START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów – decydujące rozstrzygnięcia w Londynie
(żródło: Lang Team)

 Stu Król WPKiW wygrał czwarty etap ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów i został zwycięzcą klasyfikacji generalnej wyścigu. W klasyfikacji VIP triumfował Robert Kubica z ORLEN Team, który był najszybszy w swojej kategorii na każdym z czterech etapów. W finałowej rozgrywce na wirtualnej trasie w Londynie brali udział także goście specjalni Witold Bańka, szef WADA oraz Czesław Lang, dyrektor generalny Tour de Pologne. Transmisję przeprowadził Eurosport.
( 4 Czerwca 2020)
WIELKI FINAŁ ORLEN E-TOUR DE POLOGNE AMATORÓW
(żródło: Lang Team)

 Przed nami czwarty, finałowy etap ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów. W sobotę 30 maja kolarze będą ścigać się na wirtualnej trasie w Londynie. W stawce ponownie pojawią się gwiazdy grupy sportowej ORLEN – Robert Kubica, Anita Włodarczyk czy Kuba Przygoński. Na starcie zobaczymy także gości specjalnych: Witolda Bańkę, przewodniczącego Światowej Agencji Antydopingowej oraz Czesława Langa, dyrektora Tour de Pologne. W wyścigu może wziąć udział każdy, kto ma trenażer smart i aplikację Zwift.  
( 29 Maja 2020)
ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów – wielkie emocje w Yorkshire
(żródło: LANG TEAM)

  Prawie 900 kolarzy wystartowało w trzecim etapie ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów. 30-kilometrową trasę w Yorkshire najszybciej pokonał Stu, a wśród VIP-ów triumfował Robert Kubica z Orlen Teamu. Za tydzień finałowy etap wirtualnego wyścigu. 
( 25 Maja 2020)
ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów wkracza w decydującą fazę
(żródło: Lang Team)

 Przed nami trzeci etap ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów. W sobotę 23 maja kolarze amatorzy, a także zawodowcy będą się ścigać na trenażerach na wirtualnej trasie w Yorkshire. O zwycięstwo rywalizować będą między innymi Robert Kubica, Bartosz Zmarzlik i Anita Włodarczyk z grupy sportowej ORLEN. Powalczyć z nimi będzie mógł każdy, kto ma trenażer smart i aplikację Zwift.  
( 21 Maja 2020)
ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów na półmetku
(żródło: Lang Team)

 Niemal 900 kolarzy wystartowało w drugim etapie wirtualnego wyścigu ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów. Tym razem kolarze mieli do pokonania wymagającą trasę w Innsbrucku. Po raz drugi najszybszy okazał się uczestnik o pseudonimie „Stu Król WPWiK”. W kategorii VIP najlepiej spisał się Robert Kubica. Zawody transmitowane były w Eurosporcie 1.
( 18 Maja 2020)
PRZED NAMI DRUGA ODSŁONA ORLEN E-TOUR DE POLOGNE AMATORÓW
(żródło: Lang Team)

 W sobotę 16 maja o godzinie 10:45 rozpocznie się drugi etap wirtualnego wyścigu kolarskiego ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów. Na starcie znów pojawią się największe gwiazdy sportu, między innymi Robert Kubica, Bartosz Zmarzlik, Dariusz Baranowski i Tomasz Marczyński. W wyścigu może wziąć udział każdy, kto ma trenażer smart z funkcją współpracy z aplikacją Zwift. ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów będzie transmitowany w Eurosporcie 1.    
( 14 Maja 2020)
NOWY TERMIN 77. TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR
(żródło: Lang Team)

 Tegoroczny Tour de Pologne UCI World Tour odbędzie się w dniach 5-9 sierpnia – wspólnie zadecydowali organizatorzy i Międynarodowa Unia Kolarska. Przesunięcie terminu i skrócenie wyścigu z siedmiu do pięciu etapów związane jest z pandemią koronawirusa. 77. Tour de Pologne będzie pierwszym wyścigiem etapowym w kalendarzu UCI World Tour po długiej przerwie.
( 6 Maja 2020)
ORLEN LANG TEAM RACE – CYKL KOLARSKICH WYŚCIGÓW DLA AMATORÓW W 2020
(żródło: Lang Team)

 ORLEN Lang Team Race to nowy cykl kolarskich wyścigów szosowych dla amatorów organizowany przez Lang Team. W przyszłym roku w ramach tego wydarzenia  odbędą się trzy wyścigi: w Bukowinie Tatrzańskiej, Rzeszowie i Bytowie. Sponsorem Tytularnym projektu został  PKN ORLEN.  
( 11 Grudnia 2019)
KOLARSKI ORLEN WYŚCIG NARODÓW 2020 W RZESZOWIE
(żródło: LANG TEAM)

 Rzeszów będzie gospodarzem kolarskiego ORLEN Wyścigu Narodów w 2020 roku. Zawody odbędą się 29-30 sierpnia i będą finałową imprezą cyklu UCI Nations Cup U23.  
( 6 Listopada 2019)
ZNAMY NAJPIĘKNIEJSZE MIASTA 76. TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR
(żródło: Lang Team fot. Szymon Gruchalski)

 Kopalnia Soli „Wieliczka”, Siemianowice Śląskie oraz BUKOVINA Resort zwyciężyły w konkursie Najpiękniejsze Miasto 76. Tour de Pologne UCI World Tour. Specjalne wyróżnienia otrzymały Jaworzno, Zabrze i Województwo Śląskie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Hotelu InterContinental Warszawa.    
( 10 Października 2019)
Mohoric najlepszy w Bukowinie, Sivakov zwycięzcą Tour de Pologne
(żródło: Lang Team)

 Matej Mohoric (Bahrain Merida) w wielkim stylu wygrał siódmy etap 76. Tour de Pologne UCI World Tour z BUKOVINA Resort do Bukowiny Tatrzańskiej. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej CARREFOUR został Pavel Sivakov (Team Ineos).  W galerii fotoreportaż
( 9 Sierpnia 2019)
Tour de Pologne Amatorów. Kolarskie święto i szczytny cel.
(żródło: Lang Team)

 Adam Wójcik (In Mogilany Cycling Team) wśród mężczyzn i Aleksandra Tecław (Medicover) uzyskali najlepsze czasy w tegorocznym Tour de Pologne Amatorów. W wyścigu wzięło udział niemal 2600 kolarzy. W tym roku wyścigowi przyświecał szczytny cel – część wpisowego będzie przeznaczona na pomoc w rehabilitacji Ryszarda Szurkowskiego.   W galerii fotoreportaż
( 9 Sierpnia 2019)
Jonas Vingegaard zwycięzcą etapu i nowym liderem Tour de Pologne
(żródło: Lang Team)

 Jonas Vingegaard (Team Jumbo – Visma) wygrał szósty etap 76. Tour de Pologne UCI World Tour z Zakopanego do Kościeliska i został nowym liderem wyścigu. Najlepszy z Polaków Rafał Majka był dziś piąty, a w klasyfikacji generalnej zajmuje dziewiątą pozycję.   W galerii fotoreportaż
( 8 Sierpnia 2019)
KINDER+SPORT MINI TOUR DE POLOGNE 2019 ZAKOŃCZONY!
(żródło: Lang Team)

 W czwartek w Kościelisku zakończyły się zmagania dzieci i młodzieży w cyklu Kinder+Sport Mini Tour de Pologne 2019. Ależ to były emocjonujące wyścigi, no i wspaniałe Parady najmłodszych adeptów kolarstwa. Wszystko zatem już jest jasne.
( 8 Sierpnia 2019)
MEZGEC WYGRYWA W BIELSKU-BIAŁEJ, ACKERMANN LIDEREM
(żródło: Lang Team fot. Szymon Gruchalski)

 Luka Mezgec (Mitchelton Scott) wygrał piąty etap 76. Tour de Pologne UCI World Tour z Kopalni Soli „Wieliczka” do Bielska-Białej. Liderem klasyfikacji generalnej CARREFOUR pozostaje Pascal Ackermann (Bora-Hansgrohe).       
( 7 Sierpnia 2019)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020