START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Ski-Alpinizm
XXI Memoriał Piotra Malinowskiego wygrywają Jakub Siarnik i Iwona Januszyk
 dodano: 19 Kwietnia 2022

 Ponad 100 kobiet i mężczyzn z Czech , Grecji Słowacji i Polski  stanęło na starcie XXI Memoriału Piotra Malinowskiego w skialpinizmie. 


 
 
 
 Pomimo trudnych warunków  zawody przeprowadzono na wcześniej zaplanowanych trasach.  Na głównej przebiegającej przez pięć przełęczy ( Liliowe, Świnicka, Karb, Zawrat, Kozia) triumfował Słowak Jakub Šiarnik z SK Žiarska Dolina, który potrzebował 1 godzinę 55 minut 37,4 s na pokonanie dystansu. Wśród pań najlepsza była Iwona Januszyk KS Kandahar, która z czasem  2,18.55,4 zameldowała się na mecie.
W kategorii Ratownik triumfował Marcin Rzeszótko z TOPR , który uzyskał czas 1.59,08,1 .  W kategorii Masters wygrali Zofia Gutek z GOPR Beskidy i Włodzimierz Bąkowski z KS Kandahar.
Wśród juniorów na  najwyższym stopniu podium stanęli : Anna Majerczyk TKN Tatra Team i Jakub Kafarowski z KS Kandahar. w kategorii kadet najlepsze rezultat uzyskał Wojciech Kłoda  z KS Sakwa.
 
 Wyniki
 
 kobiety open
 
 
1.Januszyk Iwona seniorka POL KS Kandahar/Alpinka Ski Trab Kościelisko 2:18:55,4
2. Witowska Mirosława seniorka POL KW Zakopane / Salco Garmin Team Zakopane 2:23:56,0
3. Żyszkowska Justyna weteranka POL TKN Tatra Team Zakopane 2:55:06,0
4. Tyrril Jarmila nestorka RAT.  SVK Active Planet Krivan 3:03:15,6
5. Madajová Jana nestorka SVK SK Žiarska dolina Liptovský Mikuláš 3:06:15,7
 
 
mężczyźni open
 
1. Šiarnik Jakub senior SVK SK Žiarska dolina Smrečany 1:55:37,4
2. Fraňo Peter senior SVK Atomic Brezno 1:57:12,4
3. Elantkowski Jan senior POL TKN Tatra Team / DYNAFIT Zakopane 1:57:35,4
4. Rzeszótko Marcin senior RATOWNIK POL Mountain Explorers / TOPR Zakopane 1:59:08,1
5. Bachleda-Księdzularz Jakub senior POL TKN Tatra Team/ DYNAFIT Zakopane 2:03:56,3
6. Karpierz Karol senior POL TKN TatraTeam Ostrowsko 2:05:06,1
 
 Ratownik
1. Rzeszótko Marcin senior POL Mountain Explorers / TOPR Zakopane 1:59:08,1
2. Piętka Marcin weteran POL GOPR BESKIDY / KS KANDAHAR Roczyny 2:06:17,1
3. Żebracki Jacek weteran POL TOPR/KS Kandahar Kościelisko 2:09:54,9
4. Madaj Milan nestor SVK HZS Západné Tatry/James Bobrovec Liptovský Mikuláš 2:12:30,6
5. Jurečka Matúš senior SVK M.I.M.O Závažná Poruba 2:13:38,0
6. Marasek Andrzej weteran POL TOPR Zakopane 2:36:22,6
 
 masters
 
1. Bąkowski Włodzimierz master-M POL KS Kandahar Warszawa 2:39:04,7
2. Jagielak Janusz master-M POL Kraków 3:08:58,6
3. Gutek Zofia master-K POL KA GB GOPR Beskidy Cieszyn 3:27:32,4
4. Przeworski Marek master-M POL GOPR Karkonosze Karpacz 3:54:53,5
 
 
junior / kadet
 
1. Kafarowski Jakub junior (1) POL KS Kandahar Zakopane 1:17:33,0
2. Kłoda Wojciech kadet (1) POL KW Sakwa / KS Kandahar Ustroń 1:19:48,0
3. Kośny Mateusz kadet (2) POL KS Kandahar Bytom 1:20:04,
4. Mrowiński Kacper kadet (3) POL KS Kandahar Zakopane 1:23:15,8
5. Elantkowski Antek kadet (4) POL TKN Tatra Team/ Bukowina Tatrz. 1:49:29,4
 
 
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    509



 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022