START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Lekkoatletyka
Samsung Athletic CUP Warszawa. Bartek Perucki z Rabki na podium!.
(żródło: W. Perucki MOS Rabka)

W rozegranym w Warszawie finale cyklu Samsung Athletic Cup (SAC) 2008 doskonale spisał się zawodnik klubu MKS MOS Rabka-Zdrój -korzeniowski.pl.  Bartłomiej Perucki,  który zajął trzecie miejsce w skoku w dal (6,09m) i siódme w biegu na 300m ( 38,32s r.ż.).  Warto dodać że był jedynym zawodnikiem który, uzyskał prawo startu w dwóch konkurencjach. Więcej na stronie: www.mks-mos.rabka.pl
( 18 Czerwca 2008)
Podwójne mistrzostwo Krakowa dla rabczanina Bartłomieja Peruckiego
(żródło: W.Perucki www.mks-mos.rabka.pl)

Doskonale spisał się Bartłomiej Perucki ( MKS-MOS Rabka-Zdrój -korzeniowski.pl) w Otwartych Mistrzostwach Krakowa Młodzików zdobywając dwa złote medale- w  skoku w dal z  doskonałym wynikiem 6,33m(rekord życiowy) i w biegu na 300m z rezultatem 38,71s (również rekord życiowy). Klaudia Derek zajęła trzecie miejsce w konkursie pchnięcia kulą z wynikiem 8,84m i piąte miejsce w rzucie oszczepem -wynik 23,56m.
( 1 Czerwca 2008)
Samsung Athletic Cup - Sukcesy młodych lekkoatletów z Rabki
(żródło: W.Perucki www.mks-mos.rabka.pl)

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS-MOS Rabka-Zdrój na zawodach Samsung Athletic Cup , ktore odbyły sie 14 maja 2008 r w  Częstochowie
( 15 Maja 2008)
"Polska Biega" Sztafeta Warszawa- Kraków - Zawody w Nowym Targu
(żródło: logo www.polskabiega.pl)

Rzecznik prasowy Tatrzańskiego Związku Narciarskiego Czesław Fluder został przez Roberta Korzeniowskiego zaproszony do udziału w biegu sztafetowym rozgrywanym w ramach akcji "Polska Biega".  Sztafeta biegnie na trasie Warszawa - Kraków.  Jej uczestnicy to znani dziennikarze radia, prasy i telewizji.
( 14 Maja 2008)
II Masowy Bieg "Pieniny 2007"
(żródło: )

 W miniony piątek w Szczawnicy odbył się II Międzynarodowy Bieg  Masowy "Pieniny 2007", j w Zawodach wystartowało około 500 osób ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych. z Polski  oraz Słowacji . Organizatorzy dla najlepszych przenaczyli Puchary i cenne nagrody rzeczowe. Organizatorami imprezy byli: Fundacja Dzieci Pienin z Krościenka nad Dunajcem, Urząd Miasta , Publiczne Gimnazjum , Klub Sportowy "Pieniny" w Szczawnicy, Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Nowym Targu, Graniczna Placówka Kontrolna Straży Granicznej w Niedzicy, rozlewnia naturalnej wody mineralnej "Kinga Pienińska" w Krościenku oraz  Grupa Podhalańska GOPR.
( 16 Października 2007)
Ogólnopolskie Biegi Przełajowe UKS-ów Nowy Targ
(żródło: )

5 pażdziernika na lotnisku w Nowym Targu odbyły się 0gólnopolskie Biegi Przełajowe Uczniowskich Klubów Sportowych.  W zawodach organizowanych przez PZN Kraków oraz Powiatowy SZS w Nowym Targu wzięło udział ponad 200 dziewcząt i chlopców z roczników 1992-95   W galerii  fotoreportaż z zawodów !!! Pełne wyniki biegów do pobrania tutaj w formacie pdf !!!
( 16 Października 2007)
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Poronin
(żródło: )

10 października w Poroninie rozegrane zostały Sztafetowe Gminne Biegi Przełąjowe o puchar prezesa LKS Poroniec.  W zawodach wzięli udział uczniowie 5 szkół podstawowych oraz 3 gimnazjów.  Organizatorem zawodów byli: Zespół Szkół im. Legionów Polskich Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Poroninie przy wsparciu Urzędu Gminy Poronin oraz LKS Poroniec . W galerii fotoreportaż z zawodów autorstwa M. Tragarz.
( 11 Października 2007)
Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Jabłonka
(żródło: )

W sobotę 29.09.2007 r. na stadionie sportowym w Jabłonce zostały przeprowadzone biegi przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. W zawodach wzięło udział 180 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Jabłonka.     Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka oraz Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Jabłonce.     Po zakończeniu zawodów odbyła się dekoracja najlepszych zawodników. Puchary oraz medale wręczyli Wójt Gminy Jabłonka Pan Antoni Karlak oraz Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół Pani Maria Staszkiewicz . Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz klasyfikację drużynową.
( 4 Października 2007)
Biegi przełajowe na trasach w Ludźmierzu
(żródło: )

W Ludźmierzu odbyły się gminne zawody w biegach przełajowych szkół podstawowych. Zawody wywołały olbrzymie zainteresowanie.  Na starcie stanęło łącznie 349 zawodników i zawodniczek z 18 placówek gminy Nowy T arg.  Dla pierwszych sześciu zawodników z każdej kategorii przygotowano pamiątkowe dyplomy a pierwsza trójka uhonorowana została dodatkowo medalami i pucharami. 
( 26 Września 2007)
III Maraton Gorce.
(żródło: )

  Już po raz III  na trasie Krościenko- Nowy Targ odbył się  Maraton Gorce . W tym roku zawodnicy musieli zmagać się rownież z pogodą - deszcz  spowodował że trasa w wiekszości była błotnista.  
( 2 Września 2007)
Srebrny medal Leszka Behounka w wieloboju.
(żródło: )

Ze srebrnym medalem z XV Międzynarodowych Mistrzostw Polski Weteranów Lekkiej Atletyki w Wielobojach rozgrywanych w Stargardzie Szczecińskim powrócił reprezentant Zakopanego Leszek Behounek. Zawodnik z Zakopanego startował w pięcioboju klasycznym w skład którego wchodzą: bieg na 200 metrów, skok w dal, rzut oszczepem, rzut dyskiem oraz bieg na 1500 metrów.
( 21 Czerwca 2007)
Mityng lekkoatletyczny Samsung Athletic Cup 2007 w Krakowie
(żródło: )

3 czerwca 2007 - na stadionie Wawelu Kraków zakończyły się czwarte zawody tegorocznego cyklu Samsung Athletic Cup. W imprezie wzięło udział ponad 500 młodych lekkoatletów z województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Imprezie przyglądał się były mistrz świata w trójskoku Zdzisław Hoffmann z Samsung Team."
( 6 Czerwca 2007)
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Poronin 25 X 2006
(żródło: )

25 października w rejonie  Galicowej Grapy w Poroninie przeprowadzone zostały  Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe. Organizatorem zawodów był Urząd Gminy oraz Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Poroninie . W galerii fotoreportaż z zawodów Michała Tragarza.!!!! Wyniki poniżej
( 26 Października 2006)
26 września Czwórbój lekkoatletyczny SP Dziewcząt.
(żródło: )

Czwórbój lekkoatletyczny  Dziewcząt Szkół Podstawowych składa się z Skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegów: na dystansie 60 oraz 600 m. Zmagania odbyły się stadionie przy ulicy Orkana.. a zawody zorganizowane zostały przez Wydział Sportu i Turystyki UM Zakopane.   Pełne wyniki techniczne do pobrania w formacie excela tutaj!!!!!! W galerii fotoreportaż z zawodów.
( 26 Września 2006)
28 września Czwórbój Lekkoatletyczny SP chłopców.
(żródło: )

Dzien po dziewczętach na stadionie przy ulicy Orkana zmierzyli się w czwórboju lekkoatletycznym chłopcy.  Reprezentacje 13 szkół podstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego startowały w : biegu na 60 m, biegu na 1000 m oraz w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Szkoła Podstawowa nr 9 w  Zakopanem  wystawiła dwie reprezentacje,  z tym że druga startowała poza konkursem. Zawody organizowane były przez Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Zakopane.  Pełne wyniki techniczne do pobrania w formacie excela tutaj!!!!!! W galerii fotoreportaż Roberta Wichra  z zawodów!!!!!
( 28 Września 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (180-194)(195-209)(210-224)(225-239)(240-250) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024