START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
Amer Sports Poland wspiera Kadrę Polski w narciarstwie alpejskim!
 dodano: 26 Lipca 2018    (źródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę, 21 lipca 2018 roku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbyła się konferencja prasowa, podczas której nastąpiło podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Polski Związkiem Narciarskim, a firmą Amer Sports Poland – wyłącznego dystrybutora takich marek w Polsce jak Atomic i Salomon. Przez najbliższy sezon Amer Sports Poland będzie wspierać Kadrę Narodową Polski w narciarstwie alpejskim i zapewni polskim alpejczykom sprzęt narciarski najwyższej klasy. 
  W galerii fotoreportaż


 W ramach tej umowy Amer Sports Poland będzie Sponsorem i Oficjalnym Dostawcą Sprzętu Narciarskiego dla PZN. Reprezentantom Polski w narciarstwie alpejskim firma Amer Sports Poland dostarczy na kolejny sezon sprzęt dwóch marek, tj. Atomic i Salomon. – Jest to bardzo ważny moment dla nas. Podpisanie umowy z firmą Amer Sports Poland, która zagwarantuje naszym alpejczykom najlepszy sprzęt narciarski, przyczyni się do rozwoju tej dyscypliny i coraz lepszych wyników naszych reprezentantów na arenie międzynarodowej  – przyznaje Apoloniusz Tajner, Prezes PZN. 
 
Z rozpoczęcia współpracy zadowolony jest również Maciej Kruczek, Country Manager Amer Sports Poland. – Bycie oficjalnym dostawcą sprzętowym dla naszej kadry w narciarstwie alpejskim jest to dla nas duży przywilej – przyznaje Kruczek. – Patrząc na to, że za markami Atomic i Salomon stoi bogata historia – wielu zwycięstw w Pucharach Świata, medali Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata, jestem przekonany, że będzie to dla nas dobra i długa droga wspólnych sukcesów z kadrą – dodaj Country Manager Amer Sports Poland. – Wielu tych medalistów jeździ na najwyższej klasy sprzęcie marek Atomic i Salomon. Dlatego jesteśmy przekonani, że kiedy reprezentanci Polski będą jeździć na najlepszym na świecie sprzęcie, to te wyniki zaczną przychodzić. Dziękujemy Związkowi za wsparcie, a trenerom i zawodnikom za zaangażowanie – podkreśla Maciej Kruczek.
 
Następnie głos zabrał były alpejczyk, a obecnie National Account Manager WSE&Wilson (Amer Sports Poland) – Wojciech Zagórski. – Dwa słowa ode mnie jako byłego zawodnika. Doskonale właśnie wiem jak ważny w tej dyscyplinie jest sprzęt. Jest to podobnie trochę jak w Formule 1, gdzie bez dobrego bolidu nie da się wygrać wyścigu. Dlatego ta współpraca między firmą Amer Sports Poland, a PZN jest bardzo ważna – zaznacza Zagórski. – Z naszej strony będziemy się starać, aby dostarczać polskim zawodnikom ten sprzęt topowy, najlepszy na świecie i żebyśmy razem krok po kroku powrócili do tradycji narciarskich, które miała Polska. Wierzymy, że ta Kadra przy takim sztabie trenerskim ma szanse na naprawdę dobre wyniki w najbliższych latach – podsumowuje Wojciech Zagórski. 
 
W ramach umowy firma Amer Sports Poland zapewni polskim alpejczykom najlepszej klasy sprzęt narciarski marek Atomic i Salomon. Umową objętych zostało łącznie pięciu reprezentantów Kadr Narodowych PZN w narciarstwie alpejskim, tj. Magdalena Łuczak, Daria Krajewska, Maria Łuczak, Paweł Pyjas oraz Jan Grodecki. Natomiast obecnie najlepsza polska narciarka alpejska – Maryna Gąsienica-Daniel od tego sezonu została członkiem międzynarodowego Teamu Atomic,  
 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    490 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019