START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Unihokej
Unihokej. Zwycięski weekend.
 dodano: 26 Listopada 2017    (źródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Komplet punktów w kolejnej serii spotkań w rozgrywkach ekstraklasy seniorek zapisały na swoim koncie obie nowotarskie drużyny MMKS Podhala.


 Dwójka” podejmowała na własnym parkiecie drużynę PUKS Trzebinie. Patrząc na tabelę i mecze tych pomiędzy tymi drużynami w pierwszej rundzie, spodziewano się raczej zaciętych pojedynków. Tymczasem pierwsze, sobotnie spotkanie to był popis nowotarżanek, które bezlitośnie punktowały przeciwniczki, zwyciężając w ostatecznym rozrachunku aż 11:1.
 
W rewanżu już tak łatwo nie było. Wysoka wygrana dzień wcześniej najwyraźniej mocno uśpiła czujność podopiecznych Arkadiusza Pysza, które w 12 min przegrywały 0:2, tracąc oba gole w odstępie ledwie 16 sekund. Na szczęście nowotarżanki w porę się obudziły i jeszcze przed pierwszą w meczu przerwą odrobiły straty z nawiązką, wychodząc na prowadzenie 3:2.
 
W pierwszych 10 minutach drugiej tercji nowotarżanki dołożyły kolejne dwa trafienia i … znów zaczęły gdzieś „bujać w obłokach”. Kilka niewykorzystanych szans na kolejne bramki, nonszalancka postawa w defensywie spowodowały na początku trzeciej odsłonie to Podhalanki straciły dwa gole i znów losy tego meczu były sprawą otwartą. W kolejnych minutach gospodynie zdołały jednak opanować sytuację na boisku i ostatecznie zwyciężyły 7:5.
 
 
 
- Na pewno z pierwszego meczu jesteśmy zadowoleni. Wysoka wygrana wzięła się przede wszystkim z konsekwentnej i cierpliwej gry. To co mieliśmy, udało się wykorzystać. Byliśmy skuteczni z kontrataku, grze pozycyjnej i stałych fragmentów. W rewanżu zaczęliśmy ospale, co przysporzyło nam trochę problemów. Niemniej wydaje mi się, że potencjał też był w tym meczu po naszej stronie, choć Trzebinia pokazała tym meczem że może być trudnym rywalem – ocenił trener Podhala, Arkadiusz Pysz.
 
Rozmiary wygranych były jedyną niewiadomą wyjazdowych meczów Podhala I z totalnym outsiderem rozgrywek ekipą LUCE Bielsko Biała. Skończyło się na… 68 zdobytych golach (!) przez góralki i jednym straconym.
 
- Te mecze trzeba było rozegrać. Przeciwniczki, w porównaniu z poprzednimi potyczkami, poprawiły się, można powiedzieć, że zrobiły krok do przodu, ale nie tak wielki, by mogły z nami nawiązać walkę – krótko skwitował szkoleniowiec Podhala, Jacek Michalski.


MMKS Podhale II – PUKS Trzebinia 11:1 (3:1, 4:0, 4:0) i 7:5 (3:2, 2:0, 2:3)
 
Bramki MMKS Podhale II: I mecz: Timek 3, Florczak 2, Pysz 2, Pudzisz, Krzystyniak, Mamak, Buczek, II mecz Buczek 2, Florczak, Osmala, Pysz, Timek, Panek.
 
Podhale II: Młynarczyk – Timek, Florczak, Florek, Kłak, Gruszczak, Fryźlewicz, Kowalczyk, Panek, Jałoszyńska, Krzystyniak, Pysz, Gajewska, Buczek, Pudzisz, Dynda, Osmala.
 
LUCE Bielsko Biała – MMKS Podhale I Nowy Targ 0:28 (0:9, 0:6, 0:13) i 1:40 ( 0:11, 1:13, 0:16)
 
Bramki dla MMKS I I mecz: Bryniarska 6, Rokicka 5, Białoń 4, Pazdro 4, Kubowicz 2, Siuta 2, Krzystyniak 2, Sopiarz 2, Fuła. II mecz; Rogala 6, Białoń 6, Fuła 5, Krzystyniak 5, Kubowicz 4, Rokicka 4 Pazdro 3, Siuta 3, Sopiarz 2, Grynia, Jasion.
 
MMKS Podhale I: Niemiec – Fuła, Rogala, Białoń, Jasion, Pazdro, Rokicka, Grynia, Krzystyniak, Siuta, Bryniarska, Podlipni, Sopiarz.
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    848 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021