START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty motocyklowe
Trial w Krakowie V/VI runda MP
(żródło: )

13 i 14 maj w krakowie odbędą się kolejne zawody w trialu .   Będzie to  III i IV runda Pucharu Polski oraz V i VI  Runda Otwartych indywidualnych Mistrzostw Polski. zawody odbędą się w kamieniołomach w Bodzowie, ul. Widłakowa.  Następne zawody  w tym cyklu odbędą się dopiero 10 i 11 czerwca w Szklarskiej Porębie . Warto wspomnięć iż po czterech rundach na czele tabeli znajduje się zawodnik AMK Nowy Targ Przemysław Kaczmarczyk. Fotoreportaż z treningu przed zawodami z archiwum Przemysłąwa Kaczmarczyka -przedstawiamy w galerii!!!!
( 11 Maja 2006)
Nitra. Przemysław Kaczmarczyk w czołówce OIMP w Trialu
(żródło: )

  29 i  30 kwietnia w Nitrze na Słowacji rozegrano zawody trialowe zaliczane jako III i IV edycja   do Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski  W sobotnich i niedzielnych zmaganiach drugie miejsce zajął nowotarżanin Przemysław Kaczmarczyk. Pierwsze miejsce wywalczył mistrz Słowacji  Vładimir Kotaj , a na trzeciej pozycji uplasował się bytomianin Łukasz Łapka.  W klasyfikacji generalnej  Mistrzostw Polski po czterech edycjach Przemysław Kaczmarczyk zajmuje pierwsze miejsce .
( 1 Maja 2006)
Trening przed zawodami w trialu.
(żródło: )

29 i 30 kwietnia w Nitrze na Słowacji zostaną rozegrane III i IV runda Otwartych  Indywidualnych Mistrzostw Polski w Trialu. Na zawody pojedzie silna grupa zawodników z Nowego Targu. Przypomnijmy po dwóch rundach  OIMP na drugim miejscu znajduje się Przemysław Kaczmarczyk jeżdzący w tych wyścigach na motocyklu Sherco. Przed wyjazdem zawodnicy trenowali na skałkach nad Dunajcem. Kolejne  edycje Pucharu PZM w tej dycyplinie odbędą się 13 i 14 maja w Krakowie Fotoreportaż z treningu przedstawiamy w galerii!!!
( 29 Kwietnia 2006)
Sukcesy zawodników AMK Nowy Targ w Trialu
(żródło: )

22 i 23 kwietnia w Bytomiu odbyła się  I i II  runda Mistrzostw Polski oraz Pucharu PZM w Trialu W O t wartych Mistrzostwach Polski znaczący sukces odniósł Przemysław Kaczmarczyk AMK Nowy Targ , który stanął na najwyższym podium  mając tylko 52 pkt karne, 6 pozycję zdobył w tej kategorii  Jacek Handzel z 43 pkt  W II rundzie rozegranej dzień później  Przemysława Kaczmarczyka (33pkt) wyprzedził zawodnik z Bytomia Łukasz Łapka (19pkt), Jacek Handzel   poprawił pozycję z pierwszego dnia i uplasował się na 5 miejscu z 26 pkt
( 25 Kwietnia 2006)
Zawodnicy z Podhala na zawodach trialowych w Bytomiu
(żródło: )

22 i 23 kwietnia w Bytomiu odbędzie się I i II runda Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polskiego Związku Motorowego w trialu. Dla niewtajemniczonych jest to odmiana rajdu motocyklowego odbywana na trasie terenowej, lub specjalnie przygotowanych halowych  torach z przeszkodami i widownią. Każdy zawodnik ma za zadanie przejechanie wyznaczonej trasy bez zatrzymywania się i bez dotykania ziemi nogami.
( 19 Kwietnia 2006)
15 rajd Alpes Quad Trophy Witów 2006
(żródło: )

Zawodnicy z całej Europy  zjadą do Witowa na zawody organizowane w ramach ALPES QUAD TROPHY W tym roku obchodzony jest mały jubileusz bowiem od 15 lat zawody organizowane są w całej Europie. Po Les Menuires, Valmorel et Tignes, gdzie od 1991r ., ponad 500 współzawodników, (belgijskich i nie tylko) pochłoniętych marzeniem o zwycięstwie, przemierzało francuskie Alpy. To właśnie oni byli pierwszymi, którzy wykorzystali trasy narciarskie dla quadów, aby znaleźć się na wysokości 2.700 m n.p.m, by pędzić przez zamarznięte jezioro ponad 2.000 m n.p.m., ... wszystko w duchu sportowo - towarzyskim.
( 7 Marca 2006)
I Motocross na Podhalu
(żródło: )

I.Motocross na Podhalu odbył się 23 października w Nowym Targu. Na specjalnie przygotowanej trasie oceniani byli zawodnicy w kategoriach : 85-125 dwusuw, do 250 czterosuw powyżej 125 dwusuw powyżej 250 czterosuw Oraz klasie PRO czyli posiadających licencję. Zapisy od godziny 9.oo, start pierwszego zawodnika o 10.oo.
( 27 Października 2005)
Archiwum
Pierwszy «« (180-194)(195-209)(210-224)(225-239)(240-246)

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024