START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
Natasza Kamińska i Gabriela Gaczorek z trzecim zwycięstwem z rzędu w MPP
 dodano: 9 Stycznia 2024    (źródło: PolSKI Mistrz)

 Za alpejczykami pierwszy dzień rywalizacji w ramach III edycji Młodzieżowego Pucharu Polski PolSKI Mistrz na Jaworzynie Krynickiej. Poniedziałkowym (8 stycznia) zawodom w slalomie gigancie towarzyszyła iście zimowa aura i bardzo dobre warunki narciarskie. W zmaganiach Młodzieczek trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła Natasza Kamińska (KS SportUp), a wśród Młodzików drugą wygraną odniósł Kosma Szafrański (UKS Alfa WIlkowice). Najlepszą Juniorką Młodszą po raz trzeci w tym sezonie okazała się Gabriela Gaczorek, także z klubu KS SportUp, a najlepszym Juniorem Młodszym był Jan Dubelski (KN Gondola Krynica), który wygrał także w slalomie w Suchem.


 Medaliści I slalomu giganta MPP w Krynicy Zdrój 

Młodziczka
1. Natasza Kamińska (KS SportUp)
2. Iga Kaczmarek (Stowarzyszenie Ski Team Kaczmarek)
3. Mika Oczkoś (KS SportUp)

Młodzik
1. Kosma Szafrański (UKS Alfa Wilkowice)
2. Antoni Kałuża (UKS Alfa Wilkowice)
3. Wojciech Przybyła (PILCH SKI ACADEMY)

Pełne wyniki Młodziczki i Młodzika

Juniorka Młodsza
1. Gabriela Gaczorek (KS SportUp)
2. Zofia Sarzyńska (KS SportUp)
3. Weronika Wądrzyk (UKS MitanSKI Zakopane)

Junior Młodszy
1. Jan Dubelski (KN Gondola Krynica)
2. Maksymilian Sowa (KN Gondola Krynica)
3. Janusz Truskolaski (KS SportUp)

Pełne wyniki Juniorki Młodszej i Juniora Młodszego

Pełną galerię zdjęć z pierwszego dnia rywalizacji w slalomie gigancie na Jaworzynie Krynickiej można znaleźć tutaj.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za wtorkowe zawody w drugim slalomie gigancie, kóre rozpoczną się o 9:30. Transmisję oraz wyniki można znaleźć na stronie sportiming.pl. Zapraszamy również do śledzenia relacji na żywo w naszych mediach społecznościowych PolSKI Mistrz. 

Źródło: Tytus Olszewski/Biuro Prasowe PZN





«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    208



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024