II runda Pucharu PZM w motocrossie- Sukcesy zawodników TKM Zakopane
 dodano: 5 Maja 2008

3 maja w Rzeszowie rozegrano drugą rundę PZM w Motocrossie. Bardzo dobrze spisali się zawodnmicy zakopiańskiego TKM- Karolina Węgrzyn , Maciej Chyc Magdzin oraz  Jan Stachoń Tutoń zajmując miejsca w  czołówce .
 Karolina Węgrzyn  w Rzeszowie była czwarta ale utrzymała prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu PZM w klasie MX65.

Maciej  Chyc Magdzin w klasie MX2 uplasował się na  ósmej pozycji i w klasyfikacji generalnej Pucharu zajmuje 13 pozycję ( nie startował w I rundzie). Tomasz Pacyga zajął 11 miejsce, Bartłomiej Mitera był 18, a Dawid Jaworski 34-y.
 Dobrze spisali się  równiez młodsi zawodnicy: Jan Stachoń Tutoń w klasie MX 85 zajął czwarte miejsce (w obu biegach zajmując również czwarte pozycję), Ernest Koza był 14-y a Karol Sado 23-i
  W tej klasie w klasyfikacji generalnej Jan Stachoń Tutoń zajmuje piąte miejsce  a do poprzedzającego go w klasyfikacji zawodnika brakuje mu  zaledwie 1 pkt
 Karolina Węgrzyn otarła się o podium zaledwie  4 pkt brakło jej do trzeciej lokaty- jechała bardzo równo i w obu przejazdach  była czwarta.  W klasyfikacji generalnej znajduje się na pierwszej pozycji mając 81 pkt w dotychczasowym dorobku. Podobną ilość punktów ma drugi w tabeli Michał Krech z Olsztyna - ale w pierszej rundzie był gorszy od Karoliny więc znajduje się na drugiej pozycji.

Kolejne zawody - III runda Pucharu PZM odbędą się 15 czerwca w Radomiu.