START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Olimpiada młodzieży
OOM Śląsk 2020: rozdano pierwsze medale w biegach
 dodano: 18 Lutego 2020    (źródło: A.Karczewska PZN)

 We wtorek, 18 lutego 2020 roku na trasach Kubalonki biegacze narciarscy rozpoczęli rywalizację w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Pierwszego dnia zmagań rozegrane zostały biegi na dystansach techniką klasyczną. 


 Medaliści i medalistki wtorkowych zawodów
 
Juniorka Młodsza - 7,5 km
Laura Legierska - NKS Trójwieś Beskidzka
Zofia Dusińska - LKS Klimczok Bystra
Weronika Jarecka - LKS Klimczok Bystra
 
Junior Młodszy - 10 km 
Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
 
Juniorka - 5 km
Magdalena Kobielusz - SSR LZS Sokół Szczyrk
Marcelina Wojtyła - KS AZS AWF Katowice
Julia Demkowska - LKS Witów Ski Mszana Górna
 
Junior - 10 km
Michał Boreczek - KS AZS AWF Katowice
Grzegorz Zawada - MKS Istebna
Wojciech Wojtyła - MKS Istabna
 
 
 
Źródło: Anna Karczewska / PZN




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    1827



 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022