UG Poronin

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

XLI SLSZ w łyżwiarstwie rozpoczęta.

2 stycznia na torze lodowym zakopiańskiego COS rywalizację rozpoczęli młodzi łyżwiarze. Na starcie I edycji XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych stanęło 134 dziewcząt i 106 chłopców z zakopiańskich szkół.   W galerii fotoreportaż
( 15 Stycznia 2018)
Wystartował 5. Puchar Zakopanego

W sobotę 13 stycznia w Ośrodku Narciarsko-Rekreacyjnym Harenda zainaugurowany został tegoroczny Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów. W pierwszej edycji Pucharu wystartowało duże grono doskonałych zawodniczek i zawodników, którzy zmierzyli się w slalomie równoległym. Emocjonującą rywalizację oglądała publiczność, która mimo zimna dzielnie kibicowała zawodnikom.
Wycieczka skiturowa dla dzieci
(żródło: UM Zakopane)

W ramach obchodów 7. edycji World Snow Day w Zakopanem zapraszamy dzieci powyżej 12 roku życia, jeżdżące na nartach, do spróbowania swoich sił i rozpoczęcia przygody na nartach skiturowych!
( 12 Stycznia 2018)
Ruszają zapisy na zawody w ramach World Snow Day 2018

Podczas tegorocznej, siódmej edycji Światowego Dnia Śniegu 20 stycznia 2018 r. (sobota) w Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL zorganizowane zostaną wieczorne zawody w narciarstwie alpejskim oraz w skokach narciarskich. Zapisy na zawody ruszaja 13 stycznia!
Tatrzańska Euroliga Dzieci w zjazdach zdominowana przez słowackich zawodników.
(żródło: MOSiR Zakopane)

Pierwsze w tym sezonie zawody Tatrzańskiej Euroligi Dzieci w narciarstwie alpejskim zostały przeprowadzone w Jurgowie . Na starcie slalomu giganta zorganizowanego przez MOSiR Zakopane stanęło ponad 100 dziewcząt i chłopców ze Słowacji oraz Polski.  W galerii fotoreportaż
( 10 Stycznia 2018)
XLI SLSZ w narciarstwie alpejskim zainaugurowana.

41 Szkolna Liga Sportów Zimowych zainaugurowała rywalizację. Pierwsze zawody w slalomie gigancie zgromadziły na starcie w Jurgowie 52 alpejek i alpejczyków z 10 klubów z całej Polski.   W galerii fotoreportaż
XLI Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach i kn rozpoczęta.

Zawodami 3 stycznia na obiektach średnich skoczni  rozpoczęła się 41  Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach i kombinacji norweskiej.  W rywalizacji wzięło udział  6 skoczkiń oraz 66 skoczków. Natomiast w kombinacji norweskiej sklasyfikowanych zostało 37 zawodników w tym jedna dziewczyna. W galerii fotoreportaż.
( 9 Stycznia 2018)
III Zakopiańska Liga Biegowa klasyfikacja końcowa.

Sylwestrowym Biegiem zakończyły się zmagania III Zakopiańskiej Ligi Biegowej.  W rankingu końcowym najlepsi okazali się zakopiańczycy  Anna Gąsienica Roj z TG Sokół  oraz Patryk Rydziński  Łącznie sklasyfikowanych zostało 47  biegaczek i biegaczy. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.
( 4 Stycznia 2018)
Zakopiański Bieg Noworoczny wygrywają Anna Aresniuk z Torunia i Rafał Klecha z Zakopanego.

Anna Aresniuk z Torunia powtórzyła sukces z poprzedniego dnia i pewnie wygrała  bieg rozegrany na rozpoczęcie Nowego Roku. Wśród panów triumfował zakopiańczyk   Rafał Klecha. W  zawodach noworocznych wystartowało 69 biegaczek i biegaczy. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.  W galerii fotoreportaż  MOSiR z biegu
( 2 Stycznia 2018)
III Zakopiański Bieg Sylwestrowy.

Anna Arseniuk z Torunia i Patryk Rydzinski z Zakopanego wygrali III Zakopiański Bieg Sylwestrowy. W kategorii Nordic Walking wygrali Kasia i Sławomir Radziszewscy z Zakopanego.   W galerii fotoreportaż MOSiR z biegu
( 31 Grudnia 2017)
Bezpłatny wstęp na lodowiska

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula informuje, że na mocy umowy wzajemnej Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem również w tym sezonie zimowym zapewniony będzie bezpłatny wstęp na lodowisko dla dzieci i młodzieży z zakopiańskich szkół podstawowych i gimnazjów.
( 27 Grudnia 2017)
Mecz piłkarski miast partnerskich

Zgodnie z wieloletnią tradycją także i w tym roku, 16 grudnia, drużyny miast partnerskich Zakopanego i Sopotu spotkały się na stadionie COS Plato, by w prawdziwie zimowych warunkach rozegrać mecz piłkarski.
Porozumienie w sprawie 5. Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz stacje narciarskie Szymoszkowa, Harenda i PKL 15 grudnia podpisali porozumienie o organizacji 5. Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Stację Szymoszkowa reprezentował prezes Jan Walkosz, stację Harenda prezes Wojciech Strączek i Jan Bachleda Curuś, a spółkę PKL członek Zarządu Łukasz Chmielowski.
( 19 Grudnia 2017)
Sezon zimowy w Zakopanem rozpoczęty .

W Zakopanem jest coraz bardziej świątecznie i zimowo. Biało, śnieżnie, po prostu pięknie! Na potwierdzenie tych słów 16 grudnia na Krupówkach przy oczku wodnym Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula wraz z Prezydentem partnerskiego miasta Sopot Jackiem Karnowskim oficjalnie otworzyli sezon zimowy w Zakopanem.
( 16 Grudnia 2017)
Powiatowy turniej mini koszykówki ID chłopców wygrywa SP 3

Chłopięca drużyna z SP nr 3 w Zakopanem wygrali powiatowy turniej  mini koszykówki rozegrany 14 grudnia w ramach Igrzysk Dzieci. Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbyłą się w hali sportowej przy ul Chramcówki.