START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  



TZN Zakopane





     





KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Olimpiada młodzieży
OOM: rozdano medale w snowboardcrossie
 dodano: 25 Lutego 2017    (źródło: A. Kosman PZN)

 Pierwszą konkurencją XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2017 w snowboardzie był snowboardcross, rozgrywany w piątek, 24 lutego na stoku ośrodka narciarskiego w Jurgowie.


 
Wśród Juniorów A po złoto sięgnął Stanisław Rymkiewicz (KS Spójnia Warszawa), który w finale wyprzedził Konrada Miklasińskiego (MKS Rabka-Zdrój), a brązowy medal wywalczył Marcin Kilar z KS Ski Test Kraków.



Najlepszym Juniorem B okazał się Klemens Gąsienica-Byrcyn z KS Ski Test Kraków, srebrno zdobył Jakub Luboński z MKS Rabka-Zdrój, a brąz - klubowy kolega zwycięzcy, Jędrzej Maczugowski.



Wśród Juniorek A triumfowała Urszula Mendys z KS Spójnia Warszawa przed Oliwią Pawlikowską z F2 Dawidek Team.pl i Aleksandrą Michalik z AZS Zakopane. 



Złoty medal w kategorii Juniorka B wywalczyła Paulina Kasprzyk z KS Ski Test Kraków, drugie miejsce zajęła Barbara Popławska z UKS Silesia-Opty Chełm Śląski, a trzecie Gabriela Czapska z KS Spójnia Warszawa.



Pełne wyniki:



Junior A

Junior B



Juniorka A

Juniorka B
Źródło: Alicja Kosman / PZN
 





«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    733



 
  
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017