7 lutego 2018r. w Czerwiennem na „Budzu” odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim Slalom Gigant, organizowane przez Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie, z inicjatywy dyrektor Iwony Kosakowskiej. Współorganizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu.
W zawodach brały udział szkoły noszące imię ks. prof. Józefa Tischnera oraz szkoły zaprzyjaźnione. Patronat nad zawodami objął starosta nowotarski Krzysztof Faber. Sponsorami byli: Jacek Stopka-Studencki – radny powiatu nowotarskiego, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu. W zawodach wzięło udział szkoły w kategoriach klas I-III, IV-VI i kl 7 SP + Gimnazjum. Startowano także w kategorii – Open. W zawodach wzięło udział 123 uczestników.
KATEGORIA KLAS I-III - Chłopcy
zawodników:
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Czas zjazdu Strata
1 Sobolewski Michał Żywiecki Klub Narciarski 30,66 0,00
2 Szaran Antoni Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 38,17 7,51
3 Wojas Antoni ZS nr 2 w Krakowie 42,52 11,86
4 Krzyszkowski Wojtek Żywiecki Klub Narciarski 43,28 12,62
5 Olszewski Michał ZS nr 2 w Krakowie 45,47 14,81
6 Rebidas Dawid Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czerwiennem 49,36 18,70
7 Antoni Zwijacz Szkoła Podstawowa w Ratułowie 51,16 20,50
8 Wyrostek Karol Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czerwiennem 51,17 20,51
9 Bekas Bartosz ZS nr 2 w Krakowie 56,49 25,83
10 Zatłoka Dariusz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czerwiennem 109,46 78,80
Knapp Jonathan Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie DNS
Dedio Dawid ZS nr 2 w Krakowie DQ
Pankiewicz Julian Żywiecki Klub Narciarski DQ
Prochownik Dominik Żywiecki Klub Narciarski DQ
Meres Karol Żywiecki Klub Narciarski DQ
Wandzel Dominik Żywiecki Klub Narciarski DQ
Mrożek Jakub Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czerwiennem DQ
KATEGORIA KLAS I-III - Dziewczęta
zawodników:
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Czas zjazdu Strata
1 Koźbiał Kasia Żywiecki Klub Narciarski 31,00 0,00
2 Konieczna Zosia Żywiecki Klub Narciarski 33,34 2,34
3 Rytwińska Hania Żywiecki Klub Narciarski 36,44 5,44
4 Szafarz Marysia Żywiecki Klub Narciarski 38,45 7,45
5 Kręcichwost Karolina Żywiecki Klub Narciarski 38,52 7,52
6 Matejko Aleksandra ZS nr 2 w Krakowie 41,91 10,91
7 Bugajska Kasia Żywiecki Klub Narciarski 49,02 18,02
8 Brud Milena Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 49,83 18,83
9 Mikulska Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 53,10 22,10
10 Stanula Zosia ZS nr 2 w Krakowie 53,92 22,92
11 Ostrowska Jagoda ZS nr 2 w Krakowie 55,23 24,23
12 Gołąb Dominika Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 59,78 28,78
13 Tomaszewska Natalia Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 76,37 45,37
Zaziąbł Ewa Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie DQ
Damaszk Basia Żywiecki Klub Narciarski DQ
KATEGORIA KLAS IV-VI - Chłopcy
zawodników
:
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła
Czas
zjazdu
Strat
a
-
1 Karol Zawada Żywiecki Klub Narciarski 28,86 0,00
2 Koźbiał Piotrek Żywiecki Klub Narciarski 29,33 0,47
3 Kuźma Szymon Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 31,09 2,23
4 Szmit Kacper Żywiecki Klub Narciarski 32,01 3,15
5 Rytwiński Sebastian Żywiecki Klub Narciarski 32,43 3,57
6 Brodka Franek Żywiecki Klub Narciarski 32,78 3,92
7 Kozłowski Maciej Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 33,79 4,93
8
Ogorzałek Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Starym
Sączu 34,66 5,80
9 Ciślak Kacper Żywiecki Klub Narciarski 35,19 6,33
10 Gębski Wiktor Żywiecki Klub Narciarski 35,61 6,75
11
Hoyo Kowalski
Damian
Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie
36,58 7,72
12 Gołąb Piotr Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 37,24 8,38
13 Adamczyk Józef ZS nr 2 w Krakowie 37,89 9,03
14 Pindel Maciej Żywiecki Klub Narciarski 38,27 9,41
15 Pelc Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 38,86 10,00
16 Wójcik Kacper Żywiecki Klub Narciarski 39,02 10,16
17 Sykulski Jakub ZS nr 2 w Krakowie 39,91 11,05
18 Sowula Krzysztof ZS nr 2 w Krakowie 40,33 11,47
19 Chruściel Maciej ZS nr 2 w Krakowie 40,55 11,69
20 Krzyszkowski Michał Żywiecki Klub Narciarski 40,61 11,75
21 Kusiak Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 40,69 11,83
22 Lepak Jan Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 41,25 12,39
23 Guzik Paweł Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 41,27 12,41
24 Kacper Piszczek Szkoła Podstawowa w Ratułowie 42,79 13,93
25 Durleta Rafał SP Ciche 1 42,82 13,96
26 Nicpoński Franciszek
Szkoła Podstawowa nr 1 w Starym
Sączu 42,87 14,01
27 Durleta Konrad SP Ciche 1 43,08 14,22
28 Drożdż Dominik Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 43,10 14,24
29 Figura Michał Żywiecki Klub Narciarski 44,40 15,54
30 Koziara Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 45,54 16,68
31 Wandzel Bartosz Żywiecki Klub Narciarski 46,37 17,51
32 Mrugała Bartłomiej
Szkoła Podstawowa Nr 1 w
Czerwiennem 46,75 17,89
33 Kożuch Igor Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 47,24 18,38
34 Handzel Dawid Szkoła Podstawowa w Ratułowie 47,38 18,52
35 Dziunikowski Konrad Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 48,37 19,51
36
Krzysztoporski
Bartosz
Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie
48,93 20,07
Krystian Bednarz Szkoła Podstawowa w Ratułowie 49,95 21,09
Kułakowski Jacek Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie DNS
Rebidas Dawid
Szkoła Podstawowa Nr 1 w
Czerwiennem DNS
Chruściel Szymon ZS nr 2 w Krakowie DQ
Rejdych Piotr Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie DQ
Bebak Tomasz Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie DQ
Setlak Konrad Szkoła Podstawowa nr 1 w Starym
Sączu DQ
Adrian Miernicki Szkoła Podstawowa w Ratułowie DQ
KATEGORIA KLAS IV-VI - Dziewczęta
zawodników:
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła
Czas
zjazdu Strata
1 Gaweł Julia Żywiecki Klub Narciarski 30,34 0,00
2 Lenert Emilka Żywiecki Klub Narciarski 31,54 1,20
3 Cebrat Agata Żywiecki Klub Narciarski 35,07 4,73
4 Hopek Martyna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starym Sączu 35,32 4,98
5 Szafarz Hania Żywiecki Klub Narciarski 37,33 6,99
6 Bugajska Gosia Żywiecki Klub Narciarski 38,15 7,81
7
Olszewska
Magdalena ZS nr 2 w Krakowie 38,77 8,43
8 Sułecka Zofia Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 40,13 9,79
9 Wróblewska Olga Żywiecki Klub Narciarski 42,01 11,67
10 Piszczek Wiktoria Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 46,22 15,88
11
Matejko Karolina ZS nr 2 w Krakowie 47,84 17,50
12 Sroka Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 49,67 19,33
13
Żukowska
Weronika
Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie
53,54 23,20
14
Adamczyk
Katarzyna ZS nr 2 w Krakowie 58,82 28,48
Huppert
Magdalena
Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie
DQ
KATEGORIA KLAS VII – III gimnazja - Chłopcy
zawodników:
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Czas zjazdu Strata
1 Bury Paweł Żywiecki Klub Narciarski 29,51 0,00
2 Kasjusz Namaczyński PO Szkoła Artystyczna w Zakopanem 29,77 0,26
3 Bąk Błażej Żywiecki Klub Narciarski 30,20 0,69
4 Michniak Andrzej Szkoła Podstawowa w Ratułowie 37,57 8,06
5 Sowula Szymon ZS nr 2 w Krakowie 39,57 10,06
6 Molek Dawid Szkoła Podstawowa w Ratułowie 40,51 11,00
7 Kowalski Bartosz Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 41,56 12,05
8 Wiśniowski Kajetan ZS nr 2 w Krakowie 43,44 13,93
9 Szczurek Szymon Szkoła Podstawowa w Ratułowie 52,23 22,72
10 Rylewicz Maciej Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie 54,56 25,05
Kwiecień Adam Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie DQ
KATEGORIA KLAS VII – III gimnazja - Dziewczęta
zawodników:
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Czas zjazdu Strata
1 Hopek Gabriela Prywatne Gimnazjum w Starym Sączu 29,28 0,00
2 Natalia Sobolewska Żywiecki Klub Narciarski 30,81 1,53
3 Stanula Ania ZS nr 2 w Krakowie 36,48 7,20
4 Bekas Liwia ZS nr 2 w Krakowie 39,85 10,57
KATEGORIA OPEN - Mężczyźni
zawodników:
Miejsce Nazwisko i Imię Miejscowość Czas zjazdu Strata
1 Domagała Daniel Ratułów 30,50 0,00
2 Rejdych Michał Kraków 30,84 0,34
3 Zaziąbł Łukasz Kraków 32,88 2,38
4 Matejko Sebastian Kraków 34,10 3,60
5 Setlak Wojciech Stary Sącz 36,76 6,26
6 Piszczek Rafał Kraków 36,84 6,34
7 Bartosz Namaczyński Zakopane 36,89 6,39
8 Żukowski Jacek Kraków 38,02 7,52
9 Olszewski Piotr Kraków 42,12 11,62
10 Tomaszewski Mirosław Kraków 51,90 21,40
Ogorzałek Stary Sącz DNF
Kwiecień Arkadiusz Kraków DQ
Drożdż Krzysztof Kraków DQ
KATEGORIA OPEN - Kobiety
zawodników:
Miejsce Nazwisko i Imię Miejscowość Czas zjazdu Strata
1 Dedio Aneta Kraków 51,27 0,00
2 Zięcina Mirela Kraków 61,87 10,60
3 Grymek-Gołąb Katarzyna Kraków 62,28 11,01
Namaczyńska Anna Zakopane DQ
Z pozdrowieniem
Czerwienne, 7.02.2018
|