2.06.2017r. na stadionie sportowym w Czarnym Dunajcu odbyły się zawody w biegach przełajowych dla uczestników zajęć szkółek sportowych prowadzonych w ramach Programu Rozwoju Sportu w Gminie.
Organizatorem zawodów było: Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.
w zawodach wzięło udział 169 zawodników z opiekunami. W zawodach rywalizowano indywidualnie w kategoriach dziewcząt i chłopców od rocznika 2004 do 2010 i mł.
Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc od 1 – 3 otrzymali pamiątkowe medale, a do VI miejsca dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Wszystkim uczestnikom zapewniono dojazd na zawody, posiłek oraz napoje.
Organizatorzy zawodów dziękują opiekunom drużyn za pomoc przy przeprowadzeniu zawodów.
WYNIKI ZAWODÓW
ROCZNIK 2004
KAT. CHŁOPCÓW
KAT. CHŁOPCÓW
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Groński Marcin
|
SPSK Stare Bystre 1
|
2
|
Szczurek Szymon
|
Ratułów
|
3
|
Zienkiewicz Gabriel
|
Pieniążkowice
|
4
|
Majek Jakub
|
Ratułów
|
5
|
Molek Dawid
|
Ratułów
|
6
|
Luberda Oskar
|
Pieniążkowice
|
KAT. DZIEWCZĄT:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Maryniarczyk Justyna
|
Ratułów
|
2
|
Łowisz Natalia
|
SPSK Stare Bystre 2
|
3
|
Molek Patrycja
|
SPSK Stare Bystre 2
|
4
|
Żegleń Kinga
|
SPSK Stare Bystre 2
|
5
|
Brzuchacz Aleksandra
|
Ratułów
|
ROCZNIK 2005
KAT. CHŁOPCÓW
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Bilski Karol
|
Odrowąż
|
2
|
Patryk Możdżeń
|
Podszkle
|
3
|
Leja Hubert
|
Ratułów
|
4
|
Paweł Zapotoczny
|
Podszkle
|
5
|
Maciej Hosaniak
|
Podszkle
|
6
|
Pavlik Michał
|
SPSK Stare Bystre 1
|
7
|
Chlebek Karol
|
SPSK Stare Bystre 1
|
8
|
Zienkiewicz Daniel
|
Pieniążkowice
|
KAT. DZIEWCZĄT:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Oliwa Spiszak
|
Podszkle
|
2
|
Emilia Jagódka
|
Podszkle
|
3
|
Kamila Spytkowska
|
Podszkle
|
ROCZNIK 2006
KAT. CHŁOPCÓW
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Gubała Patryk
|
SPSK Stare Bystre 1
|
2
|
Bzdyk Sebastian
|
Ciche 1
|
3
|
Podczerwiński Mateusz
|
SPSK Stare Bystre 2
|
4
|
Szeliga Dominik
|
Ratułów
|
5
|
Luberda Kamil
|
Pieniążkowice
|
6
|
Groński Mateusz
|
SPSK Stare Bystre 1
|
7
|
Molek Mateusz
|
SPSK Stare Bystre 2
|
8
|
Gawron Paweł
|
Pieniążkowice
|
9
|
Szwajnos Grzegorz
|
SPSK Stare Bystre 1
|
10
|
Ligas Krystian
|
SPSK Stare Bystre 1
|
11
|
Kowalczyk Jan
|
Ratułów
|
12
|
Rapacz Damian
|
Odrowąż
|
13
|
Gawron Piotr
|
Pieniążkowice
|
14
|
Strączek Stanisław
|
Ratułów
|
15
|
Zając Damian
|
SPSK Stare Bystre 1
|
16
|
Handzel Dawid
|
Ratułów
|
17
|
Piszzcek Kacper
|
Ratułów
|
18
|
Mastela Hubert
|
Pieniążkowice
|
19
|
Świętek Damian
|
Pieniążkowice
|
20
|
Lenart Maciej
|
Odrowąż
|
21
|
Stoch Kacper
|
Pieniążkowice
|
22
|
Ledworuch Mariusz
|
Podszkle
|
KAT. DZIEWCZĄT:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Wesołowska Julia
|
Ciche 1
|
2
|
Moczarna Weronika
|
SPSK Stare Bystre 1
|
3
|
Haberny Aleksandra
|
Ciche 1
|
4
|
Fiedor Justyna
|
Pieniążkowice
|
5
|
Rocha Justyna
|
SPSK Stare Bystre 1
|
6
|
Skupień Urszula
|
Pieniążkowice
|
7
|
Biela Agnieszka
|
SPSK Stare Bystre 2
|
8
|
Kapuściak Natalia
|
Podszkle
|
9
|
Niedospał Aleksandra
|
Podszkle
|
10
|
Zubek Martyna
|
SPSK Stare Bystre 1
|
11
|
Zwijacz-Kozica Amelia
|
SPSK Stare Bystre 1
|
12
|
Boblak Kinga
|
SPSK Stare Bystre 2
|
ROCZNIK 2007
KAT. CHŁOPCÓW
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Durleta Rafał
|
Ciche 1
|
2
|
Garczek Adrian
|
Ratułów
|
3
|
Nowak Piotr
|
SPSK Stare Bystre 1
|
4
|
Lipień Adrian
|
Ciche 1
|
5
|
Urbański Szymon
|
Ratułów
|
6
|
Serwiński Kamil
|
Podszkle
|
7
|
Żegleń Dariusz
|
SPSK Stare Bystre 2
|
8
|
Trzop Tomasz
|
Podszkle
|
9
|
Rafacz Szymon
|
Ciche 1
|
10
|
Rocha Karol
|
SPSK Stare Bystre 1
|
11
|
Ratułowski Paweł
|
Ciche 1
|
12
|
Prokop Bartłomiej
|
Ratułów
|
13
|
Dusza Kacper
|
Odrowąż
|
14
|
Stoch Jan
|
Odrowąż
|
15
|
Węglarczyk Jan
|
SPSK Stare Bystre 1
|
16
|
Bobek Kacper
|
Odrowąż
|
17
|
Serwiński Szymon
|
Ratułów
|
18
|
Wacławiak Michał
|
Podszkle
|
19
|
Tokarz Przemysław
|
Pieniążkowice
|
20
|
Mrugała Bartłomiej
|
Czerwienne 1
|
KAT. DZIEWCZĄT:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Wesołowska Anastazja
|
Ciche 1
|
2
|
Zubek Karolina
|
Ratułów
|
3
|
Bednarz Angelika
|
Ciche 1
|
4
|
Skrzypkowska Patrycja
|
Ratułów
|
5
|
Chlebek Monika
|
SPSK Stare Bystre 1
|
6
|
Ratułowska Gabriela
|
Ciche 1
|
7
|
Komperda Wiktoria
|
SPSK Stare Bystre 2
|
8
|
Kusper Anita
|
Podszkle
|
9
|
Marduła Julia
|
SPSK Stare Bystre 2
|
10
|
Czyrnek Kinga
|
Czarny Dunajec
|
11
|
Zawadzka Weronika
|
Czerwienne 1
|
12
|
Takuśka Emilia
|
SPSK Stare Bystre 2
|
13
|
Szymusiak Emilia
|
SPSK Stare Bystre 2
|
14
|
Haberna Zuzanna
|
SPSK Stare Bystre 2
|
15
|
Błachuta Anna
|
Pieniążkowice
|
16
|
Obrochta Martyna
|
SPSK Stare Bystre 2
|
ROCZNIK 2008
KAT. CHŁOPCÓW
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Szwajnos Kamil
|
SPSK Stare Bystre 1
|
2
|
Moczarny Kamil
|
SPSK Stare Bystre 1
|
3
|
Groński Adrian
|
SPSK Stare Bystre 1
|
4
|
Groński Piotr
|
SPSK Stare Bystre 1
|
5
|
Dawid Gut
|
Podszkle
|
6
|
Obrochta Daniel
|
SPSK Stare Bystre 2
|
7
|
Rafacz Krystian
|
Ciche 1
|
8
|
Basiorka Bartłomiej
|
Ratułów
|
9
|
Zatłoka Damian
|
Czerwienne 1
|
10
|
Rebidas Dawid
|
Czerwienne 1
|
11
|
Młynarczyk Jan
|
SPSK Stare Bystre 1
|
12
|
Gubała Michał
|
SPSK Stare Bystre 1
|
13
|
Ciągwa Kamil
|
SPSK Stare Bystre 1
|
14
|
Bury Jakub
|
SPSK Stare Bystre 1
|
15
|
Gocek Andrzej
|
Czerwienne 1
|
16
|
Strama Szymon
|
SPSK Stare Bystre 1
|
KAT. DZIEWCZĄT:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Banaś Roksana
|
Ratułów
|
2
|
Adamczyk Alicja
|
SPSK Stare Bystre 1
|
3
|
Sproch Justyna
|
Podszkle
|
4
|
Garczek Gabriela
|
Ratułów
|
5
|
Karwaczka Aleksandra
|
SPSK Stare Bystre 2
|
6
|
Ciągwa Wiktoria
|
SPSK Stare Bystre 1
|
7
|
Szymusiak Alicja
|
SPSK Stare Bystre 2
|
8
|
Piczura Anna
|
SPSK Stare Bystre 1
|
9
|
Domalik Katarzyna
|
Odrowąż
|
10
|
Gut Natalia
|
Podszkle
|
ROCZNIK 2009
KAT. CHŁOPCÓW
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Długopolski Robert
|
Czerwienne 1
|
2
|
Hosana Filip
|
Odrowąż
|
3
|
Łowicki Kamil
|
SPSK Stare Bystre 1
|
4
|
Gal Maksymilian
|
Odrowąż
|
5
|
Dudczak Kamil
|
Ratułów
|
6
|
Głodowski Marek
|
Ratułów
|
7
|
Marduła Dominik
|
SPSK Stare Bystre 2
|
8
|
Gąsienica Jakub
|
SPSK Stare Bystre 2
|
9
|
Bobek Max
|
Odrowąż
|
10
|
Rapacz Mateusz
|
Odrowąż
|
11
|
Czerwiński Arek
|
Ratułów
|
12
|
Stoch Michał
|
Odrowąż
|
13
|
Kowalczyk Bartłomiej
|
SPSK Stare Bystre 2
|
14
|
Śmietana Jan
|
Ratułów
|
15
|
Kozieł Patryk
|
Ratułów
|
16
|
Nowak Dominik
|
SPSK Stare Bystre 1
|
17
|
Szczechowicz Szymon
|
Czerwienne 1
|
18
|
Staszel Adrian
|
Czerwienne 1
|
19
|
Szymusiak Mateusz
|
Odrowąż
|
20
|
Hyrczyk Dariusz
|
SPSK Stare Bystre 1
|
KAT. DZIEWCZĄT:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Szpak Kornelia
|
Podszkle
|
2
|
Grońska Magdalena
|
SPSK Stare Bystre 1
|
3
|
Hyrczyk Maria
|
SPSK Stare Bystre 2
|
4
|
Hosaniak Karolina
|
Podszkle
|
5
|
Kmin Patrycja
|
Ciche 1
|
6
|
Żegleń Dorota
|
SPSK Stare Bystre 2
|
7
|
Styrczula Magdalena
|
Ratułów
|
8
|
Dusza Karolina
|
Odrowąż
|
9
|
Garczek Sylwia
|
Ratułów
|
10
|
Kula Nikola
|
SPSK Stare Bystre 2
|
11
|
Stopka Julia
|
SPSK Stare Bystre 2
|
ROCZNIK 2010 i mł
KAT. CHŁOPCÓW
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Wacławiak Adam
|
Podszkle
|
2
|
Styrczula Aleks
|
Ciche 1
|
3
|
Podczerwiński Kamil
|
SPSK Stare Bystre 2
|
4
|
Staszel Hubert
|
Czerwienne 1
|
5
|
Drzymała Jakub
|
Ciche 1
|
6
|
Basiorka Jan
|
Ratułów
|
7
|
Dudczak Patryk
|
Ratułów
|
dns
|
Miętus Piotr
|
Czerwienne 1
|
KAT. DZIEWCZĄT:
Miejsce
|
Nazwisko i Imię
|
Szkoła
|
1
|
Truchan Zuzanna
|
Ciche 1
|
2
|
Bzdyk Amelia
|
Ciche 1
|
3
|
Nowak Agata
|
Ciche 1
|