 SP 11 Nowy Targ 00:45,65
12 5 C Petryla Piotr 2003 SP 2 Nowy Targ 00:46,63
13 1 D Szymeczko Igor 2004 SP 11 Nowy Targ 00:49,36
14 5 B Gniadek Adam 2004 SP 2 Nowy Targ 00:49,57
15 5 A Bryniarski Kacper 2002 SP 5 Nowy Targ 00:50,11
16 2 E Mastalski Wojciech 2003 SP 1 Szczawnica 00:50,40
17 3 A Radecki Konrad 2003 SP 6 Nowy Targ 00:52,30
18 5 D Semczuk Dominik 2002 SP 11 Nowy Targ 00:53,42
19 2 B Bochnak Wiktor 2002 SP 11 Nowy Targ 00:56,92
20 6 E Masztalski Jakub 2002 SP 3 Nowy Targ 00:57,31
21 6 C Słowik Patryk 2002 SP 1 Szczawnica 00:57,35
22 3 D Plewa Wojciech 2003 SP 6 Nowy Targ 00:57,52
23 6 D Polak Oskar 2002 SP 11 Nowy Targ 00:58,71
24 2 F Lichański Adrian 2004 SP Maniowy 00:59,77
25 6 A Ciaś Jan 2002 SP 2 Nowy Targ 01:03,01
26 6 B Fawcett Nicolas 2004 SP Krościenko n.D. 01:08,71
27 2 A Brzeżny Michał 2004 SP Ochotnica Dolna 01:10,04
28 1 B Fryźlewicz Mateusz 2004 SP 2 Nowy Targ 01:12,10
29 1 F Krzyszkowski Jan 2002 ZPO Niedzica 01:12,97
30 3 B Aksamit Jakub 2004 ZSPiG Chabówka 01:36,47
31 2 C Kula Michał 2003 ZS Jabłonka DNS
1 A Worwa Kacper 2003 SP 3 Nowy Targ DSQ
1 C Śmiałek Wojciech 2002 ZSPiG Chabówka DSQ
1 E Maciaś Krzysztof 2004 SP 2 Nowy Targ DSQ
3 F Maciaś Kacper 2003 SP 2 Nowy Targ DSQ
5 F Masztalski Kacper PK 2004 SP 3 Nowy Targ 00:56,04
 
KONKURENCJA CHŁOPCÓW STYL GRZBIET DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 1 A Janusz Michał 2002 SP 5 Nowy Targ 00:49,09
2 5 B Kołek Jan 2003 SP 1 Szcawnica 00:51,39
3 6 B Rasztabiga Kacper 2004 SP 3 Nowy Targ 00:56,28
4 2 A Jachymiak Jacek 2003 SP 5 Nowy Targ 01:03,90
5 4 B Pyż Radosław 2005 SP 6 Nowy Targ 01:04,35
6 3 B Parzątka Miłosz 2002 ZSPiG Chabówka 01:26,37
 
KONKURENCJA CHŁOPCÓW STYL klasyczny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 4 A Długopolski Łukasz 2004 SP 5 Nowy Targ 01:01,97
2 6 A Bizub Natanel 2002 SP 11 Nowy Targ 01:08,94
1 A Luberda Karol 2002 SP 11 Nowy Targ DSQ
2 A Majerczak Bartek 2002 SP 1 Szczawnica DSQ
3 A Para Szymon 2002 SP 11 Nowy Targ DSQ
5 A Zwijacz Dominik 2002 SP 11 Nowy Targ DSQ
 
KONKURENCJA chłopcy STYL motylkowy DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 2 A Zivkowic Daniel 2002 SP 5 Nowy Targ 00:52,13
2 3 A Grzywacz Filip 2003 SP 5 Nowy Targ 01:11,79
 
GIMNAZJADA
 
KONKURENCJA DZIEWCZĄT STYL Dowolny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 1 A Kostańczuk Katarzyna 1999 Gim nr2 Nowy Targ 00:34,24
2 4 A Kozieł Maria 2000 Gim nr2 Nowy Targ 00:39,66
3 6 A Łaś Anna 1999 Gim nr2 Nowy Targ 00:41,80
4 5 B Niezgoda Marta 2000 VI Gim MCE Krościenko 00:41,88
5 2 B Drążek Dominika 2000 VI Gim MCE Krościenko 00:42,54
6 5 A Jabłońska Weronika 2000 Gim nr1 Nowy Targ 00:42,77
7 4 B Wolska Julia 2001 Gim nr2 Nowy Targ 00:47,45
8 3 A Olcoń Ksenia 1999 Gim nr2 Nowy Targ 00:48,47
9 2 A Cyrwus Aleksandra 2001 Gim nr2 Nowy Targ 00:49,48
10 3 B Zachwieja Katarzyna 1999 1. Szczawnica 00:51,22
11 1 B Kosowska Kinga 2001 Gim nr2 Nowy Targ 00:51,30
6 B Guzik Anna 1999 1. Szczawnica DSQ
 
KONKURENCJA DZIEWCZĄT STYL GRZBIET DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 2 A Zachwieja Justyna 2000 1. Szczawnica 01:01,29
2 1 A Szymoniak Aleksandra 2001 Gim nr2 Nowy Targ 01:09,58
 
KONKURENCJA DZIEWCZĄT STYL klasyczny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 2 A Ostapczuk Aleksandra 2001 Gim nr2 Nowy Targ 01:00,19
2 5 A Zaziąbło Kinga 2000 VI Gim MCE Krościenko 01:08,09
4 A Leśniowska Agata 2000 Gim nr1 Nowy Targ DNS
3 A Adamek Malwina 2000 VI Gim MCE Krościenko DSQ
1 A Kostańczuk Katarzyna PK 1999 Gim nr2 Nowy Targ 00:47,30
 
KONKURENCJA CHŁOPCÓW STYL dowolny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 6 A Pukowski Michał 2001 ZS Jabłonka 00:32,79
2 5 C Dyda Arkadiusz 1999 ZPO Maniowy 00:32,99
3 2 A Pyrdoł Mateusz 1999 Gim nr1 Nowy Targ 00:33,64
4 4 A Krzysiak Damian 2000 Gim nr1 Nowy Targ 00:34,38
5 2 C Urbański Piotr 2001 Gim nr2 Nowy Targ 00:35,58
6 1 B Sarata Rafał 1999 VI Gim MCE Krościenko 00:36,36
7 2 B Plewa Dominik 2000 Gim nr2 Nowy Targ 00:37,07
8 4 C Zachwieja Kacper 2001 1. Szczawnica 00:38,23
9 4 B Preneta Paweł 2000 Gim nr2 Nowy Targ 00:38,39
10 6 C Maciąga Oskar 1999 1. Szczawnica 00:39,16
11 3 C Ryt Bartłomiej 2000 Gim nr1 Nowy Targ 00:40,62
12 3 B Błach Stanisław 2000 Gim nr1 Nowy Targ 00:42,49
13 5 A Szczepaniak Konrad 1999 VI Gim MCE Krościenko 00:43,17
14 6 B Kubik Bartosz 2000 1. Szczawnica 00:44,41
15 1 A Szczepaniak Ernest 2000 VI Gim MCE Krościenko 00:45,02
16 3 A Zaziąbło Jarosław 1999 VI Gim MCE Krościenko 00:40,,20
5 B Krauzowicz Filip 2001 Gim nr1 Nowy Targ DNS
 
KONKURENCJA chłopcy STYL klasyczny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 4 A Szewczyk Błażej 2000 Gim nr1 Nowy Targ 00:41,57
2 3 A Wójcicki Piotr 1999 ZS Jabłonka 00:44,36
3 2 A Radzik Łukasz 1999 Gim nr2 Nowy Targ 00:45,06
4 2 B Kuciński Michał 1999 Gim nr2 Nowy Targ 00:45,94
5 5 A Szymanek Konrad 1999 1. Szczawbica 00:48,12
6 4 B Chowaniec Patryk 1999 Gim nr2 Nowy Targ 00:50,61
7 3 B Nędza Damian 1999 Gim nr1 Nowy Targ 01:15,58
 
KONKURENCJA chłopcy STYL motylkowy DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 5 B Mikołajski Jakub 2000 Gim nr2 Nowy Targ 00:51,87
 
LICEALIADA
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 2 C Sroka Aleksandra 1997 I LO Nowy Targ 00:34,39
2 6 A Parzygnat Natalia 1997 I LO Nowy Targ 00:39,51
3 4 C Antolak Amy 1998 I LO Rabka-Zdrój 00:39,92
4 5 C Bugielska Anna 1998 ZSCKR Nowy Targ 00:42,02
5 4 A Jachymiak Aleksandra 1998 I LO Nowy Targ 00:42,88
6 3 A Wojtaszek Aleksandra 1996 I LO Nowy Targ 00:49,24
7 4 B Gonek Zuzanna 1998 I LO Rabka-Zdrój 00:53,22
8 3 C Lenart Klauda 1998 I LO Rabka-Zdrój 00:57,82
9 2 B Paff Klaudia 1997 ZSTiP Nowy Targ 00:59,18
10 5 B Zaborowska Katarzyna 1998 I LO Rabka-Zdrój 01:01,35
11 3 B Hadwiczak Julia 1998 I LO Rabka-Zdrój 01:02,53
12 2 A Waksmundzka Katarzyna 1997 ZSCKR Nowy Targ 01:06,23
5 A Jurzec Marta 1998 I LO Rabka-Zdrój DSQ
6 B Kojs Alicja 1996 I LO Nowy Targ DSQ
 
KONKURENCJA DZIEWCZĄT STYL GRZBIET DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 4 A Bochnak Klaudia 1998 I LO Rabka-Zdrój 01:18,88
2 2 A Czyszczoń Justyna 1997 ZSCKR Nowy Targ 01:18,94
3 3 A Marek Anna 1998 ZSCKR Nowy Targ 01:27,05
 
KONKURENCJA DZIEWCZĄT STYL klasyczny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 5 A Haras Martyna 1997 ZS nr1 Nowy Targ 00:49,35
2 4 A Twardosz Joanna 1998 II LO Nowy Targ 00:50,69
3 3 B Fryżlewicz Izabela 1998 I LO Nowy Targ 00:52,82
4 2 A Kotarba Zuzanna 1996 I LO Nowy Targ 01:00,33
5 3 A Kuźniar Justyna 1997 ZSCKR Nowy Targ 01:06,47
6 4 B Karpierz Katarzyna 1998 I LO Rabka-Zdrój 01:13,87
7 2 B Stanek Ewelina 1997 ZSCKR Nowy Targ 01:18,87
 
KONKURENCJA CHŁOPCÓW STYL dowolny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 6 A Stefaniak Piotr 1998 II LO Nowy Targ 00:29,75
2 3 B Blicharski Marcin 1996 I LO Nowy Targ 00:30,28
3 2 B Żuławiński Jakub 1997 II LO Nowy Targ 00:30,81
4 5 B Tański Piotr 1996 I LO Nowy Targ 00:31,25
5 2 D Bednarczyk Michał 1997 II LO Nowy Targ 00:31,63
6 4 E Adamowski Daniel 1996 ZS nr1 Nowy Targ 00:33,05
7 3 D Karol Grzelak 1996 LM Nowy Targ 00:34,47
8 1 B Hreśka Łukasz 1998 II LO Nowy Targ 00:35,92
9 6 E Sarata Filip 1998 LO Krościenko n.D. 00:37,23
10 4 A Dzielski Norbert 1998 II LO Nowy Targ 00:37,62
11 2 A Rzepka Wopjciech 1995 ZSTiP Nowy Targ 00:38,03
12 5 C Rączka Michał 1996 I LO Rabka-Zdrój 00:39,03
13 5 A Maciąga Kamil 1998 II LO Nowy Targ 00:41,08
14 5 E Zięba Tomasz 1998 II LO Nowy Targ 00:41,62
15 2 E Czubernat Michał 1995 ZSTiP Nowy Targ 00:42,48
16 5 D Adamczyk Patryk 1998 LO Krościenko n.D. 00:43,12
17 4 C Hamerski Łukasz 1997 ZSTiP Nowy Targ 00:44,56
18 3 A Piszczek Krystian 1998 LO Krościenko n.D. 00:45,04
19 1 C Mlekodaj Wojciech 1996 I LO Rabka-Zdrój 00:45,43
20 4 B Gacal Michał 1997 ILO Rabka Zdrój 00:45,47
21 3 E Gołdyn Grzegorz 1998 LO Krościenko n.D. 00:46,74
22 1 A Palica Damian 1997 II LO Nowy Targ 00:59,38
23 6 C Habura Kamil 1997 I LO Rabka-Zdrój 01:01,57
24 4 D Hebda Filip 1998 LO Krościenko n.D. 01:01,78
25 2 C Brandys Tomasz 1996 I LO Rabka-Zdrój 01:04,22
3 C Burdyn Konrad 1998 ZSTiP Nowy Targ DNS
6 B Derkacz Adrian 1998 LO Krościenko n.D. DSQ
 
KONKURENCJA CHŁOPCÓW STYL GRZBIET DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 3 A Szeląg Maciej 1998 I LO Rabka-Zdrój 00:43,87
2 5 B Kwiatkowski Łukasz 1997 ZSTiP Nowy Targ 00:47,0
3 4 A Król Krystian 1997 LM Nowy Targ 00:51,55
4 2 A Szostek Mikołaj 1997 I LO Nowy Targ 00:53,85
5 5 A Bryniarski Łukasz 1997 ZSTiP Nowy Targ 00:58,16
6 A Bednarczyk Krzysztof 1997 II LO Nowy Targ DSQ
2 B Jandura Adrian ZSTiP Nowy Targ DSQ
 
KONKURENCJA CHŁOPCÓW STYL motylkowy DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 3 A Derebas Hubert 1997 I LO Nowy Targ 00:46,02
4 A Stefaniak Piotr I LO Nowy Targ PK 00:35,69
KONKURENCJA CHŁOPCÓW STYL klasyczny DYSTANS 50 m
M-ce tor seria Nazwisko i imię ur. Nazwa szkoły wynik
1 5 B Kot Marcin 1995 ZSTiP Nowy Targ 00:38,17
2 5 A Gajewski Bartosz 1996 ZS nr1 Nowy Targ 00:39,61
3 3 B Głodziak Mikołaj 1998 I LO Nowy Targ 00:44,18
4 2 B Chrobak Michał 1998 I LO Nowy Targ 00:45,44
5 4 A Nowak Filip 1998 LO Krościenko 00:45,98
6 2 A Rusnarczyk Jarosław 1996 LO Krościenko 00:51,19
7 3 A Udziela Jakub 1997 II LO Nowy Targ 00:53,66
8 4 B Siedlarczyk Piotr 1997 II LO Nowy Targ 00:55,21
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
 
KONKURENCJA sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
M-ce seria tor Nazwa szkoły wynik
dziewczęta
1 A 3 SP 5 Nowy Targ 06:39,62
2 A 2 SP 11 Nowy Targ 07:47,51
 
chłopcy
1 A 4 SP 11 Nowy Targ 06:15,56
2 A 5 SP 5 Nowy Targ 06:43,00
 
Gimnazjada Młodzieży
 
KONKURENCJA sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
 
Kat. Gimnazjada Dziewcząt
1 2 1. 2 Nowy Targ 06:38,62
 
kat. Gimnazjada chłopców
 
1 4 1. 2 Nowy Targ PK 04:53,37
2 5 1. 1 Nowy Targ PK 04:53,56
 
Licealiada Młodzieży
 
KONKURENCJA sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
 
kat. Licealiada – Chłopców
M-ce seria tor Nazwa szkoły wynik
1 A 2 II LO Nowy Targ 05:29,89
A 4 I LO Nowy Targ PK 05:52,80
 
kat. Licealiada – dziewcząt
1 A 3 I LO Rabka-Zdrój 08:35,11




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    8845



 
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017