START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  

TZN Zakopane

     KS Pieniny  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Hokej
29 kolejka PLH. Druga z rzędu wygrana "Szarotek" bez straty gola.
 dodano: 7 Stycznia 2018    (źródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ imponują formą strzelecką na początku 2018 roku. Po piątkowej wygranej 7:0 w Bytomiu, tym razem już na własnym lodowisku nowotarżanie pokonali w nieco mniejszych rozmiarach 5:0 Naprzód Janów.


 Pierwsza tercja jeszcze niemrawa w wykonaniu nowotarżan. Co prawda już 3 min objęli oni prowadzenia po akcji Jarosława Różańskiego z Bartłomiejem Neupauerem i celnym uderzeniu drugiego z nich, ale w kolejnych fragmentach tej odsłony „Szarotki” już nie potrafiły swojej wyraźnej przewagi udokumentować kolejnymi golami.
 
Te zaczęły padać w drugiej tercji. W 26 min kolejny raz dała o sobie znać trzecia formacja Podhala. Po kontrataku, uderzenie Neupauera, skutecznie dobił Mateusz Michalski. W 32 min na 3:0. Tym razem gola wypracował duet Dariusz Gruszka – Elvijs Biezais. Minęły kolejne niespełna 3 minuty i czwartego gola w momencie gry „Szarotek” w liczebnej przewadze zdobył dla nich Filip Wielkiewicz, po bardzo przytomnym podaniu Damiana Tomasika. Chwilę później Tomasik sam mógł wpisać się na listę strzelców, ale zmarnował rzut karny.
 
W trzeciej tercji „Szarotki” przypieczętowały wygraną piątym trafieniem. W 45 min Biezais zrewanżował się Gruszce za akcje z 32 min i tym razem on posłał świetne podanie zza bramki, które jego partner z formacji zamienił na gola.
 
- Z dużym respektem podeszliśmy do Naprzodu. W pierwszej tercji jeszcze może ta gra nie wyglądała tak jakbyśmy sobie życzyli, ale byliśmy konsekwentni, cierpliwi i z czasem to zaczęło przynosić efekty. W trzeciej tercji mieliśmy już w głowach, że za dwa dni mamy kolejny ważny mecz, dlatego głównie skupiliśmy się na tym by kontrolować to spotkanie i troszkę oszczędzać siły – przyznał gracz „Szarotek” Mateusz Michalski.
 
- Wynik pokazuje ze mecz był łatwy, a wcale tak niebyło. Początek był bardzo trudny. Przeciwnik sprawił nam sporo problemów. W drugiej odsłonie już zaczęliśmy wykorzystywać swoje szanse, co przełożyło się na wynik, ale cały czas musieliśmy być czujni. Kolejny raz bardzo pomógł nam w bramce Przemek Odrobny. Generalnie jednak jestem zadowolony z postawy całego zespołu - ocenił trener Podhala, Aleksandr Belvaskis.
 
- Pierwsza tercja niezła jeszcze w naszym wykonaniu. Mieliśmy sporo okazji bramkowych, ale dobrze w bramce Podhala spisywał się Odrobny. Mecz „złamał” się w drugiej tercji. Niepotrzebnie się „otworzyliśmy” za co Podhale nas skarciło. Myślę, że stać nas dzisiaj było na lepszy wynik – powiedział trener Naprzodu, Josef Dobos.
 
TatrySki Podhale Nowy Targ – Anteo Naprzód Janów 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
 
Bramki: 1:0 Neuapuer (Różański, Pichnarcik) 3, 2:0 M. Michalski (Neupauer) 26, 3:0 Biezais (Gruszka) 32, 4:0 Wielkiewicz (Jaśkiewicz, Tomasik) 35, 5:0 Gruszka (Ogorodnikow, Biezais) 45,
 
Sędziował: Mariusz Smura z Katowic. Kary: 4 – 12 min. Widzów: 700
 
Podhale: Odrobny – Tomasik, Jaśkiewicz, Kolusz, Zapała, Wielkiewicz – Sulka, Samarin, Biezais, Ogorodnikow, Gruszka – K. Kapica, Pichnarcik, Różański,Neupauer, M. Michalski – Mrugała, Wsół, Svitac, Kondraszow, P. Michalski. 
 
Naprzód: M. Elżbieciak – Musioł, Charousek, Indra, Seda, Adamus – Horzelski, Parizek, Jaros, Słodczyk, Stokłosa – Kosakowski, Sarna, Stachura, Rajski, Skrodziuk – Zielosko, Żywiołek, Srok, Pohl, Piper.
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    463 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018