START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Lekkoatletyka
Lekkoatleci z Romera najlepsi w Małopolsce!
 dodano: 24 Października 2023    (źródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 Po sukcesie dziewcząt w Licealiadzie Wojewódzkiej w sztafetowych biegach przełajowych w której zajęły pierwsze miejsce i zakwalifikowały się do finałów ogólnopolskich w Białymstoku (28-29.10.2023), kolejny sukces to zwycięstwo w pierwszej rundzie w Korespondencyjnej Lidze LA zarówno drużyny dziewcząt jak i chłopców.


 Wyniki te to efekty zdolności i pracowitości naszych uczniów  pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego Joanny Lichoń, Małgorzaty Szarugi i Wiesława Peruckiego.
 
Skład dziewcząt:
 
Malińska Antonina, Talaga Nikola, Jankowska Iwona,Wojciechowska Milena, Wasylko Wiktoria, Jajecznica Alicja, Niezabitowska Iza, Sęk Alessandra, Chmielecka Patrycja, Bełciak Eliza,
Jajecznica Ania, Kowalczyk Karolina, Wójcik Iza, Piątkowska Karolina, Stachura Iga, Jurzec Justyna.
 
Skład chłopców:
 
Sidorow Oleksandr, Worwa Piotr, Filipek Kacper, Szeliga Szymon, Worwa Szymon, Domałaczny Paweł, Kowalczyk Bartosz, Szczepaniak Jakub, Dusza Kacper, Nadkański Piotr,
Traczyk Radosław, Rusnak Michał, Niezabitowski Jan, Dworszczak Marcin.
 
Wyniki Licealiady Wojewódzkiej Korespondencyjnej Ligi LA
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ – kat. Dziewcząt ur. 2004 i mł.
Miejsce Nazwa Punkty Uwagi
1. I LO RABKA-ZDRÓJ 877
2. VII LO Kraków 845
3. ILO Olkusz 762
4. IV LO Sportowe Nowy Sącz 740
5. LO Nr I w Suchej Beskidzkiej 723
6. II LO Nowy Sącz 715
7. ZSO nr. 1 657
8. ZS Jabłonka 651
9. I LO Limanowa 649
10. PCKTiB Oświęcim 451
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ- kat. Chłopców ur. 2004 i mł.
Miejsce Nazwa Punkty Uwagi
1. I LO RABKA-ZDRÓJ 926
2. ZS GOETLA SUCHA BESKIDZKA 915
3. ZSEM Nowy Sącz 867
4. ZSM NOWY SĄCZ 853
5. ZSO nr. 1 Nowy Targ 846
6. ZSTI MSZANA DOLNA 831
7. ZS Jabłonka 811
8. LO Nr I w Suchej Beskidzkiej 796
9. XII LO w Krakowie 792
10. ZS Nr 1 OLKUSZ 777
— PCKTiB Oświęcim 769 Za dużo zawodników: 17.
 
Pełne wyniki na stronie: https://mszs.krakow.pl/licealiada-mlodziezy/




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    371



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024