START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Olimpiada młodzieży
OOM 2022 Dolny Śląsk - sprinty indywidualne stylem dowolnym
 dodano: 15 Lutego 2022    (źródło: skipol.pl)

 Druga konkurencja rozgrywanej w Jakuszycach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dolny Śląsk 2022 w biegach narciarskich to sprinty indywidualne stylem dowolnym na dystansie 1200 metrów.


 
 
 
 
Poniżej pierwsze szóstki rywalizacji:
 
 
 
Juniorki młodsze (2004,2005) sprint 1,2km  FT:
 
 
 
1. Aleksandra Kołodziej - LKS Witów Mszana Górna SMS Szczyrk
 
2. Anna Probosz - MKS Istebna SMS Szczyrk
 
3. Maria Jakubiec - LKS Klimczok Bystra SMS Szczyrk
 
4. Kamila Idziniak - Nks Trójwieś Beskidzka Sms Szczyrk
 
5. Daria Szkurat - KS Chochołów SMS Zakopane
 
6. Karolina Kuć - Mulks Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
 
Sklasyfikowano 25 zawodniczek
 
 
 
Juniorki (2002/2003) sprint 1,2km  FT:
 
 
 
1. Anna Berezecka - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
 
2. Kinga Mareczek - MKS Karkonosze Jelenia Góra
 
3. Aleksandra Mikołajczyk - SSR LZS Sokół Szczyrk
 
4. Weronika Mikołajczyk - SSR LZS Sokół Szczyrk
 
5. Weronika Jarecka - LKS Klimczok Bystra
 
6. Oliwia Buśki - MKS Halicz Ustrzyki Dolne SMS Zakopane
 
Sklasyfikowano 16 zawodniczek
 
 
 
Juniorzy ( 2002,2003) sprint 1,2km  FT:
 
 
 
1. Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko - 26:59,9 min
 
2. Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
 
3. Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
 
4. Adrian Kiełbasa - LKS Erion Ptaszkowa SMS Zakopane
 
5. Maciej Krejcer - UKS Rawa Sieldce
 
6. Jakub Ferenc - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
 
Sklasyfikowano 18 zawodników
 
 
 
Juniorzy młodsi ( 2004,2005) sprint 1,2km  FT:
 
 
 
1. Bartosz Kita -  MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
 
2. Przemysław Legierski - NKS Trójwieś Beszkidzka SMS Zakopane
 
3. Dawid Pilch - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe SMS Zakopane
 
4. Paweł Bryja - UKS regle Kościelisko SMS Zakopane
 
5. Tomasz Wąsowicz - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
 
6. Bartosz Biedroń - Stowarzyszenie Olimpic Rabka SMS Zakopane
 
Sklasyfikowano 26 zawodników
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    421



 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022