START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Snowboard
Polki tuż za podium w Pucharze Europy!
(żródło: A. Kosman PZN)

 We wtorek, 28 marca w słoweńskiej Rogli rozegrany został Puchar Europy w slalomie gigancie równoległym. Bardzo dobrze wyniki uzyskały nasze snowboardzistki, który uplasowały się tuż za podium. Czwarte miejsce wywalczyła Weronika Biela, piąta była Aleksandra Króla, natomiast na szóstym miejscu zawody ukończyła Karolina Sztokfisz. Zwycięstwo odniosła Rosjanka Milena Bykova oraz Austriak Sebastian Kislinger.
( 28 Marca 2017)
Karolina Sztokfisz 12. w Pucharze Europy w Racines
(żródło: A. Kosman PZN)

 W niedzielę nasi snowboardziści wystartowali w Pucharze Europy w slalomie równoległym we włoskim Racines. Zawody kobiet wygrała Austriaczka Jemima Juritz przed Holenderką Michelle Dekker i Szwajcarką Stefanie Mueller. Karolina Sztokfisz zajęła 12. miejsce, natomiast Aleksandra Król nie ukończyła przejazdu.
( 26 Marca 2017)
Aleksandra Król na podium Pucharu Europy w Racines
(żródło: A. Kosman PZN)

 Aleksandra Król zajęła drugie miejsce w sobotnich zawodach Pucharu Europy w slalomie równoległym, które rozgrywano we włoskim Racines. Nasza reprezentantka uplasowała się tuż za Szwajcarką Ladiną Jenny, natomiast trzecie miejsce zajęła Austriaczka Sabine Schoeffmann. W czołowej "10" znalazła się też druga z Polek - Karolina Sztokfisz (10. lokata).
( 25 Marca 2017)
Polacy na 14. miejscu w zawodach drużynowych Pucharu Świata
(żródło: A. Kosman PZN)

 Polska ekipa w składzie: Aleksandra Król - Oskar Kwiatkowski zajęła 14. miejsce w drużynowych zawodach Pucharu Świata w snowboardowym slalomie równoległym, rozgrywanych w niedzielę, 19 marca w niemieckim Winterbergu. 
( 19 Marca 2017)
A. Król na 11. w Pucharze Świata w Winterbergu
(żródło: A. Kosman PZN)

 Austriaczka Sabine Schoeffmann wygrała Puchar Świata w slalomie równoległym, który rozgrywany był w niemieckim Winterbergu. Snowboardzistka z Austrii w wielkim finale pokonała Czeszkę Ester Ledecką. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła kolejna z reprezentantkę Austrii Julia Dujmovits. Jako jedyna z Polek awans do finałowej "16" wywalczyła Aleksandra Król. Polka zaledwie o 0.01 sekundy przegrała walkę o najlepszą "ósemkę" i ostatecznie zawody ukończyła na 11. miejscu.  
( 18 Marca 2017)
Polacy startowali w Pucharze Europy w Radstadt
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Włoszka Elisa Profanter oraz Austriak Johann Stefaner wygrali Puchar Europy w slalomie równoległym, który rozgrywany był w austriackim Radstadt. Najlepiej z Biało-Czerwonych zaprezentowała się Aleksandra Michalik, która zajęła 13. miejsce.
( 18 Marca 2017)
Snowboardziści wystartowali w Pucharze Europy w slalomie w Radstadt
(żródło: A. Kosman PZN)

 Nasi snowboardziści wystartowali dziś w zawodach Pucharu Europy w slalomie równoległym w austriackiej miejscowości Radstadt.
( 17 Marca 2017)
Mistrzostwa Polski w snowboardzie: Nowaczyk, Biela i Sztokfisz ze złotymi medalami
(żródło: A. Kosman PZN)

 Reprezentanci klubu AZS Zakopane zdominowali rywalizację w snowboardowych Mistrzostwach Polski w slalomie gigancie i slalomie, zdobywając aż trzynaście medali. W Stacji Narciarskiej Suche wśród pań złoto w gigancie wywalczyła Weronika Biela, a w slalomie najlepsza była Karolina Sztokfisz. W rywalizacji mężczyzn dwa złote medale zdobył Michał Nowaczyk. W galerii fotorelacja A. Kosman z zawodów
( 8 Marca 2017)
Aleksandra Król dziewiąta w Pucharze Europy
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksandra Król zajęła dziewiąte miejsce w Pucharze Europy w szwajcarskim Lenzerheide w slalomie równoległym. Rywalizację zdominowali reprezentanci Austrii, wśród kobiet triumfowała Sabine Schoeffmann, a w rywalizacji mężczyzn najlepszy okazał się Sebastian Kislinger.
( 26 Lutego 2017)
Snowboardziści punktują w Pucharze Europy w Lenzerheide
(żródło: A. Kosman PZN)

 Nasi snowboardziści udanie zaprezentowali się w dzisiejszych zawodach Pucharu Europy w slalomie równoległym w szwajcarskim Lenzerheide. Pucharowe punkty wywalczyli Aleksandra Król, Weronika Biela i Oskar Kwiatkowski.
( 25 Lutego 2017)
Wolska i Jodko mistrzami Polski w snowboardcrossie
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W czwartek, 23 lutego w Jurgowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w snowboardzie w konkurencji snowboardcross. Złote medale wywalczyli Dominika Wolska oraz Maciej Jodko - oboje z klubu KS Ski Test Kraków. Tytuły wicemistrzowskie w tej konkurencji zdobyli Zuzanna Smykała z AZS AWF Katowice oraz Dawid Wal z KS Ski Test Kraków. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Aleksandra Michalik z zakopiańskiego AZS-u oraz Maciej Sadowy również reprezentant klubu KS Ski Test Kraków.
( 24 Lutego 2017)
Rafał Sypień najlepszy na OSCYPie!
(żródło: P.Gatys)

 Piękna pogoda i bardzo wysoki poziom jazdy – tak zapamiętana zostanie dziewiąta edycja OSCYP Snowboard Contest. Najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce odbyły się w sobotę 4 lutego, ponownie na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Spośród najlepszych w kraju zawodników, najlepszy był Rafał Sypień, który zdobył pierwsze miejsce. Dodatkowy konkurs na najlepszy trik wygrał Wojtek Pawlusia
( 4 Lutego 2017)
PŚ Rogla: Aleksandra Król 15. w PGS!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksandra Król po raz kolejny w tym sezonie zakończyła rywalizację w Pucharze Świata w czołowej "16". Podczas zawodów w Rogli nasza snowboardzista wywalczyła 15. miejsce w slalomie gigancie równoległym. Zwycięstwo odniosła reprezentantka Czech - Ester Ledecka, która w wielkim finale pokonała Niemkę Carolin Langenhorst. Na najniższym stopniu podium stanęła Austriaczka Ina Meschik.
( 28 Stycznia 2017)
Karolina Sztokfisz 14. w Pucharze Europy w Livigno
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Niemka Selina Joerg oraz Koreańczyk Sang Kyum Kim wygrali snowboardowy Puchar Europy w slalomie gigancie równoległym. Z podopiecznych Piotra Skowrońskiego najlepiej w Livigno zaprezentowała się Karolina Sztokfisz, która wywalczyła 14. miejsce.
( 21 Stycznia 2017)
Polacy w czołowej "10" w Mistrzostwach Austrii
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę, 15 stycznia w austriackim Hochficht odbyły się snowboardowe mistrzostwa tego kraju w slalomie gigancie równoległym. Dobre rezultaty osiągnęli nasi zawodnicy. W rywalizacji kobiet szóste miejsce wywalczyła Karolina Sztokfisz, a tuż za nią uplasowała się Weronika Biela. Wśród mężczyzn na ósmej pozycji zawody ukończył Oskar Kwiatkowski, 20. był Michał Nowaczyk, a 27. Tomasz Kowalczyk. Triumf odnieśli reprezentanci gospodarzy Daniela Ulbing i Lukas Mathies.
( 17 Stycznia 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017