START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty motocyklowe
Country Cross w Lipnicy Wielkiej 24 września.
(żródło: )

24 września w Lipnicy Wielkiej na Orawie rozegrane zostały zawody w Cross country. Organizatorem  wyścigów był Tatrzański Klub Motorowy .   Wspaniała pogoda oraz zaangażowanie miejscowej ludności( rodzinie Węgrzynów, Magierów i rodzin  z domostw położonych w bezpośrednim sąsiedztwie trasy wyścigu ) sprawiły  że impreza była udana..   Na starcie stanęło 87 zawodników w  klasach  65, 80, 125 ccm, Open, Pro i Weteran .  Poniżej przedstawiamy wyniki  otrzymane od organizatora.       
( 26 Września 2006)
Cross Country Lipnica Wielka 24 września
(żródło: )

Wszystkich sympatyków sportu motorowego a szczególnie tych, którzy mają zamiar wystartować zapraszamy   na rajd motocyklowy Cross country ,  który odbędzie się w niedzielę 24.09.2006 w Lipnicy Wielkiej. Ufamy iż ta impreza podobnie jak poprzedno organizowana przez TKM Zakopane odniesie sukces i przybliży tę dyscyplinę sportu szerszej publiczności.
( 20 Września 2006)
Otwarte Zawody motocrossowe o Puchar Tatr 10 września.
(żródło: )

10 września na Równi Szaflarskiej odbyły się otwarte zawody motocrossowe o Puchar Tatr. Organizatorem zawodów był  reaktywowany niedawno Tatrzański Klub Motorowy z Zakopanego . Były to pierwsze zawody organizowane przez TKM - jako zarejestrowanego członka PZM. Wyścigi były obserwowane przez przedstawiciela Głównej Komisji Sportów Motorowych PZM-ot Andrzeja Olszewskiego. Dodatkową atrakcją był wystawiony jako eksponat motocykl Junak, na którym startował niegdyś Andrzej Gąsienica Roj w czasie ostatnich zawodów organizowanych przed laty przez TKM.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!!
( 11 Września 2006)
Jeszcze raz Rajd Tatrzański
(żródło: )

Rajd Tatrzański 2006  Powróćmy jeszcze raz do  OIMP w Trialu. Jak już wcześniej mówiliśmy  Faworytami XI iXII rundy byli nowotarżanie  Tadeusz Błażusiak i Przemysław Kaczmarczyk. Tadeusz Błażusiak  w sobotę i niedzielę zajął 1 miejsce a Przemysław Kaczmarczyk zajął odpowiednio 5 i 4 miejsce pomimo grożnej kontuzji.   W generalnej klasyfikacji Mistrezm Polski w 2006 roku został Tadeusz Błażusiak a Przemysław Kaczmarczyk wywalczył tytuł v-ce mistrzowski .  W klasyfikacji generalnej Pucharu MACEC Przemyław Kaczmarczyk w Grupie "A"   zajął pierwsze miejsce indywidualnie a z Szymonem Pyzowskim również drużynowo uzyskali najweięcej punktów.   W galerii przedstawiamy fotoreportaż z zawodów - Zdjęcia wykonał Łukasz Laskowski z agencji fotograficznej 3art : www.3art.dl.pl "
( 22 Sierpnia 2006)
63 Rajd tatrzański- XI i XII Runda OIMP 19 sierpnia Nowy Targ.
(żródło: )

W rejonie Długiej Polany w Nowym Targu  rozgrywany jest 63 Rajd Tatrzański im Kazimierza Jurgowskiego, który równocześnie jest XI i XII Rundą Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Trialu. Zawody zaliczane są również  jako VII i VIII Runda Pucharu Polski PZM oraz Pucharu MACEC  w tej dyscyplinie.  W zawodach organizowanych przez AMK Gorce w Nowym Targu bierze udział 68 zawodników , którzy na  15 km trasie( 3x 5 km) muszą pokonać łącznie 36 OJO( 3x12).   Każdorazowo dla odcinka OJO limit czasu wynosi 90 sek.
( 20 Sierpnia 2006)
Przygotowania do Rajdu Tatrzańskiego
(żródło: )

Trwają wielkie przygotowania do ostatniej rundy Mistrzostw Polski ,która odbędzie się w 19/20.08.2006 w Nowym Targu w okolicy wyciągu narciarskiego Długa Polana, gdzie oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy .Tymczasem zawodnicy  ostro trenują a organizatorzy szykują trasę
( 14 Sierpnia 2006)
IX i X OIMP w Trialu Bardejow 29-30 lipca - Kaczmarczyk Liderem
(żródło: )

29 i 30 lipca w Słowackim Bardejovie zostały rozegrane IX i X eliminacje Otwartych  Indywidualnych Mistrzostw Polski .  Nowotarżanin Przemysław Kaczmarczyk w sobotnim wyścigu został sklasyfikowany na drugiej pozycji a  w niedzielnym  bezapelacyjnie zwyciężył.   W galerii przedstawiamy zdjęcia otrzymane od P. Kaczmarczyka!!!
( 31 Lipca 2006)
Międzynarodowe MIstrzostwa Słowacji w Country Crossie
(żródło: )

29 i 30 lipca w Słowackim Žaškovie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji w Country Crossie,   O udanych startach mogą powiedzieć zawodnicy Tatrzańskiego Klubu Motorowego w Zakopanem Niesklasyfikowany w pierwszym dniu Maciej Chyc Magdzin w klasie 250 ccm w niedzielnym wyścigu zajął 12 miejsce na 30 startujących . Zmierzył się z całą słowacką czołówką crossowców.
( 31 Lipca 2006)
ME I MŚ w trialu w relacji P. Kaczmarczyka
(żródło: )

  W Mistrzostwach Świata i Europy w trialu w Myślenicach brali udział również nowotarżanie.  Wrazeniami z zawodów podzielił się z naszym Portalem Przemysław Kaczmarczyk.  Poniżej przedstawiamy jego wypowiedź. W galerii z kolei przedstawiamy fotoreportaż przekazany nam przez Przemysława Kaczmarczyka oraz Łukasza Laskowskiego.!!!!
( 14 Lipca 2006)
Mistrzostwa Świata w rajdach motocyklowych trial w Myślenicach
(żródło: )

Myślenice gościły bardzo prestiżową imprezę motocyklową jaką były jedne z edycji Mistrzostw Europy i Świata w trialu. Ostatnie z zawody tej rangi rozegrane zostały w Myślenicach 16 lat temu w 1990 roku . Rajdy trial należą do najstarszych dyscyplin sportów motorowych, która od lat sześćdziesiątych stała się specyficzną dyscypliną charakteryzującą się własnym stylem jazdy, regulaminem i specjalną konstrukcją używanych w niej motocykli.  W galerii fotoreportaż Jarosława Matyjasika!!!!
( 13 Lipca 2006)
Mistrzostwa Europy w Trialu. Nowotarskie akcenty w Myślenicach.
(żródło: )

Mistrzostwa Europy i świata  w rajdach trial w Myślenicach przyciągnęły rzesze kibiców i zawodników z Nowego Targu. Popularność tej dyscypliny ciągle rośnie a atmosferę podgrzewają doskonałe występy Tadeusza Błażusiaka . W trakcie rozegranych mistrzostw Europy pojawili się także zawodnicy z Nowego Targu, którzy wystąpili poza konkurencją w klasie otwartej. Na motocyklach Sherco wystartowali Jakub Krauzowicz i Przemysław Kaczmarczyk.  Fotoreportaż Jarosława Matyjasika przedstawioamy w galerii!!!!
( 13 Lipca 2006)
VII i VIII runda OIMP w Szklarskiej Porębie Nowotarżanie górą,
(żródło: )

W Szklarskiej Porębie w miniony weekend (10 i 11 czerwiec) odbyły się VII i VIII rundy Otwartych Indywidualnych Mistyrzostw Polski . Tradycyjnie czołowe miejsca wywalczyli nowotarżanie.  W pierwszym dniu Tadeusz Błażusiak (startujący w barwach AP Kraków) wywalczył 1 miejsce,. Na 2 pozycji uplasował się Przemysław Kaczmarczyk, 3 miejsce zdobył Jakub Krauzowicz a 4 Jacek Handzel, wszyscy AMK Nowy Targ. W niedzielnym wyścigu triumfował ponownie Tadeusz Błażusiak a Przemysław Kaczmarczyk zajął 3 miejsce, czwarty był Jakub Krauzowicz, a szósty Jacek Handzel.  Fot z zawodów z archiwum Przemysłąwa Kaczmarczyka przedstawiamy w galerii!!!
( 14 Czerwca 2006)
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Polski w Trialu na półmetku
(żródło: )

10 i 11 czerwca w Szklarskiej Porębie odbędą się kolejne zawody w Trialu.  Przeprowadzone będą VII i VIII runda Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Przypomnijmy,  że na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej tej widowiskowej dyscypliny znajduje sie nowotarżanin Przemysław Kaczmarczyk.
( 8 Czerwca 2006)
Puchar Tatr 2006 w motocrossie 21 maja Nowy Targ
(żródło: )

Tor na granicy Nowego Targu i Szaflar był po raz kolejny areną zawodów motocyklowych. Tym razem rywalizowali motocrossowcy w ramach Pucharu Tatr 2006. Sporty motorowe od dawna cieszą się na Podhalu wielką popularnością i tym razem kibice oraz uczestnicy nie zawiedli. Na zawodach wszystkim towarzyszyła wspaniała panorama rozciągająca się na pasmo Tatr i Gorców. Rywalizacja toczyła się w kilku kategoriach: 80 cm, 125 cm, powyżej 125 cm oraz zawodnicy licencjonowani. Wystartowali motocykliści z Polski oraz ze Słowacji, przybyli też zawodnicy licencjonowani. Furorę zrobił Patryk Gudbaj Galica . Ten 14 latek startujący na motocyklu o pojemności 125 cm zajął 2 miejsce zostawiając za sobą wielu doświadczonych motocyklistów.
( 22 Maja 2006)
Trial w Krakowie Kaczmarczyk Liderem Klasyfikacji Generalnej
(żródło: )

13 i 14 maja  w kamieniołomach w Bodzowie  odbyły się kolejne zawody w Trialu.  Były to V i VI runda Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz III i IV runda Pucharu Polski .  Zawody były kolejnym sukcesem nowotarskich zawodników.
( 15 Maja 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (180-194)(195-209)(210-224)(225-239)(240-246) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024