START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Strzelectwo
Nowy Targ. Zajęcia na strzelnicy.
(żródło: Marcin Jagła UM Nowy Targ fot. Mateusz Zamojski)

Do 25 sierpnia można jeszcze brać udział w zajęciach na strzelnicy sportowej LOK w Nowym Targu. W każdy wakacyjny czwartek w godz. 9.00-16.00 pod okiem instruktorów, nowotarskie dzieci i młodzież mogą całkowicie bezpłatnie korzystać ze strzelnicy.  
( 8 Sierpnia 2011)
Mistrzostwa Pracowników Samorządowych Podhala
(żródło: P.Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Drużyna Urzędu Miasta Nowy Targ zwyciężyła w strzeleckich X Mistrzostwach Pracowników Samorządowych Podhala rozegranych w piątek na nowotarskiej strzelnicy im. Franciszka Dworskiego. Drugie miejsce zajęła reprezentacja naszej Straży Miejskiej, trzecie – Straż Miejska z Rabki.
( 27 Maja 2011)
Zawody Strzeleckie 39 Karnawał Góralski w Bukowinie Tatrzańskiej
(żródło: )

13 lutego w ramach 39. Karnawału Góralskiego w Bukowinie Tatrzańskiej zorganziowano konkurs strzelecki w konkurencji karabinek pneumatyczny.             W zawodach ogółem wzięło udział  34 osoby, w większości byli to przyjezdni oraz osoby z poza Bukowiny Tatrzańskiej, tym razem zainteresowanie zawodami było mniejsze w porównaniu z poprzednim rokiem.
( 14 Lutego 2011)
Zawody strzeleckie XLIV Sabałowych Bajań
(żródło: BCK)

  Jan Krzeptowski Sabała był zapalonym "polowacem". W związku z tym podczas  Sabałowych Bajań nie mogło zabraknąć zawodów strzeleckich.  W konkursie tym zoarganizownym przez miejscowe koło LOK-u wzięło udział 37 osób. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Karol Gruszka, Renata Miśkowiec, Kamil Łukaszczyk i Dawid Skawiniak.
( 16 Sierpnia 2010)
IX Mistrzostwa Pracowników Samorządowych Podhala
(żródło: Piotr Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Drużyna Urzędu Miasta Nowy Targ zwyciężyła w IX Mistrzostwach Pracowników Samorządowych Podhala w dwuboju strzeleckim rozegranym na Strzelnicy im. Franciszka Dworskiego w Nowym Targu. Drugie miejsce zajęli koledzy z Urzędu Gminy Lipnica Wielka, trzecie reprezentacja Urzędu Miasta Rabka-Zdrój.
( 31 Maja 2010)
Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Nowotarskieg
(żródło: Anna Kozieł)

W dniu 17.08.2009r odbył się turniej strzelecki o puchar Starosty Nowotarskiego. Wzięły w nim udział, między innymi, dzieci ćwiczące M.O.K Nowy Targ w ramach wakacyjnego kursu Jiu-Jitsu który corocznie organizuje Szkoła walki YAMABUSHI wraz z M.O.K N.Targ.  W galerii fotoreportaż nadesłany przez Annę Kozieł.
( 17 Sierpnia 2009)
Polaniorski Osod. Zawody strzeleckie w Kościelisku.
(żródło: )

Z okazji Poloniarskiego Osodu w Kościelisku nie zabrakło akcentów sportowych. przeprowadzono  zawody strzeleckie w dwóch kategoriach Samorządowej sztafety oraz zawodów rodzinnych. W galerii kilka fot z zawodów!!!
( 8 Września 2008)
42 Sabałowe Bajania Zawody strzeleckie w Bukowinie Tatarzańskiej
(żródło: )

 Zawody  strzeleckie organizowane w ramach Sabałowych Bajań przez  miejscowe koło LOK cieszą się rokrocznie dużą popularnością.W tym roku w liczbie 42 osób większość stanowili przyjezdni goszczący w Bukowinie Tatrzańskiej. Zmagania przeprowadzane są w ramach tej imprezy folklorystycznej bowiem Jan Krzeptowski Sabała był zapalonym "polowacem" i słynął z celności oka zwłaszcza podczas polowania na niedżwiedzie. Poniżej wyniki tegorocznych zmagań na strzelnicy.
( 18 Sierpnia 2008)
V Turniej Strzelecki o Puchar Regionu IPA Nowy Targ
(żródło: www.nowytarg.pl)

19 lipca  na strzelnicy w Nowym Targu przeprowadzono zawody strzeleckie o puchar Medzynwrodowego Stowarzyszenia Policji IPA .  W zawodach wzięły udział  reprezentacje policji ze Słowacji, Austri (Wiedeń) oraz Polski, którą reprezentowały drużyny z Gorlic, Nowego Sącza i Nowego Targu. Prócz tego w zawodach wzięli udział pracownicy: Urzędu Miasta, Urzędu Skarbowego w Nowym Targu. oraz Steskala.  Poniżej wyniki
( 27 Lipca 2008)
VII Mistrzostwa pracowników samorządowych Podhala w dwuboju strzeleckim
(żródło: Jan Czaja)

W dniu 28 maja 2008r (z okazji Dnia Samorządowca) odbyły się zawody "VII Mistrzostwa Pracowników Samorządowych Podhala" w dwóboju strzeleckim o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ, który ufundował 3 puchary drużynowe i 6 nagród rzeczowych w kategorii indywidualnej.
( 30 Maja 2008)
Zawody Strzeleckie Bukowina Tatrzańska - Karnawał góralski
(żródło: )

Na zakończenie 36 Karnawału Góralskiego tradycyjne rozegrano równiez zawody strezleckiew strzelaniu do tarczy z odległosci 25 m z karabinka pneumatycznego. Zawody zostały  zorganizowane przez Koło LOK oraz Bukowiańskie Centrum Kultury.
( 5 Lutego 2008)
Zima na nowotarskiej strzelnicy.
(żródło: )

Prezes Zarządu Powiatowego LOK w Nowym Targu informuje, że w okresie bierzącym na strzelnicy nowotarskiej prowadzone są zajecia z młodzierzą. Biorąc pod uwagę fakt iż trwają właśnie ferie zimowe a warunki atmosferyczne nie sprzyjają uprawianiu sportów zimowych wyszliśmy naprzeciw i podjeliśmy decyzję o możliwości z korzystania ze strzelnicy przez wszystkie dni ferii w okresie od 15 do 26 stycznia br. Na chwilę obezną z obiektu naszego skorzystało już ponad 300 dzieci. Jeżeli pogoda drastycznie nie zmieni sie po okresie feryjnym rozpoczniemy kontynuację międzyszkolnej ligii strzeleckiej.
( 18 Stycznia 2007)
Zakończenie sezonu strzeleckiego w nowotarskim LOK-u.
(żródło: )

W dniu 20.października odbyły się zawody zakończenia sezonu strzeleckiego tzw.ZAMKNIĘCIE KULI W imprezie  wzięło udział 26 osób Odbyły się strzelania w dwu konkurencjach :
( 25 Października 2006)
7 października VI memoriał F. Dworskiego w strzelaniu sportowym.
(żródło: )

W Nowym Targu odbyły się kolejne zawody w strzelaniu. Na strzelnicy zmagano sVI Memoriale im Franciszka Dworskiego w strzelaniu sportowym o puchar Burmistrza Nowego Targu. Organizatorem był Powiatowy Zrząd LOK w Nowym Targu  Poniżej przedstawiamy  Wyniki Poprzednio omyłkowo były podane wyniki z zawodów samorządowców. za co serdecznie przepraszamy.  
( 10 Października 2006)
23 września V mistrzostwa Samorządowców Podhala w Strzelaniu o Puchar Burmistrza Nowego Targu.
(żródło: )

Samorządowcy Strzelają.  23 września na strzelnicy Sportowej w Nowym Targu odbyły się V mistrzostwa Samorządowców Podhala w Strzelaniu o puchar Burmistrza Nowego Targu.  w zawodach wzięły udział zespoły Samorządowców z Nowego Targu, Rabki- Zdroju, Czorsztyna, Szaflar. 18 strzelców zmierzyło się w dwuboju  strzelajać z KBKS i pistoletu.  W galerii przedstawiamy foto z zawodów otrzymane od organizatora.!!!!
( 29 Września 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-31) »»

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024