START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Lekkoatletyka
Startują zapisy na ORLEN Warsaw Marathon 2017!
 dodano: 2 Grudnia 2016    (źródło: inf prasowa)

 23 kwietnia 2017 r., w ramach ORLEN Warsaw Marathon, tysiące biegaczy będzie mogło sprawdzić swoje siły na dwóch dystansach – królewskim 42,195 km oraz biegu na 10 km. Właśnie wystartowały zapisy do udziału w największej imprezie biegowej w Polsce!


 Nie bez powodu ORLEN Warsaw Marathon nazywany jest Narodowym Świętem Biegania. Co roku w imprezie bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Bieganie stało się niemal naszym sportem narodowym, a emocje i dumę ze startu w prestiżowej imprezie pamięta się jeszcze wiele miesięcy. Mimo że na przygotowania pozostało jeszcze sporo czasu, już teraz warto zarejestrować się na wybrany bieg. Liczba pakietów jest bowiem ograniczona.
ORLEN Warsaw Marathon to wielki frekwencyjny sukces i bardzo cieszy nas, że tyle osób odczuwa frajdę z uprawiania tego sportu, zawodowo czy amatorsko. Wydarzenie to również szereg atrakcji dla kibiców, którzy dopingują uczestników na całej trasie biegów. ORLEN Warsaw Marathon to pozytywne emocje, które towarzyszą wszystkim w tym szczególnym wydarzeniu – zarówno biegaczom, ich fanom, mieszkańcom Warszawy, jak i  organizatorom – mówi Sebastian Chmara, rzecznik prasowy ORLEN Warsaw Marathon i Wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Jak co roku biegacze mogą zarejestrować się na dwa biegi – maratoński i na 10 km. Koszt pakietu na poszczególne dystanse zależy od wybranej przez uczestników opcji i czasu rejestracji. Co ważne, ceny pakietów wzrosną od 22 marca 2017 r., a ostatnim dniem rejestracji on-line jest 15 kwietnia 2017 r.
 
MARATON
Podobnie jak w ubiegłym roku, na uczestników królewskiego biegu czekają 3 rodzaje pakietów startowych do wyboru:
Basic: 59 zł (sam numer startowy)
Standard (numer startowy z koszulką): 89 zł
Premium (numer startowy z koszulką i akcesorium sportowym): 129 zł
Podane ceny będą obowiązywać do 21 marca 2017 r. Po tym dniu biegacze będą musieli doliczyć do wybranego pakietu 10 zł. Natomiast na biegaczy rejestrujących się na dystans 42,195 km, którzy w latach 2014-2016 ukończyli już ORLEN Warsaw Marathon lub bieg na 10 km, czeka dodatkowa niespodzianka przygotowana przez organizatorów – 10% zniżka przy opłacie startowej!
BIEG NA 10 KM
Dystans 10 km to świetny sprawdzian dla osób, które zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Podczas rejestracji on-line do wyboru będą dwa rodzaje pakietów:
Basic: 29 zł 
Standard (z koszulką): 59 zł
Podobnie jak przy rejestracji na maraton, od 22 marca 2017 r. cena każdego z pakietów wzrasta o 10 zł.
PAKIETY STARTOWE W BIURZE ZAWODÓW
Od czwartku 20 kwietnia 2017 r., w Miasteczku Biegowym na błoniach PGE Narodowego, działać będzie Biuro Zawodów, w którym biegacze decydujący się na start w ostatniej chwili, będą mogli jeszcze kupić pakiety startowe. W dniach 20-22 kwietnia 2017 r. pakiety będą kosztować:
BIEG NA 10 KM
Basic: 59 zł
Standard (z koszulką): 89 zł
MARATON
Basic: 99 zł
Standard (z koszulką): 149 zł
PASTA PARTY
Węglowodanowa uczta to nieodłączny element każdego biegu. Podobnie jak w poprzednich latach, organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon zadbają o odpowiednią dawkę energii wszystkich zawodników. Na Pasta Party można zapisać się do 21 marca 2017 r. Koszt makaronowego posiłku wynosi 9,90 zł dla uczestników biegów oraz 14,90 zł dla osoby towarzyszącej.
Obecnie rejestracja dotyczy tylko biegów niedzielnych. Sobotnia część ORLEN Warsaw Marathon będzie miała nowy rodzinny charakter, o którym poinformujemy w kolejnych komunikatach.
Więcej informacji na temat rejestracji on-line, wariantów opłat, zniżek dla uczestników poprzednich edycji OWM, regulaminów czy zapisów w Biurze Zawodów znajduje się na stronie www.orlenmarathon.pl.
 
***
ORLEN Warsaw Marathon to największa impreza biegowa w Polsce. W czterech edycjach wydarzenia wzięło udział ponad 130 tys. biegaczy, a impreza na stałe zapisała się na biegowej mapie Polski. Narodowe Święto Biegania zadebiutowało w 2013 r. Co roku biegacze mają szansę zmierzyć się z własnymi siłami na dwóch dystansach – maratońskim oraz na 10 km. W ramach ORLEN Warsaw Marathon organizowane są również Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn, a pula nagród pieniężnych porównywalna jest z czołowymi imprezami biegowymi w Europie. 
ORLEN Warsaw Marathon to nie tylko frekwencyjny sukces i uznanie biegaczy. W 2016 r. Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych (IAAF) przyznało biegowi na dystansie 42,195 km wyróżnienie IAAF Silver Label, doceniając wysoki poziom sportowy i organizacyjny maratonu. 
 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    1935 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024