START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Orlen CUP
Deszczowa rywalizacja w III letniej edycji ORLEN Cup w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Podopieczni Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "ORLEN Szukamy Następców Mistrza" rozpoczęli rywalizację w III letniej edycji zawodów ORLEN Cup. Arenami zmagań był kompleks Średniej Krokwi im. Bronisława Czecha w Zakopanem oraz trasy biegowe w Kościelisku. W sobotę rozegrany został pierwszy z dwóch konkursów skoków narciarskich oraz zawody w kombinacji norweskiej. Przez cały dzień pogoda nie rozpieszczała uczestników, a obfite opady deszczu utrudniały rywalizację.
( 24 Września 2023)
Uroczyste podsumowanie XIX edycji Programu ORLEN Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 20 maja 2023 roku w Centrum Kongresowym w Szczawnicy odbyło się uroczyste podsumowanie XIX edycji zawodów ORLEN Cup, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „ORLEN Szukamy Następców Mistrza”. Tego dnia nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy minionego sezonu, najlepsze kluby oraz trenerzy, którzy stoją za sukcesami następców mistrza, a nagrody laureatom wręczali m.in. Adam Małysz i Kamil Stoch.
( 23 Maja 2023)
Finałowe zawody ORLEN Cup za nami
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Za nami wielki finał Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – ORLEN Szukamy Następców Mistrza. W sobotę, 18 marca 2023 na skoczni o rozmiarze HS-75 w Szczyrku oraz trasach biegowych Kubalonki odbyły się ostatnie tej zimy zawody z cyklu ORLEN Cup. Podczas finałowej rywalizacji najwięcej złotych medali zdobyli reprezentanci KS Chochołów, którzy trzykrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium.
( 22 Marca 2023)
Trzy zwycięstwa Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego w piątkowych zawodach ORLEN Cup w Szczyrku
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Uczestnicy Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – ORLEN Szukamy Następców Mistrza rozpoczęli zmagania w finałowej edycji zawodów ORLEN Cup. W piątek na skoczni HS-75 w Szczyrku rozegrany został konkurs skoków w sześciu kategoriach wiekowych oraz skok do kombinacji norweskiej w pięciu grupach. Do rozdania było 11 kompletów medali, a najwięcej zwycięstw zapisali na swoim koncie zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, którzy trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. 
( 21 Marca 2023)
Cztery złota w finale dla Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Na skoczni HS-44 w Szczyrku oraz trasach biegowych Kubalonki rozegrana została finałowa edycja zawodów ORLEN Cup Kids, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – ORLEN Szukamy Następców Mistrza. Ostatnie w sezonie zmagania najmłodszych uczestników zdominowali reprezentanci Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, którzy zdobyli wszystkie złote medale. 
( 17 Marca 2023)
III etap ORLEN Cup za nami!
(żródło: skijumping.pl)

 Przedostatnia sobota lutego była kolejnym dniem zaciętej rywalizacji w ramach III edycji zawodów ORLEN Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - „ORLEN Szukamy Następców Mistrza”. Ponad 100 zawodników pojawiło się na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku, gdzie wręczono komplet medali w sześciu kategoriach. Po dwa złote krążki zdobyli przedstawiciele KS Chochołów i AZS Zakopane, natomiast po razie brylowali zawodnicy reprezentujący barwy KS Rutkow-ski oraz TJ Dukla Frenstat.
( 20 Lutego 2023)
III edycja ORLEN Cup na Skalitem w Szczyrku
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kompleks Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku jest areną zmagań w III edycji zawodów ORLEN Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. W piątek na Skalitem najlepiej zaprezentowali się zawodnicy klubu AZS Zakopane, którzy dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. 
( 17 Lutego 2023)
Trzy złota dla KS Chochołów w II edycji ORLEN Cup Kids
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę, 29 stycznia 2023 roku najmłodsi uczestnicy Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – ORLEN Szukamy Następców Mistrza rywalizowali w II edycji zawodów ORLEN Cup Kids. Podczas konkursu w Zakopanem najwięcej złotych medali zdobyli reprezentanci Klubu Sportowego Chochołów, którzy trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.
( 1 Lutego 2023)
Sześć medali dla Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego w kombinacji norweskiej
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Bieg kombinatorów norweskich zakończył trzydniowe zmagania uczestników Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – ORLEN Szukamy Następców Mistrza w II zimowej edycji zawodów ORLEN Cup. Na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem bardzo dobrze spisali się reprezentanci Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, którzy sześciokrotnie stanęli na podium sobotnich zawodów. 
( 23 Stycznia 2023)
Skoczkowie zakończyli zmagania w II edycji ORLEN Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Przy prawdziwie zimowej aurze skoczkowie narciarscy walczyli o medale II edycji zawodów ORLEN Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „ORLEN Szukamy Następców Mistrza”. Cały Kompleks Średniej Krokwi im. Bronisława Czecha w Zakopanem pokryty był białym puchem, dzięki czemu warunki na skoczni były znakomite. 
( 20 Stycznia 2023)
Śnieżne zawody ORLEN Cup na Średniej Krokwi
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W czwartkowe przedpołudnie skoczkowie narciarscy rozpoczęli rywalizację w II tej zimy edycji zawodów ORLEN Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „ORLEN Szukamy Następców Mistrza”. Areną zmagań był Kompleks Średniej Krokwi w Zakopanem. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu KS Chochołów, którzy dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. 
( 20 Stycznia 2023)
ORLEN Cup Kids w Zakopanem. Walka na skoczniach i w kombinacji norweskiej
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę w Zakopanem rywalizowali uczestnicy pierwszego zimowego spotkania z ORLENCup Kids. Najmłodsi sportowcy rywalizowali na skoczniach HS-25 i HS-40 oraz w kombinacji norweskiej.
( 23 Grudnia 2022)
Pięć kategorii w rozstrzygającej rywalizacji w ORLENCup I
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Rywalizacja biegowa w kombinacji norweskiej zakończyła pierwsze zimowe spotkanie z ORLEN Cup. Na trasach w Zakopanem rozdano medale w pięciu kategoriach.
( 17 Grudnia 2022)
Sześć konkursów, sześciu zwycięzców. Kolejny Dzień ORLENCup I
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kolejny dzień rywalizacji w ORLENCup w Zakopanem rozpoczął się od niepewnych warunków pogodowych. W stolicy Tatr nad ranem pojawiła się mgła i lekki wiatr. Organizatorzy zdecydowali zatem o rozegraniu serii konkursowych bez serii próbnej.
( 17 Grudnia 2022)
Pierwsze medale zimowej edycji ORLEN Cup rozdane
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Pierwszy dzień rywalizacji w zimowej edycji ORLEN Cup i ORLEN Cup Kids to zmagania na skoczniach HS105 i HS 70. O medale walczyli podopieczni Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "ORLEN Szukamy Następców Mistrza". Zawody w kompleksie skoczni w Zakopanem potrwają do niedzieli, 18 grudnia.
( 16 Grudnia 2022)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023