START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty motocyklowe
Myślenice Mistrzostwa Europyw trialu 2009- Józef Topór i Przemek Kaczmarczyk na podium.
(żródło: )

W niedzielę, 19 lipca, odbyła się III runda Mistrzostw Europy w rajdach motocyklowych Trial oraz III runda Pucharu Europy Juniorów. Start do zawodów, bazę imprezy oraz ostatni 15 odcinek zlokalizowano na stadionie KS „Dalin” w Myślenicach. W zawodach wystartowało 35 zawodników. W galerii fotoreportaż z zawodów otrzymany od P. Kaczmarczyka!!!!!!! .
( 20 Lipca 2009)
Erzberg Rodeo 2009
(żródło: P Kaczmarczyk)

W ubiegłym tygodniu w  Austriackim Erzberg Rodeo rozegrane zostały najtrudniejsze zawody Enduro na świecie.  Wśród ponad 1600 zawodników Podhale reprezentowało dwóch : Przemek Kaczmarczyk i Tadeusz Błażusiak. Przemek debiutował w tych zawodach, niestety w finale nie zmieścił się w limicie czasu. Z kolei Tadusz Błażusiak po raz trzeci z rzędu  stanał na najwyższym miejscu podium.     W galerii obszerny fotoreportaż z wyścigu otrzymany od Przemka Kaczmarczyka a poniżej jego relacja z zawodów.!!!!!
( 19 Czerwca 2009)
I Country Cross Pieniny.
(żródło: GCK Krościenko)

Zawody mimo deszczowej aury odbyły się w miłej atmosferze. Uczestnicy stwierdzili, że trudność toru w skali od 1 do 10 wynosiła 8/9 . Pętla liczyła 10 km w bardzo ciężkim terenie. Startowało 32 zawodników natomiast rajd ukończyło 15.
( 3 Czerwca 2009)
Mistrzostwa Polski Bytom Sucha Góra. Sukcesy zawodników AMK Gorce
(żródło: P.Kaczmarczyk AMK Gorce www.pzm.pl)

 30 i 31 maja w Bytomiu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w  trialu motocyklowym. Bardzo dobrze wypadli  zawodnicy AMK Gorce Nowy Targ. W klasyfikacji klubowej nowotarski klub zajmuje pierwsze miejsce z 504 pkt .  W galerii fotoreportaż  z zawodów nadesłany przez P. Kaczmarczyka!!!!
( 3 Czerwca 2009)
II wyścig skuterów śnieżnych.
(żródło: )

Zimowa aura dopisała i przełożony wyścig skuterów śnieżnych odbył się bez przeszkód na Pardałówce w Zakopanem. Na starcie zmagań zoragnizowanych przez Tatrzański Klub Motorowy w Zakopanem staneło blisko 50 zawodników dosiadajacych ryczących zmechanizowanych śnieżnych kotów.  W galerii fotoreportaz z zawodów!!
( 2 Marca 2009)
Zakończenie sezonu w TKM Zakopane.
(żródło: tekst fot E. Chyc Magdzin)

W dniu 20 grudna Tatrzański Klub Motorowy Zakopane obchodził uroczyście zakończenie sezonu motcyklowego 2008. Jednocześnie świętował swój niebywały sukces, jaki osiągnął w tym sezonie - klubowe V-ce Mistrzostwo Polski w kategori Młodzik.
( 22 Grudnia 2008)
Mistrzostwa strefy południowej w trialu Nowy Targ
(żródło: )

 32 zawodników z  Nowego Targu, Krakowa i Słowacji  zmierzyło się w Nowym Targu w V i Vi eliminacji Mistrzostw Strefy Południowej.  Kazdy z uczestników miał do pokonania  czterokrotnie osiem bardzo wymagajacych odcinków wytyczonych na torze treningowym organizatora zawodów klubu AMK Gorce.   W galerii fotoreportaż z zawodów !!!! Wyniki po dostarczeniu przez organizatorów
( 25 Października 2008)
Trial Narodów Andora 2008
(żródło: P.Kaczmarczyk)

Drużynowe Mistrzostwa Świata w tym roku odbyły się  28 września w Andorze w przepięknym mieście Sant Julia De Loria.  Na zawodach Polskę reprezentowali  Przemysław Kaczmarczyk, Gabriel Marcinów, Sebastian Cyrwus, Karol Ceremuga  oraz asystenci  Rafał Luberda, Rysiek Marcinów i Jacek Handzel.  Polacy na 16 ekip zajeli 8 miejsce. W galerii fotoreportaż z zawodów- (fot archiwum drużyny)!!!!
( 11 Października 2008)
Mistrzostwa Polski w Motocrossie Szaflary.
(żródło: )

 28 września na torze crossowym w Szaflarach rozegrano zespołowe Mistrzostwa Polski w motocrossie. Równocześnie była to VII eliminacja MP w klasie MX 65 ccm Zawodniczka zakopiańskiego TKM - Karolina Węgrzyn zajęła trzecie miejsce  i w klasyfikacji generalnej zajmuje czwartą pozycje z 196 pkt . Do trzeciego miejca brakło jej zaledwie 11 pkt.  W galerii obszerny fotoreportaż  zawodów!!!!
( 28 Września 2008)
Trial Szklarska Poręba 2008. Przemek Kaczmarczyk Mistrzem Polski w trialu.
(żródło: )

W dwóch ostatnich eliminacjach Mistrzostw Polski w trialu wystartowali również nowotarżanie. W pierwszym dniu zawodników AMK Gorce wyprzedził tylko Karol Ceremuga z Krakowa. Przemek Kaczmarczyk był drugi a pozostałe  miejsca na podium zajęli nowotarżanie : Konrad Legutko, Gabriel Marcinów, Sebastian Cyrwus i Michał Łukaszczyk.  W galerii fot  otrzymane od Przemka Kaczmarczyka z Szklarskiej Poręby!!!!
( 19 Września 2008)
65 Rajd tatrzański Przemek Kaczmarczyk najlepszy.
(żródło: )

Ponad 60 trialowców z Polski Słowacji i Rosji wystartowało w 65 Rajdzie Tatrzańskim , który rozegrany został w minioną sobotę i niedziele w  rejonie Długiej Polany w Nowym Targu. Najlepiej  trasę  składającą się z 10 bardzo trudnych i błotnistych odcinków pokonał zawodnik nowotarskiego AMK Gorce- Przemysław Kaczmarczyk, który  jest liderem Mistrzostw Polski w tej  konkurencji. Zawody zostały zdominowane przez  gospodarzy, a AMK Gorce zajmuje I-sze miejsce w klasyfikacji klubowej.   W galerii fotoreportaż  z  rajdu!!!!
( 24 Sierpnia 2008)
Mistrzostwa Europy w Trialu Myślenice 2008 Kaczmarczyk pierwszy
(żródło: )

 10 i 11 sierpnia  w Myślenicach rozegrane zostały Mistrzostwa Europy w motocyklowym trialu w klasach Championship, Inetrnational i Junior. W klasie International zwyciężył nowotarski zawodnik  Przemysław Kaczmarczyk, który  wyprzedził Niemca Tobiasa Mullera oraz Słowaka Vladimira Kothaja. Czwarte miejsce wywalczył Karol Ceremuga .  W galerii fotoreportaż z zawodów przesłany przez P. Kaczmarczyka
( 16 Sierpnia 2008)
Nowotarżanie na trialu motocyklowym w Gdyni
(żródło: tekst fot P.Kaczmarczyk)

12 lipca pierwszy raz na wybrzeżu odbyły się  zawody trialowe o Puchar Prezydenta Gdyni.  Z sukcesami wystartowali w nich zawodnicy nowotarskiego AMK Gorce .  W galerii fot nadesłane prez P. Kaczmarczyka
( 17 Lipca 2008)
3 i 4 Runda Mistrzostw Polski Strefy Południowej
(żródło: P. Kaczmarczyk)

3 i 4 rundę  Mistrzostw Strefy Południowej w Nowym Targu wygrali nowotarżanie  z AMK Gorce Konrad Legutko (III runda) i Przemysław Kaczmarczyk (IV runda) W zawodach udział wzięło 29 zawodników, w wiekszości reprezentujących AMK GORCE, ale był także reprezentant Słowacji oraz jedyny zawodnik klasy Classic - Lesław Liszka jadący motocyklem zbudowanym w oparciu o WSK w latach 80-tych ubiegłego wieku, reprezentującym barwy KKCiM SMOK z Krakowa.   W galerii fot otrzymane od P. Kaczmarczyka z zawodów!!!!
( 29 Czerwca 2008)
III Runda Mistrzostw Polski w Motocrossie.
(żródło: Edward Chyc Magdzin TKM Zakopane)

 8 czerwca w Lipnie odbyła się III runda Mistrzostw Polski w Motocrossie  w klasie MX85. Jedyny reprezentant zakopiańskiego TKM   w tej klasie Jan Stachoń Tutoń wywalczył kolejno w pierwszym biegu miejsce VI zaś w drugim biegu VII co w końcowej kwalifikacji  zawodów  dało  mu siódmą pozycję
( 18 Czerwca 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (150-164)(165-179)(180-194)(195-209)(210-224) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024