START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty motocyklowe
Trial III i IV Runda MP Bytom 2008
(żródło: )

 III i IV Runda  Mistrzostw  Polski w Trialu odbyła się w Bytomiu.  Bardzo dobrze zaprezentowali się nowotarscy trialowcy. Oskar Kaczmarczyk w swojej kategorii wywalczył I miejsca a jego tata Przemysław był czwarty. Poniżej komentarz P Kaczmarczyka do zawodów.!!!  W galerii kilka fot  otrzymanych od P. Kaczmarczyka  z zawodów.
( 12 Czerwca 2008)
Mistrzostwa Polski w Motocrossie - sukcesy zakopiańskich zawodników.
(żródło: E. Chyc Magdzin TKM Zakopane)

W rozegranych w Olsztynie i Chełmnie  kolejnych   Rundach  Mistrzostw Polski w Motocrossie bardzo dobrze wypadli zawodnicy zakopiańskiego TKM .  W klasyfikacji klubowej Młodzików zakopiańczycy prowadzą z 133 pkt - wyprzedzając  KM Cros Lublin o 10 pkt . Fot  z  zawodów wkrótce.
( 1 Czerwca 2008)
Motocross w Liptowskim Petrze- sukcesy zakopiańskiego TKM-u
(żródło: E.Chyc TKM)

W miniona niedzielę (25 maja)  w słowackim Liptowskim Petrze u podnóża samotnego Krywania  wystartowali zawodnicy Zakopiańskiego TKM-u  Start w  II eliminacjach Mistrzostw Słowacji potraktowali jako sprawdzian przed najbliższymi eliminacjami Mistrzostw Polski , które odbędą się w  sobotę i niedzielę  w Olsztynie i Chełmnie
( 28 Maja 2008)
I i II Runda Otwartych Mistrzostw Polski w Trialu Błażusiak i Kaczmarczyk w najlepsi.
(żródło: www.pzm.pl)

W miniony weekend w Kamieniołomie  Miękini koło Krzeszowic rozegrano I i II rundę Otwartych Mistrzostw Polski w trialu motocyklowym.  Pomimo wcześniejszych zapowiedzi  o zakończeniu startów w tej dyscyplinie w zawodach wziął udział Tadeusz Błażusiak i wygrał obydwa przejazdy, W sobotę nowotarżanin Przemysław Kaczmarczyk zajął drugie miejsce a w niedzielę był trzeci.
( 12 Maja 2008)
II runda Pucharu PZM w motocrossie- Sukcesy zawodników TKM Zakopane
(żródło: )

3 maja w Rzeszowie rozegrano drugą rundę PZM w Motocrossie. Bardzo dobrze spisali się zawodnmicy zakopiańskiego TKM- Karolina Węgrzyn , Maciej Chyc Magdzin oraz  Jan Stachoń Tutoń zajmując miejsca w  czołówce .  Karolina Węgrzyn  w Rzeszowie była czwarta ale utrzymała prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu PZM w klasie MX65.
( 5 Maja 2008)
Trial w Nowym Targu
(żródło: )

W minioną sobotę na torze trialowym przy ul Szaflarskiej  w Nowym Targu rozegrano I i II rundę Mistrzostw Strefy Południowej w Trialu.  Gospodarze byli bezkonkurencyjni i zajęli czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach.
( 28 Kwietnia 2008)
I Runda Pucharu Polski w Motocrossie. Sukces Karoliny Węgrzyn
(żródło: E. Chyc Magdzin TKM Zakopane)

20.04.2008r w Lidzbarku Warmińskim odbyła się pierwsza runda Pucharu PZM w motocrossie. Tatrzański Klub Motorowy reprezentowało pięciu zawodników. W klasie MX65 rewelacją okazała się nasza zawodniczka Karolina Wegrzyn.
( 21 Kwietnia 2008)
Hells'Gate dla Błażusiaka
(żródło: http://www.tblazusiak.pl)

24-letni Tadeusz Błażusiak, zawodnik fabrycznego teamu KTM, aktualny wicemistrz świata, zwycięża najtrudniejsze włoskie zawody enduro, które zgromadziły całą europejską czołówkę tego sportu. O trudności imprezy świadczy choćby nazwa - Hell's Gate (ang. Piekielne Wrota).
( 11 Lutego 2008)
Trial Narodów Isle of Man 2007
(żródło: )

Drużynowe Mistrzostwa Świata w tym roku odbyły się w Anglii na wyspie Man.   Polskę reprezentowali między innymi Przemysław Kaczmarczyk Sebastian  Cyrwus  Ryszard Marcinów, Karol Ceremuga , Rafał Luberda . Polacy zajełi 6 miejsce w swojej grupie. W galerii fotoreportaż z zawodów fot p. Kaczmarczyk
( 11 Października 2007)
11 i 12 Runda Mistrzostw Polski Nowy Targ
(żródło: )

6 i 7 października w Nowym Targu na torze AMK odbyły się ostatnie w tym sezonie eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Polski w Trialu.   Równocześnie były to eliminacje Pucharu PZM oraz  Pucharu MACEC   Rewelacyjnie pojechali zawodnicy nowotarskiego AMK , którzy powtórzyli ubiegłoroczne sukcesy zajmując w klasyfikacjit Klubow najwyższą lokatę. W klasyfikacji indywidualnej  tytuł wice mistrza Polski uzyskał Przemysław Kaczmarczyk , którego zaledwie  o 12 pkt wyprzedził Tadeusz Błażusiak.  Na trzecim miejscu w tej klasyfikacji uplasował się  również nowotarżanin Sebastian Cyrwus.  W galerii fotoreportaż z zawodów.
( 9 Października 2007)
Trial Narodów
(żródło: )

Drużynowe Mistrzostwa Świata w tym roku odbyły się w Anglii na wyspie Man. Trasa rajdu usytuowana była w mieście Duglas . Sześć sekcji w mokrym lesie, dwie sztuczne, jeden z nich na plaży, drugi obok padoku, pozostałe sekcje na stromych skalnych nad morskich urwiskach z ostrymi sterczącymi do góry kamieniami i zapierających dech przepaściami. Rajd był wyjątkowo trudny i niebezpieczny o czym pierwszy przekonał się nasz maider Rysiek Marcinów, który już na początku rajdu zaliczył lot przepaść i wylądował w szpitalu.
( 3 Października 2007)
IV Runda Pucharu Polski w motocrossie Szaflary .
(żródło: )

  23 września na torze w Szaflarach odbyły się zawody IV Rundy Pucharu Polski w Motocrossie . W rajdzie wzięło udział ponad 170 zawodników z całej Polski, oraz  Mołdawii Słowacji i Ukrainy.Zostali oni  sklasyfikowani w kategoriach 65 ccm, 80 cc, 125 ccm oraz 175 ccm. Spośród zawodników TKM jedynie Karolina Węgrzyn   nie startowała- niestety kontuzja uniemożliwiła jej start ale gorąco dopingowała swoich kolegów klubowych. Organizatorem rajdu był zakopiański klub TKM -pod przewodnictwem Edwarda Chyc Magdzin .  Impreza ze wszech miar udana - pogoda dopisała zawodnicy i kibice W galerii fotoreportaż z zawodów - Fot otrzymane od E. Chyc Magdzin  Pełne wyniki zawodów do pobrania tutaj w formacie excela.
( 27 Września 2007)
IV Runda Pucharu w motocrossie Zakopane. 23 wrzesnia 2007
(żródło: )

   W przyszłą niedzielę(23 września)  na torze motocrossowym w Szaflarach odbędzie się  IV runda Pucharu PZM w motocrossie.  Zawody rozegrane zostaną w klasach 65, 125,80 i pow 175 ccm. Swój udział zapowiedziała czołówka zawodników w tej dyscyplinie . Początek godz 12.50 Organizatorem zawodów jest Tatrzański Klub Motorowy Zakopane.
( 12 Września 2007)
V Lato w Mizernej.
(żródło: )

18 sierpnia w Mizernej odbyłą się cykliczna impreza kulturalna połączona z rozrywką. Jednym z gwoździ programu były pokazy nowotarskich trialowców. "Lato w Mizernej organizowane jest już po raz piąty. Zawsze przychodzą na nie prawdziwe tłumy gości. Ja i moi koledzy Sebastian Cyrus, Szymek  Pyzowski, Oskarek Kaczmarczyk, Kewin  Pieprzak, Jasiek Pieprzak,  Michał  Pyzowski zostaliśmy zaproszeni po raz trzeci przez naszych przyjaciół z gminy Czorsztyn". Mówi Przemysław Kaczmarczyk. W mojej ocenie ta impreza  i tym razem okazała się strzałem w dziesiątkę turyści dopisali przyszli licznie na festyn, był on nie mniej atrakcyjny niż poprzednie. -kontynuuje nasz najlepszy w tym sezonie trialowiec.  W galerii fotoreportaż nadesłany przez P. Kaczmarczyka.
( 18 Sierpnia 2007)
Rajd Tatrzański 2007 Trial Nowy Targ
(żródło: )

11 i12 sierpnia w Nowym Targu odbyły się kolejne eliminacje Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Trialu  oraz kolejne rundy Pucharu Polski w  tej dyscyplinie. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Nowego Targu  Tadeusz Błażusiak, Przemysław Kaczmarczyk oraz Sebastian Cyrwus zajmujac czołowe miejsca w obydwu dniach. W galerii fotoreportaż z zawodów - fot  otrzymane od P. Kaczmarczyka!!!!
( 17 Sierpnia 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (165-179)(180-194)(195-209)(210-224)(225-239) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024