O godzinie 11 na trasie biegu zameldowali się Panowie, na dystansie 10 km. Zwycięstwo z ponad 14 sekundową przewagą odniósł Grzegorz Guzik, który pudłował trzykrotnie. Na miejscu drugim uplasował się Łukasz Szczurek, jednak biegł jedną karną rundę mniej. Na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Janik, jednak jego strata była znacząca.

Czwarte miejsce zajął reprezentant AZS AWF Wrocław Tomasz Jurczak, który bardzo dobrze zaprezentował się na trasie, przy pięciu niecelnych strzałach stracił nieco ponad minutę. Piąte miejsce dla Andrzeja Nędzy-Kubinca, a pierwszą szóstkę uzupełnił Tomasz Jakięła z BKS WP Kościelisko.

Patrząc na wyniki ze strzelnicy, warunki atmosferyczne lekko przeszkadzały zawodnikom, gdyż żaden nie był dziś bezbłędny.

WYNIKI

Wśród kobiet, zwyciężyła Krystyna Guzik. Zawodniczka narzekała ostatnimi czasy na dyspozycję, spowodowaną chorobą i ten start miał być czysto rekreacyjny, jednak chyba wyszło całkiem nieźle. Zwyciężyła z przewagą 5 sekund nad Moniką Hojnisz, która myliła się jeden raz na strzelnicy. na miejscu trzecim zameldowała się Kamila Żuk, która ponownie imponuje formą biegową i gdyby nie spudłowane dwa strzały to z pewnością byłaby dużym zagrożeniem, gdyż straciła tylko 10 sekund. Czwarte miejsce padło łupem Karoliny Pitoń, która również ostatnio fruwa po trasie. Jej strata to niespełna pół minuty przy dwóch niecelnych strzałach. Miejsce piąte zajęłą Kinga Mitoraj, a szośta była Natalia Tomaszewska wywodząca się z klubu  BKS WP Kościelisko.