START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Hokej
Hokejowy mistrz ponownie ze wsparciem TAURONA
 dodano: 26 Lipca 2021    (źródło: mat prasowe)

 AURON przedłuży umowę sponsoringową z Klubem Hokejowym TAURON Podhale Nowy Targ. Umowa z najbardziej utytułowaną drużyną w historii obowiązuje w sezonie 2021/2022. Warto wspomnieć iż klub ma już licencje upoważniająca do rozgrywek w Polskiej Hokej Lidze w nadchodzącym sezonie


 Przedłużona umowa sponsorska między TAURONEM a Klubem Hokejowym Podhale Nowy Targ zostanie podpisana na sezon 2021/2022. Rozgrywki Polskiej Hokej Ligi startują już 10 września, w sezonie regularnym Podhale rozegra 40 kolejek, po czym przystąpi do rozgrywek fazy play off. Przed sezonem zasadniczym zawodnicy zmierzą się natomiast w kilku sparingach, między innymi z ostatnim finalistą silnej ligi słowackiej.
 
W nadchodzącym sezonie skład drużyny oparty będzie na wychowankach. To część trzyletniego planu, zakładającego ogrywanie w lidze młodych zawodników. Przez ten czas trenerem drużyny będzie Andrei Gusov, legenda Podhala lat 90-tych.
 
– Szarotki to nie tylko legenda hokeja, ale także polskiego sportu w ogóle. Cieszymy się, że już kolejny sezon możemy wspierać rozwój tej drużyny. Mamy nadzieje, że wychowankowie drużyny w kolejnych latach będą stanowić o sile polskiego hokeja – mówi Paweł Strączyński, prezes zarządu TAURON Polska Energia.
 
Popularne Szarotki to najbardziej uhonorowany zespół w polskiej historii hokeja na lodzie. Aż 19 razy zdobywał tytuł Mistrza Polski, 11 razy Wicemistrza a 12 razy sięgał po brązowy medal. Wychowankowie klubu wielokrotnie reprezentowali też Polskę podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich, m.in. w Alberville i Calgary. W zeszłym roku, kiedy sponsorem tytularnym drużyny został TAURON, w historii klubu otworzył się nowy rozdział.
 
Umowa obejmuje sezon 2021/2022 (wrzesień-kwiecień). Logo sponsora niezmiennie będzie pojawiać się m.in. na strojach zawodników, tafli lodowiska i bandach.
 
– Cieszymy się bardzo, że TAURON Polska Energia pozostaje naszym sponsorem tytularnym w nadchodzącym sezonie i że nadal będziemy mogli wspólnie cieszyć się sportowymi emocjami – mówi Tomasz Dziurdzik, członek zarządu TAURON Podhale Nowy Targ.
 
TAURON od lat pełni rolę mecenasa polskiego sportu. Od 2018 roku firma organizuje TAURON Junior Cup – turniej piłkarski dla dzieci z województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Angażuje się także w największe widowiska, takie jak Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu – TAURON SEC. We wrześniu zeszłego roku firma podpisała umowę z Polską Ligą Siatkówki. Koncern wspiera obecnie Ligę Kobiet i 1. Ligę Mężczyzn. Umowa z PLS potrwa łącznie cztery sezony.
 
Od 2020 roku firma jest też partnerem strategicznym TAURON Duszniki Areny. Ośrodek jest niezwykle ważnym punktem na zimowej mapie polskiego sportu. Położone na wysokości 660 m.n.p.m. centrum treningowe jest otwarte przez cały rok dla aktywnie uprawiających sport biegaczy, nartorolkarzy, a zimą biatlonistów i narciarskich biegaczy.
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    219 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022