START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
IX Puchar Misia Stramusia
 dodano: 13 Lutego 2020

 Już w najbliższą sobotę, 15 lutego 2020 r., w Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL odbędzie się IX Puchar Misia Stramusia, jedna z największych imprez zimowych dla dzieci w Polsce. Wszyscy młodzi narciarze i snowboardziści będą mieli szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, wśród których są min. 7-dniowy pobyt oraz 6-dniowy SKIPASS dla dziecka i rodzica w Hotelu GRAUER BÄR**** w Innsbrucku w Austrii, weekendowy pobyt HB dla rodziny 2+2 w Resort&SPA Nosalowy Dwór Zakopane, narty Salomon S/Force, narty Atomic Redster z wiązaniami, czy całoroczny skipass do CSN Nosal na sezon 2020/2021.


 Najmłodsi rywalizować będą w narciarskim skicrossie oraz w snowboardzie. W zawodach, będących podsumowaniem zdobytych w sezonie narciarskich i snowboardowych umiejętności, mogą wziąć udział dzieci w wieku 4-14 lat. Trasa zawodów dostarczy wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji – dla małych narciarzy to prawdziwy SKI CROSS czyli slalom i tor przeszkód w jednym! Młodzi snowboardziści rywalizować będą na trasie snowboardowego slalomu. Zawody o Puchar Misia Stramusia organizowane są w dwóch grupach narciarskich: REKREACJA (9 kategorii wiekowych) i KLUB (6 kategorii wiekowych) oraz w snowboardzie (5 kategorii wiekowych).
Każdy uczestnik zawodów będzie mógł także wziąć udział w piątkowym treningu pod okiem klubowych trenerów i instruktorów STRAMA (szczegóły w regulaminie zawodów). 
W sobotę 15.02.2020 zawody osobiście otworzy MIŚ STRAMUŚ, po czym rozpoczną się przejazdy według kategorii wiekowych. Po przejazdach na dzieci będzie czekać ciepły posiłek i moc atrakcji poza narciarskich – konkursy prowadzone przez Policję, atrakcje w Wawel Trucku i inne animacje i zabawy. 
Od wielu lat zawodom towarzyszy także Puchar Rodzinny, w którym mogą startować duety reprezentowane przez dziecko do lat 14 oraz jednego rodzica. Rywalizacja zespołowa odbywa się na specjalnie ustawionym torze i polega na tym, że rodzic biegnie na rakietach śnieżnych po slalomie w górę stoku, gdzie czeka gotowe do startu dziecko. Dziecko zjeżdża na nartach lub snowboardzie, w momencie przejechania linii mety czas automatycznie się zatrzymuje. Są to zawody budzące wiele emocji nie tylko wśród dzieci ale także pośród dorosłych!
Zakończeniem zawodów o IX Puchar Misia Stramusia będzie dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Każde dziecko otrzyma medal i dyplom za udział oraz upominki od sponsorów. Laureaci I, II, III miejsca w każdej kategorii wiekowej otrzymają dodatkowo puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Warto zostać do końca, bo to właśnie wówczas rozstrzygnie się kto otrzyma główne nagrody! Obecność obowiązkowa!
Zawody każdego roku odbywają się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Zakopane.
Zapraszamy do zapisów i sprawdzenia szczegółów imprezy na: https://strama-szkola.pl/swiat-misia-stramusia/puchar-misia-stramusia
 
 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    413 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020