START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Snowboard
Mistrzostwa Polski w snowboardzie.
(żródło: )

13-14.03 (wczoraj i dzisiaj) w Nowym Targu odbyły się: (Międzynarodowe) Mistrzostwa Polski Seniorów w slalomie gigancie równoległym (Międzynarodowe) Mistrzostwa Polski Seniorów w slalomie równoległym Mistrzostwa Polski Juniorów w slalomie gigancie równoległym Mistrzostwa Polski Juniorów w slalomie równoległym Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w slalomie równoległym
( 15 Marca 2007)
Mistrzostwa Polski Seniorów w Snowboardcrossie - dominacja zawodników AZS!10.03.2007, Korbielów.-
(żródło: )

Zawodnicy AZS Zakopane zdominowali Mistrzostwa Polski Seniorów FIS w Snowboardcrossie (SBX) rozegrane na Pilsku w Korbielowie. Wśród mężczyzn 6 naszych crossowców uplasowało się w pierwszej dziesiątce (miejsca 1, 2, 4, 6, 7, 10)! Jak na obecną wiosenną aurę, warunki śniegowe na trasie były nadspodziewanie dobre. W zawodach nie wystartował nasz najlepszy zawodnik Mateusz Ligocki (AZS Zakopane). "Matys" startuje w Pucharze Świata FIS w Stanach Zjednoczonych.
( 11 Marca 2007)
AM Tour Burton in Poland Białka Tatrzańska
(żródło: )

3 marca w Białce Tatrzańskiej na Kotelnicy rozegrane zostały kolejne zawody z cyklu Burton Amtour. Poniżej przedstawiamy wyniki
( 8 Marca 2007)
Licealiada i Gimnazjada Województwa Małopolskiego w Snowboardzie.
(żródło: )

1 i 3 marca w Rabce Zdroju odbyła się Wojewódzka  Gimnazjada  i Licealiada w snowboardzie.  Zawody zorganizowane były przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy, Powiatowy SZS Nowy Targ i MOS Rabka Zdrój. W zawodach wzięło udział 144  dziewcząt i chłopców z całego województwa.
( 7 Marca 2007)
Kolejny udany start zawodników AZS/SMS w eliminacjach do OOM Zwardoń, 04.02.2007.
(żródło: )

Kolejny udany start zawodników AZS/SMS w eliminacjach do OOM Zwardoń, 04.02.2007.  Około godziny 14:30 zakończyły się drugie zawody eliminacyjne do Mistrzostw Polski Juniorów (OOM). Zawodnicy AZS/SMS Zakopane ponownie zaprezentowali się bardzo dobrze w konfrontacji ze wszystkimi najlepszymi juniorami w Polsce.
( 5 Lutego 2007)
Arosa Mistrzostwa Świata w Snowboardzie 19 miejsce Karoliny Sztokfisz.
(żródło: )

Dzisiaj (16 I) w Szwajcarskiej Arosie rozegrane zostały kolejne konkurencje Mistrzostw Świata w Snowboardzie.  Przeprowadzono   zwody w gigancie równoległym  Wśród kobiet w kwalifikacjach wystąpiła Karolina Sztokfisz . Jadąca na czerwonej trasie zawodniczka AZS-SMS    rywalizowała z  Czeszką Zuzaną Vojtechovą . Polska snowboardzistka z czasem 40,7 0 zajęła 19 pozycję co nie pozwoliło jej  niestety wystartować w finałach.  17 stycznia Karolina wystąpi w slalomie równoległym na czerwonej trasie w parze z  jadącą na niebieskiej reprezentantką Rosji Aleną Kuleshovą.
( 16 Stycznia 2007)
MŚ w snowboardzie Arosa .Udany występ Polaków w SBX.
(żródło: )

Od soboty w szwajcarskiej Arosie trwają  snowboardowe mistrzostwa świata.   W  sobotnich   eliminacjach  SBX (snowboardcrossu) startowało dwóch Polaków (obaj AZS-AWF Kraków-Zakopane): Mateusz Ligocki oraz Rafał Skarbek-Malczewski . Poniżej zamieszczamy relację "na gorąco" trenera Kadry SBX, Marcina Sitarza:
( 14 Stycznia 2007)
Eliminacje do OOM w Snowboardzie!!
(żródło: )

13 Stycznia w Białce Kaniówce  przeprowadzono pierwsze zawody eliminacyjne do Ogólnopolskiej Olompiady Młodzieży w snowboardzie. Świetnie spisali się zawodnicy AZS/SMS Zakopane podczas zakończonych przed kilkoma godzinami ogólnopolskich zawodów juniorów i juniorów młodszych w slalomie gigancie.W rywalizacji juniorów (roczniki 1987-1991) wspaniale zaprezentował się młodziutki Tomasz Król (AZS/SMS) , który wygrał ze wszystkimi juniorami w Polsce!
( 13 Stycznia 2007)
29-30 XII Snowboardcross Iran
(żródło: )

Teheran, 29-30.12.2006. Zawody snowboardcross odbyły się na szczycie pasma Tochal (prawie 4000 m n.p.m.) wznoszacego sie nad stolicą Iranu. Pierwszego dnia zawodów bezkonkurencyjny okazał się Michał Goły (AZS-AWF Katowice), wyprzedzając najlepszego aktualnie reprezentanta Francji, czołowego zawodnika Pucharu Świata Pierre'a Vaultier i Mateusza Ligockiego (AZS-AWF Kraków-Zakopane). Na czwartym miejscu uplasował się Tony Ramoin . Jakub Ossowski (AZS-SMS) 7 po eliminacjach, nie awansował do półfinału i został sklasyfikowany na 11 miejscu, Jan Poniński na miejscu 13, a Tomasz Król (AZS-SMS) na 15.
( 4 Stycznia 2007)
Bad Gastein Sukces Karoliny Sztokfisz.
(żródło: )

Karolina Sztokfisz podczas wczorajszych zawodów Pucharu Świata w Bad Gastein zajęła 16 miejsce w slalomie równoległym seniorów. Jest to jej najlepszy rezultat  w zawodach  Pucharu Świata . W dniu dzisiejszym pierwszy przejazd  byłby lepszy niż wczorajszy, ale Karolina niestety nie ukończyła go i ostatecznie skalsyfikowaną ją na 32 miejscu. W Bad Gastein z Karoliną Sztokfisz Polskę reprezentuje Przemysław Buczyński -zawodnik  AZS AWF Zakopane Kraków . Podczas zawodów Pucharu Świata zajął analogicznie 42 i 44 miejsce.  Nasi zawodnicy przebywają w  Austrii pod opieką trenera Michał Sitarza Seniora. Jutro (22)w Bad Gastein kolejny dzień w trakcie którego rozgrywany będzie  slalom równoległy tym razem w ramach Pucharu Europy .  info i fot Michał Sitarz www.azs-sms.com
( 21 Grudnia 2006)
Treningi Snowboardzistów.
(żródło: )

Trwają przygotowania do nowego sezonu zimowego snowboardzistów. Śnieg jest tylko na lodowcu zawodnicy zakopiańskiego AZS, Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz reprezentancji snowbordcrossowej kadry  przebywali już trzykrotnie na obozach  w rejonie lodowca  Hintertux. O cyklu przygotowań mówi trener Michał Sitarz.
( 24 Października 2006)
Nendaz - rewelacyjny start Marczułajtis
(żródło: )

Jagna Marczułajtis (AZS AWF Kraków Zakopane) wygrała w szwajcarskim Nendaz zawody w slalomie równoległym zaliczanym do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W finale zjechała doskonale pokonując Szwajcarkę Danielę Meuli, aktualną liderkę PŚ. Polka przegrała z rywalką pierwszy przejazd o 0,08 s, jednak drugi zwyciężyła różnicą 0,16 s. Marczułajtis po zawodach w Nendaz zajmuje  6. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ. Pozostałe nasze reprezentantki - Blanka Isielonis (AZS Katowice) w Szwajcarii zajęła  24 miejsce, a Karolina Sztokfisz (AZS AWF Kraków Zakopane) po problemach na trasie nie zakończyła przejazdu .
( 22 Stycznia 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (300-314)(315-329)(330-344)(345-359)(360-371)

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024